Par un ap nakts sejas krēmu Par un ap nakts sejas krēmu
Skaista un mirdzoša āda ir daudzu cilvēku sapnis. Lai sasniegtu šo mērķi, nepieciešams pievērst uzmanību ādas kopšanai, it īpaši nakts laikā.
Lasīt vairāk
Līgo svētku vainaga pīšana un tradīcijas Līgo svētku vainaga pīšana un tradīcijas
Līgo svētku vainags un tā pīšana ir viena no būtiskākajām latviešu vasaras saulgriežu svētku tradīcijām. To veido divi svarīgi elementi: aplis kā saules simbols un izvēlētās Jāņu zāles – ziedi, pļavas puķes, vārpas, smilgas un viss, kas plūcams un pinams, apveltītas ar dažādu zāļu spēku.
Lasīt vairāk
Lieldienu svētku galda noformējums pavasara noskaņās. FOTO Lieldienu svētku galda noformējums pavasara noskaņās. FOTO
Lai Lieldienu gatavotais mielasts tiktu pienācīgi novērtēts, vērts padomāt par elegantu, bet tai pat laikā vienkāršu galda klājumu, kas izcels pašu galveno – ēdienu. Nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgs noformējums, kurā par it visu ir padomāts, prasa bezgala daudz laika un pūļu ne tikai izstrādei, bet arī klāšanai.
Lasīt vairāk
Dekoratīvā kosmētika jeb maskējošais grims Dekoratīvā kosmētika jeb maskējošais grims
Reti kura sieviete varētu iztēloties savu ideālo imidžu bez dekoratīvās kosmētikas - tas ir viens no galvenajiem veidiem, kā izteikt savu personību.
Lasīt vairāk
Līgo svētku tradīcijas Līgo svētku tradīcijas
Līgo svētku tradīcijas laika gaitā nedaudz mainās, kā jau visi svētki arī šie kļūst mazliet komerciāli, skaļāki un modernāki. Kādi tad ir pavisam īsti latviski Līgo svētki?
Lasīt vairāk
Kur un kā meklēt piemērotas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem? Kur un kā meklēt piemērotas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem?
Kad šalles sāk regulāri sildīt mūsu kaklus un veikalos aizvien uzstājīgāk tiek uzstādīti stendi un plaukti ar sarkaniem, zeltītiem, spīdīgiem, mirgojošiem Ziemassvētku atribūtiem, gribot negribot sāc aizdomāties par svētku tuvumu... un nepieciešamību sarūpēt ziemassvētku dāvanas. Tu droši vien padomāsi, ka vēl jau ir laiks, un steigsies savās darīšanās. Taču atliktā doma par dāvanu iegādi neatstāj nevienu vienaldzīgu, tāpēc piedāvājam ieskatam dažas interesantas idejas, kur smelties idejas un kā vislabāk iegādāties dāvanas saviem tuvākajiem.
Lasīt vairāk
Kā šovasar atmodināt sievišķību? Atklāj stilistes Kā šovasar atmodināt sievišķību? Atklāj stilistes
Vieglāka un gaisīgāka apģērba izvēle vasaras sezonā ir gluži dabīga – vēlamies nomest kādu biezāku kārtu un beidzot sajusties brīvāk. Kopā ar siltākiem saules stariem arī mūsu ikdienā ienāk vieglums, zināms gaisīgums un siltums, kas ļauj nēsāt atvērtus apavus, kleitas un svārkus. Vasarai lieliski piestāv televīzijas sievietēm “STV Pirmā!”, kā arī iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” izaicinājums – ļauties sievišķībai un jūnijā 30 dienas tērpties svārkos un kleitās. Kā atmodināt sievišķību un izvēlēties tērpus savienojumus, kas īpaši aktuāli būs tieši šajā vasaras sezonā? Ieteikumos dalās stilistes Anita Altmane un Juliya Verbickaya.
Lasīt vairāk
Astoņi padomi bērnu uzturam vasarā Astoņi padomi bērnu uzturam vasarā
Vasara un siltais laiks nemanāmi ievieš savas korekcijas gan pieaugušo, gan bērnu ikdienas paradumos un ēdienkartē – biežāk ēdam grila ēdienus, ļaujamies uzkodām un našķiem, tāpēc viegli var ieslīgt neveselīgu, bet ātri pagatavojamu produktu lamatās. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI skaidro, ko vasaras periodā piedāvāt bērniem un kā veselīgu uzturu apvienot ar domu par vasaras prieku baudīšanu, saglabājot tikai šim gada laikam vien raksturīgo burvību – ēdienu vienkārši paķer no galda, nevis rātni sēdēt pie silta ēdiena porcijas ar baltu salveti klēpī!
Lasīt vairāk