Aleksis, Aleksejs

Kas jāzina, kad jāizvēlas laulības gredzeni

Kopš mirkļa, kad jūsu roku sāk rotāt bildinājuma gredzens, jūsu domas ir pārņemtas ar nākošo skaisto notikumu - jūsu skaistajām kāzām.

Jūs noteikti vēlēsieties, lai jūsu rokas rotā skaisti un kvalitatīvi laulības gredzeni, kuri jums ir jāpaspēj izvēlēties vai pasūtīt pie juveliera un pielaikot pirms noliktā kāzu datuma.

Laulību gredzens ir atbildīga izvēle, tā nēsāšanas paradumi un nozīme atšķiras no parastā vai saderināšanās gredzena. Pareizi izvēlēti laulību gredzeni kalpos jums ilgus gadus, nemainot sākotnējās īpašības. Ceļam līdz gredzena iegādei ir jābūt patīkamam un noslēpumainam - tas ir kā doties meklēt paslēptos dārgumus kopā ar savu mīļoto!

Kad jāizvēlas kāzu gredzeni pāriem, uztveriet to kā piedzīvojumu, un jūs to nekad neaizmirsīsiet. Ievērojot šos soļus, jums būs vieglāk un vienkāršāk orientēties piedāvājumā un savās vēlmēs.

Vienojaties par budžetu

Pats svarīgākais lēmums pirms gredzena iegādes ir vienoties par maksimālo summu, kuru esat gatavi samaksāt par gredzenu. Tas palīdzēs jums saprast, tieši ar kāda stila, metāla un dizaina gredzeniem jūs varēsiet rēķināties. Parasti ieteicams ieplānot aptuveni 3-5% no kopējā kāzu budžeta, izvēloties un iegādājoties laulības gredzenus. Zelta laulību gredzeni ir populārākā izvēle pāru vidū gan cenas, gan izskata ziņā.

Izvēlieties dizainu

Laulības gredzeni ir tik dažādi, tāpēc ņemiet vērā dažādos stilus, krāsu, materiālu un arī formu, kas patīk jums abiem un iekļaujas nospraustajā budžetā.

Gredzenus pēc dizaina var iedalīt:

Klasiskajos - ērti un eleganti, tos var kombinēt ar jebkurām citām rotaslietām. Parasti tie ir vidēja biezuma, slīpēti, bez gravējumiem vai izteiktām detaļām. Gredzeniem var būt iestrādāti viens vai vairāki dārgakmeņi vai arī viena vai vairākas līnijas.

Kombinētos gredzenos - tie ir kāzu gredzeni pāriem, kuri vēlas izteiktāku un spilgtāku dizainu, savienojumā ar klasiskām līnijām. Tie ir gredzeni ar dažāda pārklājuma kombināciju, piemēram, gludi matēts metāls savienojumā ar glancētu vai graudainu reljefu. Arī dažādu krāsu kombinācijas būs raksturīgas šāda tipa gredzeniem - balts un dzeltens, dzeltens un pelēks utt.

Nestandarta - šādus gredzenus parasti pasūta individuāli pie juveliera. Pie šīs kategorijas pieskaitāmi ir latviski laulību gredzeni, piemēram, Nameja gredzens, gredzeni ar akmentiņu jostu, īpaša materiāla gredzeni. Daži jaunlaulātie mēdz pasūtīt pildīgi dažāda dizaina gredzenus, kuriem ir tikai viens kopīgais elements, piemēram, metāls.

Izvēlieties metālu

Jūsu gredzena vērtības lielāko daļu veidos izvēlētā metāla vērtība. Izplatītākais kāzu gredzenu metāls ir zelts, tomēr mūsdienās var pasūtīt gredzenus arī no tādiem metāliem kā titāns, volframs, varš.

Populārākie metāli ir:

Dzeltenais zelts: tradicionāla un klasiska izvēle.

Baltais zelts: ideāla izvēle tiem, kas vēlas modernus un neatkārtojamus gredzenus. Jāpiebilst, ka šis materiāls nav noturīgs pret skrāpējumiem, tāpēc to, piemēram, nav ieteicams nēsāt blakus citiem gredzeniem.

Rozā zelts: ļoti izturīgs materiāls, kas nekļūst blāvs un ilgi saglabā savu krāsu.

Sudrabs: tā cena ir ļoti pievilcīga, bet tā negatīvā īpašība ir tā samērā lielais mīkstums, tāpēc gredzeni ātri zaudē sākotnējo izskatu.

Platīns: ar to ir grūtāk strādāk, bet tas izceļas ar izturību un īpaši spīdīgu balto krāsu.

Kobalts: ļoti izturīgs materiāls. Tam ir mazāks blīvums, kas ļauj tajā iestrādāt dažādus dārgakmeņus, gravējumus un veidot atraktīvu dizainu.

Vai var nēsāt laulību gredzenu kopā ar saderināšanās gredzenu?

Pirmais solis ir izlemt, vai jūs nēsāsiet vienādus gredzenus. Jūsu gredzeniem ne vienmēr jābūt vienādiem, jo jūsu dzīvesveids vai gaumes var atšķirties.

No otras puses, ir svarīgi apsvērt, vai jūs ikdienā vēlaties apvienot laulības gredzenu ar saderināšanās gredzenu. Stingra noteikuma šajā ziņā nav, taču gredzeniem ir jāsaskan un jāpapildina vienam otru, kad tie tiek nēsāti kopā. Ja vēlaties, lai šī kombinācija būtu veiksmīga, ir svarīgi, lai abi gredzeni būtu izgatavoti no viena metāla, tā iegūstot vienotu izskatu.

Tagad, kad jums ir zināmi šie soļi uz laulību gredzenu iegādi, varat sākt brīnišķīgo piedzīvojumu kopā ar savu partneri. Vēlam veiksmi un apsveicam ar lielo notikumu!

Līdzīgie raksti