8 soļi ceļā uz mājīgu interjeru 8 soļi ceļā uz mājīgu interjeru
Lai arī cik izsmalcinātas un dārgas mēbeles varētu būt mums apkārt, nekas tik ļoti nerada labsajūtu kā mājīgums – sajūta, kas vedina uz domām par drošību, siltumu un harmoniju. Šoreiz piedāvājam iedvesmoties mājīguma radīšanai arī savās mājās vai darba vietā!
Lasīt vairāk
Sapucējies svētkiem ar Nela Gems rotām Sapucējies svētkiem ar Nela Gems rotām
Svētki mūsu dzīvi padara krāsaināku. Iespējams, tieši centieni izkrāsot ikdienu košāku ir iemesls tam, kāpēc mūsu kalendāri ir svētku pilni. Nav svarīgi, vai tu krāso Lieldienu olas, pušķo Ziemassvētku eglīti vai tikko esi aizvedis savus bērnus uz skolu pirmajā septembrī, svinot Zinību dienu. Visus svētkus vieno sajūta, ka šodiena ir īpašāka par citām dienām. Šādās reizēs galvenā ir noskaņa, ko tu veido pats.
Lasīt vairāk
6 iemesli, kāpēc jāceļo? 6 iemesli, kāpēc jāceļo?
Ceļotāji vēlas paplašināt zināšanas par pasaules ģeogrāfiju, iepazīt vietējo kultūru un ēdienus, gūt jaunas paziņas, praktizēt savas svešvalodu zināšanas, aizmirsties no ikdienas un iedvesmoties jauniem mērķiem dzīvē, ceļojumu grupu gidu vērojumos dalās tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.
Lasīt vairāk
Lidojums ar gaisa balonu - lieta, ko izbaudīt Lidojums ar gaisa balonu - lieta, ko izbaudīt
Ikvienam ir nepieciešams kāds mērķis uz ko tiekties. Tas ir pavisam pašsaprotams dzīves ritms, kas liek doties uz priekšu. Mēs nospraužam dažādus mērķus ar vēlamajiem rezultātiem skolā, darbā un savstarpējās attiecībās. Mērķu uzstādīšana ir lielisks veids, kā sevi izaicināt un parūpēties par to, lai dzīve kļūst krāsaināka.
Lasīt vairāk
Ko par tevi liecina tava apģērba krāsa? Ko par tevi liecina tava apģērba krāsa?
Bieži vien, izvēloties apģērbu, vairāk uzmanības pievēršam tam, kā attiecīgā krāsa vai krāsu salikums piestāv mums, nemaz nepadomājot, ka katrai krāsai ir savs vēstījums. Lai arī cik labi tā jums varētu izskatīties, tās nozīme nekur nepazudīs – taisni jābrīnās, cik lielu lomu attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem spēlē izvēlētā apģērba krāsa!
Lasīt vairāk
Ko likt ceļojuma aptieciņā? Ko likt ceļojuma aptieciņā?
Ceļojumā organisms katram reaģē citādi uz pārvietošanos transportā, karsto sauli, neierasto pārtiku utml., tādēļ komfortablāk jūtas tie ceļotāji, kuri līdzi sagatavo arī nelielu ceļojuma aptieciņu. Tajā noderīgākie ir pretsāpju, pretdrudža līdzekļi, kā arī līdzekļi vēdera izejas normalizēšanai, sildošās smēres, plāksteri, apkopojot ceļojumu gidu viedokli, secinājis tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.
Lasīt vairāk
Atbild treneris: vai rudenī drīkst skriet un kuriem maršrutiem dot priekšroku Atbild treneris: vai rudenī drīkst skriet un kuriem maršrutiem dot priekšroku
Tuvojas rudens, kas nozīmē, ka cilvēki, kas vasaras sezonā pārtrauca sportot, atsāks nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Daudzi no tiem, kuri vasarā skrien, saskaras ar problēmu – ko darīt, iestājoties aukstajai sezonai, vai var turpināt treniņus bez riska saslimt, un kur skriet, lai maršruts priecētu acis un atbilstu sagatavošanās līmenis. Sporto Rīga viens no dibinātājiem un treneris Artūrs Zolotins sniedz atbildes uz šiem svarīgajiem jautājumiem.
Lasīt vairāk
Portugāle: ko apskatīt, ja viesojies tur rudenī Portugāle: ko apskatīt, ja viesojies tur rudenī
Ja kādu iemeslu dēļ atvaļinājums plānots nevis vasarā, bet rudenī, tieši tad ir labs laiks Portugāles apmeklējumam, apkopojot ceļotāju viedokli, secinājis tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.
Lasīt vairāk