Aleksis, Aleksejs

Klusajā centrā atvērta ekskluzīva kāzu kleitu modes telpa “6 SEPTEMBER”

Ideālās kāzu kleitas izvēlei jānotiek īpaši ērtos apstākļos, kur profesionāļi piedāvās labāko variantu. Ar šādu misiju ekskluzīvo kāzu kleitu un aksesuāru salons “6 SEPTEMBER” nosvinējis sešus darba gadus modes industrijā un 6. septembrī vēra durvis jaunai modes telpai Alberta ielā 1, kur Rīgas līgavas varēs iepazīties ar jaunākajām kāzu modes tendencēm.

Mūsdienīgās un stilīgās modes telpas “6 SEPTEMBER” viesi varēs izvēlēties gaumīgas kāzu kleitas no plašā zīmolu MODECA un RARA AVIS GROUP klāsta. Tās ik gadu izvēlas miljoniem līgavu visā pasaulē. Šo zīmolu vērtības pilnībā atbilst arī salona mērķiem: uzsvērt katras līgavas unikalitāti, individualitāti un oriģinalitāti.

Svinīgajā “6. SEPTEMBER” atklāšanas ceremonijā tā dibinātāja Aija Nagle stāstīja par zīmoliem, kurus salons ekskluzīvi pārstāv Latvijā. A. Nagle skaidroja, kāpēc šie zīmoli tiek izvēlēti jau vairāk nekā vienu gadu vien, un uzsvēra priekšrocības, ko sniedz jau gatava kāzu kleita no “6 SEPTEMBER” salīdzinājumā ar kleitām, kas šūtas pēc pasūtījuma.

“6 SEPTEMBER” stila līgava vienmēr būs nevainojama — viņas stils apvieno minimālismu un sievišķību, bet viņas kleitā ir apvienota klasika ar jaunākajām modes tendencēm. Mēs rūpīgi sekojam līdzi, lai mūsu piedāvājums būtu atbilstošs vissvaigākajām tendencēm, un, redzot, cik milzīgu ažiotāžu mūsu pārstāvētie zīmoli Latvijā izraisa pasaules izstādēs, tostarp veidojot garas pircēju rindas, esam 100% pārliecināti par savu izvēli,” sacīja Aija Nagle.

Papildus kleitām salonā ir nopērkami arī izsmalcināti, ar rokām darināti aksesuāri no zīmola DECOLOVE ATELIER.

Starp Latvijā atpazīstamajām līgavām, kuras jau izvēlējušās “6 SEPTEMBER” tērpus, kā žilbinošus piemērus var minēt grupas “Prāta Vētra” mūziķa sievu Lauru Miķelsoni, televīzijas raidījumu vadītājas Leldi Ceriņu un Ievu Kohu-Zeltiņu. Kāzu kleitu cenu diapazons ir vidēji no 700 līdz 1500 eiro, kas dod iespēju iegādāties krāšņas kleitas plašam līgavu lokam.

Ražotājs RARA AVIS GROUP kāzu kleitas veido jau 12 gadus. Uzņēmuma vadībā tika izveidoti atsevišķi lielie zīmoli: Rara Avis, Ange Etoiles, Blammo-Biamo. Rara Avis Group ir pārstāvēts vairāk nekā 70 valstīs un 250 pilsētās visā pasaulē. Zīmola kolekcijas izceļas ar mūsdienīgumu un līniju lakoniskumu, izsvērtiem siluetiem, īpašu pasniegšanas veidu un, pateicoties savai unikalitātei, ir atpazīstamas no pirmā acu uzmetiena.

Holandiešu kāzu kleitu zīmola MODECA vēsture aizsākās 1946. gadā. Tobrīd tas bija neliels audumu un mežģīņu veikals. Laika gaitā veikalā sāka tirgot ar rokām piegrieztas dizaineru kleitas, un līdz 80. gadu sākumam MODECA bija kļuvis par vienu no slavenākajiem Eiropas zīmoliem šajā nozarē. MODECA tērpi ir sievišķīgi, pieguloši un sulīgi, turklāt bagātīgi dekorēti ar mežģīnēm un izšuvumiem.

Zīmolu DECOLOVE ATELIER 2008. gadā dibināja dizainere Karolīna Pitlakovskaja. Viņas studija rada unikālus aksesuārus, kurus iedvesmojusi daba, māksla un vintāžas priekšmeti. Katrs DECOLOVE ATELIER aksesuārs ir izgatavots ar mīlestību, un katrs nes sevī virkni brīnišķīgu emociju, kas sola kļūt par vienu no jūsu iecienītākajām ģimenes mantām.

Līdzīgie raksti