Olga, Zita, Zigita, Liega

Kā izvēlēties kāzu kleitu atbilstoši figūrai?

Ikvienai līgavai zināms, ka kāzu kleita ir viena no būtiskākajām kāzu sastāvdaļām - tā atspoguļo raksturu, izceļ līgavu visu pārējo vidū un gluži vienkārši liek justies īpašai. Tomēr, lai izvēlētos īsto un vienīgo kleitu, teju vienmēr nākas izciest pamatīgas galvassāpes un patērēt ārkārtīgi daudz laika - tā vien šķiet, ka atrast ideālo ietērpu ir gluži vai neiespējami.

Lai varētu veiksmīgāk orientēties plašaja kāzu kleitu klāstā, vispirms piedāvājam iepazīt profesionāļu padomus, kā izvēlēties kleitu atbilstoši savai ķermeņa figūrai.

1. Smilšu pulksteņa veida ķermeņa forma. Jāsāk ar to, ka sievietēm ar šādu figūras tipu kleitu ir izvēlēties visvieglāk. Kāpēc? Viņām piestāv jebkura veida kleita. Tomēr, lai akcentētu izteikti slaido vidukli, ieteicams sašaurināt meklēšanas loku līdz nāriņas un balles (princešu) tipa kleitām. Nav vēlams izvēlēties kleitas ar ampīra vidukli, jo tās neizcels jūsu lielāko dotumu - vidukļa līniju.

2. Trijstūra veida ķermeņa forma. Šī figūras tipa īpašniecēm vēlamais efekts, kas jāpanāk ar kleitu, ir vidukļa un plecu izcelšana, vizuāli samazinot augšstilbus un gurnus. Vislabāk izskatīsies balles tipa, A-līnijas, kā arī ampīra vidukļa kleitas. Tāpat jāliek uzsvars uz ķermeņa augšdaļu, ko var panākt ar rotām un izteiktu dekoltē.

3. Ovāla veida ķermeņa forma. Šīs formas īpašniecēm būtiski ir neizcelt vidukļa līniju, tādēļ jāizvairās no nāriņas tipa kleitām. Labi izskatīsies A-līnijas un ampīra vidukļa kāzu kleitas, it sevišķi ar jostu. Tāpat lielu ieguvumu dos kaklarotas, kas izcels ķermeņa augšdaļu, tādējādi novēršot uzmanību no vidukļa.

4. Taisnstūra veida ķermeņa forma. Sievietes ar taisnstūra figūras tipu nereti izskatās ļoti sportiskas, tādēļ galvenais kleitas mērķis ir radīt sievišķīgu koptēlu. Veiksmīgi izskatīsies A-līnijas un ampīra vidukļa kleitas. Lai labāk akcentētu vidukļa līniju, var izvēlēties arī kleitu ar izgreznotu jostas vietu.

5. Apgriezta trijstūra veida ķermeņa forma. Lai panāktu balansu starp proporcijām, jāakcentē gurnu daļa, kas ir šaurāka par ķermeņa augšdaļu. Kāzu kleitai vēlams būt balles vai A-līnijas tipa. Tāpat var pamēģināt arī saīsinātas kleitas, kas nesniedzas līdz zemei, tādējādi atklājot slaidās kājas, bez lencītēm vai ar V-veida izgriezumu.

 

Līdzīgie raksti