Dzintaru koncertzāles 85 gadu jubilejas gadā norisināsies krāšņs “Jūrmalas festivāls” Dzintaru koncertzāles 85 gadu jubilejas gadā norisināsies krāšņs “Jūrmalas festivāls”
Šogad Dzintaru koncertzāle svin nozīmīgu jubileju – 85 gadus kopš Mazās zāles – pirmās slēgtas konstrukcijas koncertzāles Latvijā – atklāšanas 1936. gadā. Par godu šim notikumam Dzintaru koncertzāle aicina klausītājus uz krāšņu “Jūrmalas festivālu”, kas klātienē priecēs klausītājus no 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem izciliem koncertiem.
Lasīt vairāk
Miks Ozoliņš izdod Latvijai un pasaulei neierastu pašanalītiskas ievirzes grāmatu “1001 guru” Miks Ozoliņš izdod Latvijai un pasaulei neierastu pašanalītiskas ievirzes grāmatu “1001 guru”
ASV dzīvojošais latviešu režisors, scenārists, producents, kursu lektors un nu jau arī rakstnieks Miks Ozoliņš laiž klajā grāmatu “1001 guru”, kurā viņš sevi parāda gan dzīves visproblemātiskākajās situācijās, gan spējā pārvarēt grūtības un virzīties uz priekšu un augšu ne vien ārišķīģā, bet arī garīgā nozīmē.
Lasīt vairāk
Kā izvēlēties stilīgas māmiņu drēbes katram augumam? Kā izvēlēties stilīgas māmiņu drēbes katram augumam?
Iespējams, daudzas no jums pirms bērna piedzimšanas piekopa aktīvu dzīvesveidu, visas dienas garumā valkājot biznesa kostīmus, bet vakarā - kleitas un augstpapēžu kurpes.
Lasīt vairāk
“Rīgas Ritmi 2021” saņem Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi “Rīgas Ritmi 2021” saņem Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi
Novērtējot māksliniecisko programmu un organizatoriskās kvalitātes, kā arī nozīmību starptautiskajā apritē, Eiropas festivālu asociācija atkārtoti piešķīrusi festivālam “Rīgas Ritmi” prestižo kvalitātes zīmi “EFFE Label”.
Lasīt vairāk
Norisinājies LNSO 2020./2021.gada sezonas noslēguma koncerts. FOTO Norisinājies LNSO 2020./2021.gada sezonas noslēguma koncerts. FOTO
Piektdien, 21. maijā, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris tiešsaistes koncertā "LNSO, Georgijs Osokins un Vladimirs Fedosejevs" atkārtoti satikās ar leģendāro Krievijas maestro, diriģentu Vladimiru Fedosejevu un pianistu Georgiju Osokinu.
Lasīt vairāk
Aizraujoši pilsētu svētki Latvijā, ko noteikti vajadzētu apmeklēt Aizraujoši pilsētu svētki Latvijā, ko noteikti vajadzētu apmeklēt
Vasarā Latvijā ir pietiekami labi laikapstākļi, lai varētu organizēt dažādus pilsētas svētkus, kur aktivitātes notiek brīvā dabā. Šādi pilsētu svētki kļūst arvien populārāki un piesaista ne tikai tūristus no ārvalstīm, bet arī latviešus no citām pilsētām.
Lasīt vairāk
Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu sveiciens visu mīlētāju dienā Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu sveiciens visu mīlētāju dienā
Tuvojoties Valentīndienai, sitaminstrumentu mūziķe Marta Kauliņa un Liepājas mežragu kvarteta puiši ir sagatavojuši mazu, muzikālu sveicienu visiem tiem, kas mīl.
Lasīt vairāk
“Labvēlīgais tips” izdod laikmetīgu singlu “Es gribu būt tievs” “Labvēlīgais tips” izdod laikmetīgu singlu “Es gribu būt tievs”
Jauns gads un jauna dziesma grupai “Labvēlīgais tips”, kas atkal jau trāpa kā naglai uz galvas un tapusi, gaidot savu kārtu vakcinācijas plāna rindā, kā arī meklējot cerības stariņu apkārt valdošajā bezcerībā, – “Es gribu būt tievs”. Šāda nosaukuma singlam loģiski tapis arī videoklips.
Lasīt vairāk