Kāzu tradīcijas un to skaidrojumi Kāzu tradīcijas un to skaidrojumi
Gatavojoties kāzām, vairums pat neaizdomājas, kāpēc to norise lielākā vai mazākā mērā ir tieši tāda un ne citāda. Lai arī cik dažādas var būt kāzu ceremonijas un svinības, pastāv vienojoši elementi, simboli un tradīcijas, kas rod vietu ikviena pāra lielajā notikumā. Kā tad galu galā šīs paražas radušās un kāda ir to simboliskā nozīme?
Lasīt vairāk
Līgavas skaistuma tendences 2020. gadam Līgavas skaistuma tendences 2020. gadam
Nevienam nav šaubu, ka ikviena līgava savās kāzās vēlas izskatīties nevainojami, tāpēc īstās kleitas, aksesuāru, matu sakārtojuma un grima izvēle aizņem krietni padaudz laika un nereti izrādās sarežģītākais no visiem darbiem, kas, gatavojoties kāzām, jāpaveic. Līdz ar svaigām vēsmām, ko nes 2020. gads, piedāvājam smelties iedvesmu no jaunākajām skaistuma tendencēm, kas sašaurinās izvēļu klāstu, tādējādi nodrošinot ātru un garantētu ceļu uz mūsdienīgu, elegantu līgavas koptēlu.
Lasīt vairāk
Kāzu tematika Kāzu tematika
Vasara ir viens no pateicīgākajiem gadalaikiem, kad rīkot kāzas – siltais laiks, dabas krāšņums un pozitīvas enerģijas pilna gaisotne pieļauj neskaitāmas variācijas kāzu svinībām. Tomēr nereti tieši iespēju pārpilnība ir tā, kas kāzu tematikas izvēli padara sarežģītāku.
Lasīt vairāk
Kāzu ielūgumi: 7 soļi līdz nevainojamam kāzu ielūgumam Kāzu ielūgumi: 7 soļi līdz nevainojamam kāzu ielūgumam
Līdz ar raizēm par kāzu tērpa, ziedu un tortes izvēli savu daļu galvassāpju sagādā arī kāzu ielūgumu izveide. Ielūgums, nenoliedzami, ir pirmais kāzu vēstnesis, un tā uzdevums ir ne tikai darīt zināmu viesiem par lielo notikumu, bet arī sniegt pirmo iespaidu par gaidāmo kāzu tematiku, noskaņu un izpildījuma kvalitāti.
Lasīt vairāk
Kāda ūdens pudele būs piemērota līgavai? Kāda ūdens pudele būs piemērota līgavai?
Gatavojoties īpašiem notikumiem kā, piemēram, kāzām, ir ļoti svarīgi regulāri padzerties. Skaista un ērta ūdens pudele par to veiksmīgi atgādinās.
Lasīt vairāk
Idejas neaizmirstamai vecmeitu ballītei Idejas neaizmirstamai vecmeitu ballītei
Kad kāzu sezona rit pilnā sparā, viena pēc otras tiek organizētas arī dažādas tematiskās vecmeitu ballītes, kas ir īsti draudzeņu kopā būšanas svētki. To norises vieta un izpildījums ļauj vaļu fantāzijai un pat visoriģinālāko ideju īstenošanai, taču kā nepajukt plašo izklaides iespēju piedāvājumā un izvēlēties to, kas līgavai sagādās neviltotu prieku un ļaus vēlreiz pārliecināties, ka viņai ir pašas labākās draudzenes?
Lasīt vairāk
Kāzu tendences 2020. gadam Kāzu tendences 2020. gadam
Gluži nemanot, klāt jau 2020. gads, kurš sev līdzi atnesis ne tikai jaunas iespējas, bet arī aktualitātes. Kā jau viens no nozīmīgākajiem notikumiem, kāzas nav iedomājamas bez svaigām vēsmām, kas iekrāso jaunās krāsās visu to, kas pērn bijis pelēks, un katram kāzu elementam piešķir jaunu formu, tekstūru un garšu – tā sakot, kārtīgi mūs pārsteidzot.
Lasīt vairāk
Klāt jaunā Ingrida Bridal 2020.gada kāzu kleitu kolekcija. FOTO Klāt jaunā Ingrida Bridal 2020.gada kāzu kleitu kolekcija. FOTO
Pavasara sezonai tuvojoties, pašmāju kāzu modes zīmols Ingrida Bridal nācis klajā ar jauno 2020. gada kāzu kleitu kolekciju, kas radīta mūsdienīgas elegances cienītājām. Kolekcija darināta, apvienojot izmeklētus augstākās kvalitātes audumus ar unikāliem dizaina risinājumiem, un tā sastāv no 25 jutekliska valdzinājuma piesātinātiem kāzu tērpu modeļiem, kas pauž romantisku valdzinājumu un juteklisku sievišķību modernā izpildījumā.
Lasīt vairāk