Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Vasaras ballīte. 7 soļi ceļā uz neaizmirstamiem svētkiem

Vasara ir vislabākais laiks, lai rīkotu ballītes svaigā gaisā un, smeļoties enerģiju no saules, pavadītu laiku atraktīvi. Neatkarīgi no viesu skaita un ballītes tematikas, dārzs vai kāda cita piknikam piemērota vieta pasākumu padarīs īpašu un ļaus atvilkt elpu no nogurdinošā ikdienas skrējiena. <br /> Lūk, 7 vienkārši soļi ceļā uz lielisku vasaras dārza ballīti, kas neprasīs nedz lielus līdzekļus, nedz arī pūles.

1. Radi vasarīgu gaisotni

Ņem talkā visdažādākās dekorācijas, lai ballītei piešķirtu īsto atmosfēru, piemēram, balonus, virtenes, laternas, ziedus u.c. Lielu uzmanību vērs tieši zaļumiem; lieliski izskatīsies zaļumaugi podiņos (piemēram, baziliks, piparmētra utt.), kā arī grieztie ziedi, kas sakārtoti stikla vāzēs vai traukos.

2. Izmanto interesantus traukus ēdienu pasniegšanai

Lai ballītei piešķirtu oriģinalitāti, nebaidies jaukt kopā dažāda stila un materiāla traukus. Ūdeni vai limonādi vari ieliet neparastas formas karafē, maizi ievietot groziņā vai uz koka dēlīša, turpretī salātus vai uzkodas novietot uz kūku statīva. Jo neparastāk, jo labāk. Tāpat ap karafi vai vāzi vari apsiet kādu lenti, bet uzkodām paredzētos šķīvjus izrotāt ar puķēm.

3. Izmanto dabīgo šķiedru auduma galdautus un salvetes

Vasarai piestāv viss, kas nāk no dabas, tādēļ lieliski izskatīsies galdauti un salvetes no dabīgo šķiedru audumiem, proti, lina vai kokvilnas. Ja tomēr dod priekšroku papīra salvetēm, padomā, lai tās būtu vienkrāsainas (vēlams neitrālas) un kvalitatīvas.

4. Radi mājīguma sajūtu

Parūpējies, lai viesi ballītē justos ērti, - uz krēsliem novieto mīkstus spilvenus vai paliktņus, uz atzveltnēm vai grozā ievieto vairākus pledus, ar ko apsegties, kad vakarā kļūs vēsāks. Uz galda vari nolikt sveces, kuras aizdedzināt vakarā, kad satumst, tādējādi radot mājīgu noskaņu, tomēr padomā par drošību - ja viesībās gaidāmi mazi bērni, novieto tās drošā attālumā no galda malas, lai tās nevarētu aizsniegt.

5. Atspirdzinoši dzērieni

Vasaras dārza ballīte nav iedomājama bez dzērieniem, ar ko atveldzēties, tāpēc jau laikus padomā par to, ko piedāvāsi viesiem. Noteikti nodrošini pieeju dzeramajam ūdenim, jo daudzi karstuma dēļ dod priekšroku tīram ūdenim, nevis limonādēm vai sulām. Ja ballītē paredzēti alkoholiskie dzērieni, vērts padomāt arī par ledus trauku un veidu, kā pasniegt.

6. Izmanto dārza labumus

Kad gan vēl, ja ne vasarā, mieloties ar svaigām ogām un augļiem? Ja labumi nāk no tava dārza - vēl jo labāk! Starp citu, ogas (piemēram, mellenes, kazenes, zemenes) vari izmantot arī ledus dzērienu pagatavošanai.

7. Parūpējies par izklaidēm

Lai viesus nedaudz izkustinātu, vēlams jau laicīgi izpētīt, kādas aktivitātes piedāvāt. Karstā dienā nav nekā labāka par atveldzēšanos ar ūdeni - vari izmantot ūdens šļūteni vai ūdens pistoles (ja tādas ir).

Tāpat jautrību nodrošinās balona, kas piepildīts ar aukstu ūdeni, mešana cits citam. Ja dod priekšroku rāmākām izklaidēm, vērts padomāt par galda spēlēm vai interesantām diskusijām.

Līdzīgie raksti