Aleksis, Aleksejs

Līgavas skaistuma tendences 2020. gadam

Nevienam nav šaubu, ka ikviena līgava savās kāzās vēlas izskatīties nevainojami, tāpēc īstās kleitas, aksesuāru, matu sakārtojuma un grima izvēle aizņem krietni padaudz laika un nereti izrādās sarežģītākais no visiem darbiem, kas, gatavojoties kāzām, jāpaveic. Līdz ar svaigām vēsmām, ko nes 2020. gads, piedāvājam smelties iedvesmu no jaunākajām skaistuma tendencēm, kas sašaurinās izvēļu klāstu, tādējādi nodrošinot ātru un garantētu ceļu uz mūsdienīgu, elegantu līgavas koptēlu.

Matu aksesuāri – no ziedu kompozīcijām līdz pērļu diadēmām

2020. gads mudina ļauties maksimālismam un nebaidīties no neparastām matu rotām – sevišķi spilgti tas attiecināms uz ziedu buķetēm, kuru tendenci pavada moto: jo vairāk, jo labāk. Nevainojamu izskatu nodrošinās salīdzinoši vienkārša, balta kleita un krāšņas ziedu rotas no cēlākajām puķēm, kā rozēm, peonijām u.c.

Savu aktualitāti šogad zaudējuši plīvuri, atvēlot vietu neparastām, greznām matu sprādzēm un ķemmēm, kā arī lentām. Līdztekus jau minētajiem aksesuāriem cieņā tiek liktas arī pērļu diadēmas un stīpas, kas koptēlam, nenoliedzami, piešķirs grāciju un lieliski papildinās mirdzošo smaidu līgavas sejā.

Kleitas – ikvienas līgavas gaumei

No kuplām līdz apspīlētām, no greznām līdz minimālām, no mežģīnēm līdz spalvām – šogad līgavas kleitas izvēļu klāsts ir sevišķi plašs. Kamēr vieni ceļ godā naturālu un minimālu tērpu, citi satricina zemi ar īstām balles kleitām vai dziļiem izgriezumiem. Viens gan ir skaidrs – šis gads ir kā radīts tam, lai katra līgava sev piemeklētu tīkamāko.

Lai kāzu kleitu izvēlētos veiksmīgi, piedāvājam iepazīties ar pāris vadlīnijām, kas palīdzēs atrast savam auguma tipam atbilstošāko tērpu.

Grims – lillā acu ēnas, balts acu laineris un lūpu spīdums

Lai arī klasisks izskats allaž ir aktuāls, 2020. gads aicina ļauties svaigām tendencēm un izmēģināt neparastus grima risinājumus. Kā viens no tiem – lillā un dūmakaini rozā acu ēnas, kas acīm liks izskatīties pilnīgākām un dziļākām, piešķirot sejai sievišķīgu izskatu.

Ja šis tonis jums tomēr neiet pie sirds, varat pamēģināt citādu risinājumu, izvēloties metālisku vai baltu acu laineri, ko saskaņot ar ne tik uzkrītošām acu ēnām. Šis risinājums būs lielisks tad, ja vēlaties iegūt gaisīgāku un jauneklīgāku koptēlu.

Tāpat lūpu krāsu izvēlē šogad sevišķi izslavēts ir vieglums un smalkums, kas viennozīmīgi paver ceļu uz jauneklīgiem grima līdzekļiem, kā lūpu spīdumiem un gaišiem toņiem.

Matu sakārtojumi – no vieglām cirtām līdz bizēm

Matu sakārtojumu tendencēs, tāpat kā visur citur, vērojamas krasas atšķirības. Sevišķi izplatīti šogad ir vienkārši, vaļīgi matu sakārtojumi, kas atsver bagātīgās ziedu buķetes un kuplās kleitas.

Modes speciālisti iesaka matus vizuāli padarīt kuplākus, piešķirot matiem vieglas cirtas. Ja gara acīm tomēr redzat sevi ar krietni iespaidīgāku frizūru, iespējams, jums derētu padomāt par vienu no jaunākajām aktualitātēm, proti, bizēm, kas veidotas kā kroņi.

Šis risinājums, nenoliedzami, līgavai liks izskatīties krietni greznākai, kā arī izskatīsies nevainojami kopā ar  vienkāršāku, klasiska piegriezuma kleitu un minimāliem aksesuāriem. 

Līdzīgie raksti