Daila, Veronika, Dominiks

Vasaras modes tendences 2020. gadam

Līdz ar saules stariem, kas mirdz aiz loga, un putnu dziesmām ir gluži skaidrs, ka vasara jau min uz papēžiem. Kā jau katru gadu – tā solās būt krāšņa un iespaidiem bagāta, jo sevišķi modes pasaulē. Kādas vēsmas sagaidāmas šogad? Lūk, 10 jaunākās modes tendences vēl krāsainākai un svaigākai vasarai.

Neona krāsas

Lai arī uz kādas nots iesākusies vasara, par enerģiju un līksmības garu šogad parūpēsies krāsas – jo spilgtākas, jo labāk. Jāatzīst, ka nosaukt vienu sezonas krāsu būtu visnotaļ pagrūti, tomēr priekšroka viennozīmīgi dodama neona krāsām – koši dzeltenam, oranžam, rozā, zaļam u.c. –, kas lieliski paspilgtina kopējo tēlu. Vai tie būtu akcenti apģērbā, vai aksesuāri – izvēle paliek jūsu ziņā.

Īsi kostīmi

Sevišķu devu iedvesmas oriģinalitālam stilam šogad var smelties no tik aktuālās un vienlaikus drosmīgās modes tendences – īsiem kostīmiem, kas sastāv no žaketes un auduma šortiem, kas sniedzas nedaudz virs ceļa. Krāsu, faktūru un siluetu daudzveidība sniedz iespēju atrast īsto kostīmu tieši savām vajadzībām un vēlmēm – oficiālām situācijām, spilgtiem “izgājieniem ielās”, izbrukumiem, pusdienām restorānā un neskaitāmi daudz citām situācijām.

Baltas kleitas

Īpašā cieņā 2020. gadā tiek liktas tik elegantās un graciozās baltās kleitas, kuru odziņa slēpjas tieši to vienkāršībā un spējā jebkuram tēlam piešķirt gaumes izjūtu. Šis gads ir kā auglīga augsne dažādiem eksperimentiem, tādēļ arī, meklējot sev kleitu, nebaidieties doties pretim netradicionāliem un radošiem veidiem, kā ietērpt sevi mūžam aktuālajā un elegantajā baltajā krāsā. Atkarībā no paredzētā galamērķa un vēlmēm var variēt ar kleitu garumiem, audumiem (ārkārtīgi novērtētas šogad ir mežģīnes un satīns), siluetiem, izgriezumiem un citām apģērba detaļām.

Vestes

Tā vien liekas, ka vasaras svaigums nogāž no kājām vismazākās modes pasaules robežas un mudina spert drosmīgus soļus pretim mūsdienīgam un aktuālam tēlam. Viena no tendencēm, kas vasarai piešķirs nebēdnīgāku dzirksti, ir vestes – visdažādāko garumu, siluetu, audumu, krāsu, ornamentu vestes, kas velkamas kopā ar kleitām, svārkiem, džinsiem un šortiem.

Neparasti tērpa izgriezumi jeb Cut Out And Keep

Ekstraordināra un izaicinoša tendence, kas uzsākusi savu slavas gājienu 2020. gada vasarā, ir apģērbs ar neparastiem izgriezumiem, kas atkailina tās vietas, kas parasti paliek nosegtas – daļu no vidukļa, sānus, vienu vai otru plecu, kāju utt. Šī aktualitāte, kas zināma arī kā Cut Out And Keep, būs lielisks jājamzirdziņš tiem, kam patīk izaicinājumi, ekscentriski tēli un drosmīgi uzvaras gājieni.

Trenči

Daudzkārt tik cildinātie trenči ievērojamu atzinību izpelnījušies arī šogad. Iemesls gan nav tālu jāmeklē – tie saskan kopā teju ar jebkuru apģērbu, tie ir praktiska un uzticama garderobes sastāvdaļa, kas lieliski kalpos ne tikai vēsā vasaras dienā, bet arī rudenī un pavasarī. Tiem, kas vēlas atsvaidzināt savu izskatu, modes speciālisti iesaka dot priekšroku mazliet neierastākām krāsām, kā sudraba, krūzmētras zaļai vai dzeltenai krāsai.

Zilais džinss

Interesanta un vienlaikus viegli īstenojama modes tendence 2020. gada vasarā vērš uzmanību uz zilo džinsu audumu. Kā jau zināms, tas ir praktisks un turklāt, neparastā veidā iekļauts koptēlā, spēj darīt pat zilus brīnumus. Tā kā esat apguvuši vienu no 2020. gada modes principiem, proti, nebaidīties eksperimentēt, aicinu jūs spert drosmīgus soļus un uzpucēties vasarai pēc sirds patikas – vai tas būs džinsu bikškostīms, džinsu žaketes vai bikses kopā ar romantiskām satīna blūzēm vai auduma žaketēm –, piešķirot koptēlam arī kādus neparastus akcentus.

Tropu raksti

Lai arī kā mūs varētu kaitināt augšup lejup staigājošais termometra stabiņš, modes pasaule piedāvā radīt pašiem savu vasaru, iekļaujot garderobē apģērbus ar tropu rakstu. Sevišķi iespaidīgi un spilgti izskatās kleitas, mazliet piezemētākam iespaidam var izvēlēties blūzes, auduma šortus vai svārkus. Pat ja tropu raksts uz izvēlētā apģērba ir askētisks, arī tas piešķirs koptēlam svaigāku un vasarīgāku noskaņu. Ja nu tomēr šķiet, ka apģērbs ar raibiem ornamentiem jums nu nekādi neiet pie sirds, līdzvērtīgu efektu panāksiet arī tad, ja papildināsiet savu garderobi ar vasarīgu rokassomu.

Kreklblūzes

Tā vien liekas, ka kreklblūzes ir universāls un vienlaikus šiks risinājums, kad kaut kur jāpošas – izvēloties attiecīgu krāsu, siluetu un audumu, jūs to varat likt lietā jebkurā situācijā. Tieši šovasar tās ir izpelnījušās īpašu slavu un atzinību, kas, domājams, pamudinās šo eleganto apģērba gabalu beidzot izvilkt no skapja. Pavelciet apakšā bītleni, pieskaņojiet džinsa vai auduma bikses, paķeriet rokassomu un – gatavs! Viegls un gaumīgs risinājums brīžiem, kad skapis pilns, bet liekas – nav, ko vilkt mugurā.

Rakstu daudzveidība

Vēl viena tendence, kas piešķir vasarīgu un krāšņu iespaidu, ir apģērbi ar dalītiem rakstiem (split prints), proti, diviem dažādi rakstiem, kas satiekas apģērba vidusdaļā (vai nu horizontālā vai vertikālā virzienā). Tā kā tērps, kuram ir vairāk par vienu rakstu, koptēlu padara raibu, šis ir lielisks risinājums, kad jādodas vasarīgos izbraucienos vai pastaigās. 

Līdzīgie raksti