Līgo svētku vainaga pīšana un tradīcijas Līgo svētku vainaga pīšana un tradīcijas
Līgo svētku vainags un tā pīšana ir viena no būtiskākajām latviešu vasaras saulgriežu svētku tradīcijām. To veido divi svarīgi elementi: aplis kā saules simbols un izvēlētās Jāņu zāles – ziedi, pļavas puķes, vārpas, smilgas un viss, kas plūcams un pinams, apveltītas ar dažādu zāļu spēku.
Lasīt vairāk
Kā šovasar atmodināt sievišķību? Atklāj stilistes Kā šovasar atmodināt sievišķību? Atklāj stilistes
Vieglāka un gaisīgāka apģērba izvēle vasaras sezonā ir gluži dabīga – vēlamies nomest kādu biezāku kārtu un beidzot sajusties brīvāk. Kopā ar siltākiem saules stariem arī mūsu ikdienā ienāk vieglums, zināms gaisīgums un siltums, kas ļauj nēsāt atvērtus apavus, kleitas un svārkus. Vasarai lieliski piestāv televīzijas sievietēm “STV Pirmā!”, kā arī iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” izaicinājums – ļauties sievišķībai un jūnijā 30 dienas tērpties svārkos un kleitās. Kā atmodināt sievišķību un izvēlēties tērpus savienojumus, kas īpaši aktuāli būs tieši šajā vasaras sezonā? Ieteikumos dalās stilistes Anita Altmane un Juliya Verbickaya.
Lasīt vairāk
Astoņi padomi bērnu uzturam vasarā Astoņi padomi bērnu uzturam vasarā
Vasara un siltais laiks nemanāmi ievieš savas korekcijas gan pieaugušo, gan bērnu ikdienas paradumos un ēdienkartē – biežāk ēdam grila ēdienus, ļaujamies uzkodām un našķiem, tāpēc viegli var ieslīgt neveselīgu, bet ātri pagatavojamu produktu lamatās. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI skaidro, ko vasaras periodā piedāvāt bērniem un kā veselīgu uzturu apvienot ar domu par vasaras prieku baudīšanu, saglabājot tikai šim gada laikam vien raksturīgo burvību – ēdienu vienkārši paķer no galda, nevis rātni sēdēt pie silta ēdiena porcijas ar baltu salveti klēpī!
Lasīt vairāk
Vasaras ballīte. 7 soļi ceļā uz neaizmirstamiem svētkiem Vasaras ballīte. 7 soļi ceļā uz neaizmirstamiem svētkiem
Vasara ir vislabākais laiks, lai rīkotu ballītes svaigā gaisā un, smeļoties enerģiju no saules, pavadītu laiku atraktīvi. Neatkarīgi no viesu skaita un ballītes tematikas, dārzs vai kāda cita piknikam piemērota vieta pasākumu padarīs īpašu un ļaus atvilkt elpu no nogurdinošā ikdienas skrējiena.  Lūk, 7 vienkārši soļi ceļā uz lielisku vasaras dārza ballīti, kas neprasīs nedz lielus līdzekļus, nedz arī pūles.
Lasīt vairāk
Vasaras modes tendences 2020. gadam Vasaras modes tendences 2020. gadam
Līdz ar saules stariem, kas mirdz aiz loga, un putnu dziesmām ir gluži skaidrs, ka vasara jau min uz papēžiem. Kā jau katru gadu – tā solās būt krāšņa un iespaidiem bagāta, jo sevišķi modes pasaulē. Kādas vēsmas sagaidāmas šogad? Lūk, 10 jaunākās modes tendences vēl krāsainākai un svaigākai vasarai.
Lasīt vairāk
6 triki, kā vienmēr izskatīties nevainojami 6 triki, kā vienmēr izskatīties nevainojami
Bieži vien ikdienā gadās pieredzēt negaidītas situācijas, kad jāizskatās labi, tomēr laika, lai sevi uzpostu, ir pārāk maz. Tieši tad jāņem talkā mazas, bet efektīvas viltības, lai savu ārējo koptēlu padarītu nevainojamu. Lūk, 6 pārbaudīti stila padomi, kas bez liekiem pūliņiem jūsu izskatam piedos eleganci un gaumi.
Lasīt vairāk
7 interesanti fakti par Santa Klausu un viņa biroju Lapzemē 7 interesanti fakti par Santa Klausu un viņa biroju Lapzemē
Bērni Latvijā tic, ka Santa Klaus noteikti Ziemassvētku vakarā atstās dāvanu zem eglītes, bet daudzi izmanto arī iespēju viņu satikt Lapzemē. Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts pēc ledus tējas baudīšanas kopā ar Santa Klausu dalās atziņās par šī pasaulē populārākā personāža rašanos un realitāti mūsdienās.
Lasīt vairāk
Kā izbaudīt īstu ziemu un satikt Santa Klausu Lapzemē? Kā izbaudīt īstu ziemu un satikt Santa Klausu Lapzemē?
Lapzemē esošais vairākus desmitus centimetrus dziļais sniegs, aukstums un Santa Klausa klātbūtne rada sajūtu, ka pasaulē joprojām ir īsta ziema, bet Ziemassvētki gada skaistākie svētki, zina teikt tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.
Lasīt vairāk