Klusajā centrā atvērta ekskluzīva kāzu kleitu modes telpa “6 SEPTEMBER” Klusajā centrā atvērta ekskluzīva kāzu kleitu modes telpa “6 SEPTEMBER”
Ideālās kāzu kleitas izvēlei jānotiek īpaši ērtos apstākļos, kur profesionāļi piedāvās labāko variantu. Ar šādu misiju ekskluzīvo kāzu kleitu un aksesuāru salons “6 SEPTEMBER” nosvinējis sešus darba gadus modes industrijā un 6. septembrī vēra durvis jaunai modes telpai Alberta ielā 1, kur Rīgas līgavas varēs iepazīties ar jaunākajām kāzu modes tendencēm.
Lasīt vairāk
Kas jāzina, kad jāizvēlas laulības gredzeni Kas jāzina, kad jāizvēlas laulības gredzeni
Kopš mirkļa, kad jūsu roku sāk rotāt bildinājuma gredzens, jūsu domas ir pārņemtas ar nākošo skaisto notikumu - jūsu skaistajām kāzām.
Lasīt vairāk
Vecpuišu vakars: 10 idejas, ko darīt Rīgā Vecpuišu vakars: 10 idejas, ko darīt Rīgā
Vecpuišu ballītes daudziem asociējas ar skaļu, nevaldāmu ballīti līdz rītausmai, tomēr tas nebūt nav nepārvarams stereotips, tāpēc šis dzīves notikums var kļūt par gaišu un atmiņā paliekošu pasākumu.
Lasīt vairāk
Kāzu modes zīmols Ingrida Bridal nāk klajā ar jauno 2022.gada kolekciju Kāzu modes zīmols Ingrida Bridal nāk klajā ar jauno 2022.gada kolekciju
Kāzu sezonai tuvojoties, tradīcijām bagātais pašmāju kāzu modes zīmols Ingrida Bridal iepazīstina ar savu jauno kolekciju Tender Touch, kas tapusi, iedvesmojoties no silto dienvidu zemju vēsmām. 2022. gada kolekcija veidota maigi romantiskā un izteikti krāšņā noskaņā, un to veido 16 izsmalcināta dizaina kāzu kleitu modeļi, ko raksturo grezni audumi, efektīgi piegriezumi, kā arī izmeklēti dekoratīvie elementi.
Lasīt vairāk
Ekonomisku kāzu plānošana – kā sarīko lieliskus svētkus un ietaupīt naudu Ekonomisku kāzu plānošana – kā sarīko lieliskus svētkus un ietaupīt naudu
Kāzu plānošana ir ne tikai viens no aizraujošākajiem, bet arī satraukumiem pilnākajiem notikumiem ikviena pāra dzīvē. Kāpēc kāzu organizēšana ir satraukumu pilna? Jūsu īpašajai dienai ir jābūt patiesi īpašai! Tā pieprasa laimīgu jauno pāri, skaistu norises vietu, lieliskus ēdienus un dzērienus, izcilus kāzu muzikantus, izdevušos foto sesiju un apmierinātus viesus. Lai viss noritētu nevainojami ir nepieciešama laba plānošana, nedaudz veiksmes un arī līdzekļi, kurus tērēt iecerētā kāzu scenārija īstenošanai.
Lasīt vairāk
5 lieliskas idejas vecpuišu ballītei 5 lieliskas idejas vecpuišu ballītei
Jau ilgi pirms mūsu ēras, vēl Senās Grieķijas laikā, spartiešu karotājiem bija paradums sanākt kopā un kopīgās vakariņās pacelt glāzes par cīņu biedru, kurš bija nolēmis precēties. Gadsimtiem ejot, tradīcija ir saglabājusies - vedējtēva mājā ierodas topošā vīra labākie draugi un ietur draudzīgas vakariņas. XX gadsimta sākumā šī tradīcija ieguva anglisko nosaukumu Bachelor’s party, kad to mākslas un literatūras žurnālā aprakstīja kāds skotu žurnālists.
Lasīt vairāk
Kāzu tradīcijas un to skaidrojumi Kāzu tradīcijas un to skaidrojumi
Gatavojoties kāzām, vairums pat neaizdomājas, kāpēc to norise lielākā vai mazākā mērā ir tieši tāda un ne citāda. Lai arī cik dažādas var būt kāzu ceremonijas un svinības, pastāv vienojoši elementi, simboli un tradīcijas, kas rod vietu ikviena pāra lielajā notikumā. Kā tad galu galā šīs paražas radušās un kāda ir to simboliskā nozīme?
Lasīt vairāk
Līgavas skaistuma tendences 2020. gadam Līgavas skaistuma tendences 2020. gadam
Nevienam nav šaubu, ka ikviena līgava savās kāzās vēlas izskatīties nevainojami, tāpēc īstās kleitas, aksesuāru, matu sakārtojuma un grima izvēle aizņem krietni padaudz laika un nereti izrādās sarežģītākais no visiem darbiem, kas, gatavojoties kāzām, jāpaveic. Līdz ar svaigām vēsmām, ko nes 2020. gads, piedāvājam smelties iedvesmu no jaunākajām skaistuma tendencēm, kas sašaurinās izvēļu klāstu, tādējādi nodrošinot ātru un garantētu ceļu uz mūsdienīgu, elegantu līgavas koptēlu.
Lasīt vairāk