Ziemassvētku tendences 2019/2020. gadam. FOTO Ziemassvētku tendences 2019/2020. gadam. FOTO
Ne velti Ziemassvētki tiek saukti par gada maģiskāko laiku – līdz ar Adventes laiku domas kļūst arvien gaišākas un mūsu sirdis atveras brīnumiem. 2019/2020. gada Ziemassvētku dekorēšanas tencences nāk klajā ar jaunām idejām, un viena no tām ir tieši maģiskās sajūtas radīšana ar gaismām, krāsām, faktūrām un, protams, smaržām.
Lasīt vairāk
Inese Lukaševska un tās vadītā aģentūra Luka uzvar prestižajā “German Design Award 2020” konkursā Inese Lukaševska un tās vadītā aģentūra Luka uzvar prestižajā “German Design Award 2020” konkursā
Starptautiskajā dizaina konkursā “German Design Award 2020” uzvarējusi producentes Ineses Lukaševskas vadītā aģentūra Luka. Tās radītais Latvijas valsts simtgades programmas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs” tika atzīts par uzvarētāju kategorijā Izcils komunikācijas dizains – pasākums. Šī jau ir sestā godalga, ko pasaules prestižākajos konkursos šogad izcīnījusi Inese Lukaševska un tās komanda, tādējādi ierakstot jaunu lapaspusi Latvijas pasākumu industrijas vēsturē.
Lasīt vairāk
Kā Jauno gadu sagaidīsi, tā to pavadīsi! Kā Jauno gadu sagaidīsi, tā to pavadīsi!
Pasaulē Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijas ir atšķirīgas, un par vērojumiem desmit valstīs pieredzē dalās Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Starp populāriem galamērķiem, kurp doties, lai iegūtu jaunu pieredzi Jaunā gada sagaidīšanā, ir Vācija, Šveice, Itālija, Somija, Čehija, Krievija un arī tālākas valstis, kā Japāna, Ēģipte, Peru un Ekvadora.
Lasīt vairāk
Inese Galante: “Mēs radām svētkus visiem, kam nepieciešams dvēseles siltums.” Inese Galante: “Mēs radām svētkus visiem, kam nepieciešams dvēseles siltums.”
Sekojot ilggadējai tradīcijai, Ineses Galantes fonds atkal dāvā rīdziniekiem un Latvijas galvaspilsētas viesiem īstus svētkus – īpašu garīgās un klasiskās mūzikas koncertu “Ziemassvētku prelūdija”, kurā piedalīsies populāri Latvijas mūziķi un jaunie talanti. Pasākuma organizatori aicina visus mūzikas cienītājus ne tikai apmeklēt koncertu, kas notiks 14.decembrī Doma baznīcā, bet arī pirms gadu mijas svētkiem dalīties vienam ar otru ar laipnību un dvēseles siltumu.
Lasīt vairāk
Pianista Georgija Osokina un LNSO koncerts. FOTO Pianista Georgija Osokina un LNSO koncerts. FOTO
Vakar 15. novembrī uz Lielās ģildes skatuves skanēja izpārdotais pianista Georgija Osokina un LNSO koncerts, kuru diriģēja izcilais Honkongas diriģents Lio Kuokmans. Koncerta apmeklētāji varēja izbaudīt Šūmaņa Trešo jeb “Reinas” simfoniju un Šopēna Klavierkoncertu faminorā. Koncertu apmeklēja arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Ojārs Rubenis, Sandis Voldiņš, Andrejs Osokins, Leonarda Ķestere un daudzi citi.
Lasīt vairāk
Aminata izdod minialbumu latviešu valodā "Maiga vara" Aminata izdod minialbumu latviešu valodā "Maiga vara"
Popdziedātāja Aminata 14. novembrī laiž klajā minialbumu latviešu valodā "Maiga vara", kas ar īpašu priekšnesumu tiks prezentēts 16. novembrī Operas skvērā gaismas festivāla "Staro Rīga" ietvaros.
Lasīt vairāk
Schwarzkopf Professional prezentē jauno Essential Looks 2:2019 kolekciju Schwarzkopf Professional prezentē jauno Essential Looks 2:2019 kolekciju
Aizvadītās nedēļas nogalē skaistumkopšanas izstādes Baltic Beauty 2019 ietvaros Ķīpsalas izstāšu hallē norisinājās Schwarzkopf Professional Essential Looks 2:2019 tendenču meistarklase “Radām rītdienas krāsas šodien”, kurā zīmola meistari krāšņa šova veidā klātesošajiem prezentēja aktuālākos sieviešu matu griezumus un krāsojumus. Šī gada rudens/ziemas sezonā Schwarzkopf Professional ļaujas dažādu krāsu saspēlēm un interpretācijām, kas atver jaunas iedvesmas pasauli - iespēju fantazēt, kontrastēt, radīt un pārveidot.
Lasīt vairāk
Latvijas arhitektu projektētā metro staciju atzīst par skaistāko jaunizbuvēto staciju Maskavā Latvijas arhitektu projektētā metro staciju atzīst par skaistāko jaunizbuvēto staciju Maskavā
Stacija “Novoperedelkino” ("Новопеределкино"), kuru projektēja Latvijas arhitektu birojs “United Riga Architects”, ar vērā ņemamu pārsvaru kļuva par uzvarētāju konkursā par labāko Maskavas metro stacijas dizainu. Balsojums notika šī gada augustā interneta vietnē “Aktīvie pilsētnieki” («Активный Гражданин»), un tajā piedalījās ap 204 000 Maskavas iedzīvotāju.
Lasīt vairāk