Emīlija

Stila un modes likumi, kas jāzina ikvienai sievietei pēc 35

Nav noslēpums, ka ikviena sieviete vēlas izskatīties nevainojami. Bieži vien 35 vai 40 gadi ir tas vecuma slieksnis, kad nākas savu skapi un ģērbšanās stilu, tā sakot, strikti “izrevidēt”, lai sasniegtu vēlamo mērķi un radītu par sevi vislabāko iespaidu. Tomēr uz to ir jāraugās no gaišās puses - tas ir jauns dzīves posms, kad ievest svaigas vēsmas savā ikdienā un arī ģērbšanās paradumos. Tas ir laiks, kad iepazīt jaunu modes pasauli un atrast tajā vietu arī sev.

Lūk, 15 vienkārši ieteikumi, kas palīdzēs iegūt lielisku izskatu un eleganci jebkurā situācijā, lai jūs vienmēr justos par sevi pārliecināta un novērtētu savu dabisko, unikālo skaistumu.

1. Atpakaļ pie modes pamatiem
Ikvienai sievietei jebkurā vecumā (un jo sevišķi pēc 35) jāatceras, ka visa izskata atslēga ir vienkāršībā un modes pamatos. Ar baltu kreklu, Koko Šaneles “mazo melno kleitiņu”, pelēku mēteli, ideālo džinsu pāri vai melnām auduma biksēm jūs nekad neaizšausiet greizi un allaž izskatīsaties pārdomāti.

2. Investē savā garderobē
Kurš gan nav dzirdējis teicienu, ka svarīga ir kvalitāti, nevis kvantitāte! Jā, arī modes pasaulē tas ir viens no pirmajiem likumiem, kas jāievēro, lai izskatītos labi. Investēt nenozīmē pirkt jaunākos trendus un dizaineru apģērbu, kam cenas saceltas debesīs, bet gan pirkt pārdomāti un tikai kvalitatīvas drēbes, kuras būs aktuālas un izskatīsies svaigi vairāk kā vienu sezonu.

3. Atrodi balansu un proporcionalitāti
Nav nekāda labuma vilkt apģērbu, kas ir dārgs, bet neatbilst jūsu figūras tipam un liek jums justies neērti. Svarīgi ir saprast, kura auguma daļa sevišķi jāizceļ un kura - jānoslēpj. Zinot krāsas un apģērba veidu, kas jums vislabāk piestāv, jūs ātri vien panāksiet ideālo rezultātu bez liekiem pūliņiem.

4. Sāc ar pamatiem
Nav noslēpums, ka, kļūstot vecākām, ķermenis maina savu formu, nereti zūd tvirtais augums un mūsu dotumi pamazām saplūst ar pārējo. Tāpēc būtiski ir saglabāt savu augumu “gludu”. Izvēlēties apģērbu, kas jūsu augumam neliek izplūst, tāpat arī padomājiet par jostām, vidukļa korsetēm, kvalitatīvām zeķbiksēm vai zeķturiem.

5. Melns ne vienmēr ir labākais
Lai arī, nēsājot melnu apģērbu, mazinās iespēja nošaut greizi, tā ne vienmēr ir piemērotākā krāsa, kas jūs darīs sevišķi elegantas. Tā vietā izvēlietes maigi pelēku, khaki vai smilšu krāsas toni, kas akcentēs jūsu acu, matu un ādas krāsu un īpatnības.

6. Balts ir īstais
Nekad neapšaubiet baltās krāsas spēku! Ja par melnu vēl var pastrīdēties, tad balts izskatīsies veiksmīgi jebkurā situācijā un jebkurai sievietei.

7. Nebaidies no krāsām
Tomēr nevajag aizmirst arī par iespēju sevi “izgaismot” un akcentēt kādas detaļas vai ķermeņa daļas. Jāatceras, ka krāsas ir tāpēc, lai papildinātu jūsu izskatu, nevis, lai to pazudinātu, tādēļ saglabājiet minimālismu un ievērojiet saskaņotību apģērbā.

8. “Nē” pārspīlētām detaļām
Tādas apģērba detaļas kā krokas, kruzuļi, bantes un spīdumi ne tik daudz piesaista vēlamo uzmanību, cik rada nevajadzīgu apjomu. Izvairoties no tām, jūs padarīsiet savu apģērbu ilgāk aktuālu un pēc skata kvalitatīvu. Būtiski ir saglabāt tīru, vienmērīgu siluetu.

9. Neaizmirsti par modes trendiem
Mūsu vecums nebūt nenosaka to, vai drīkstam vai nedrīkstam vilkt ko modīgu. Iespējams, sekojot līdzi trendiem, varam tieši bagātināt savu stilu un aizlienēties kādas idejas, tomēr nevajadzētu pārspīlēt un kļūt par modes upuri. Jāpatur prātā, ka trendi ātri vien noplok un tajos investētā nauda gluži vienkārši neatmaksājas.

10. "Nē" stila rutīnai
Stilam nav izlietošanas datuma, tāpēc katram pašam jāprot saprast, kad ir pienācis laiks to nomainīt vai nedaudz pielabot. Nevajag baidīties riskēt un pamēģināt ko jaunu, jo tieši tas palīdz atsvaidzināt izskatu un sniedz plašāku skatu uz pieejamo modes klāstu.

11. Ikvienā vecumā var izskatīties seksīgi
Jums nav jābūt divdesmitgadniecei, lai reizi pa reizei uzvilktu seksīgu apģērbu un izceltu visus sava auguma dotumus. Taču, izvēloties šāda veida apģērbu, padomājiet, vai, izejot sabiedrībā, tajā jutīsieties komfortabli un pārliecināti.

12. Neciet no modes
Lai arī ikviena sieviete ir pārliecinājusies par teiciena “mode prasa upurus” patiesumu, visam ir savas robežas. Tev nav jākļūst par modes upuri tikai tādēļ, lai izskatītos lieliski. Visbūtiskākais ir atrast apģērbu un jo īpaši apavus, kuros jūs jūtaties ērti, kurš nav nedz par mazu, nedz lielu.

13. Aksesuāru spēks
Aksesuāri ir tie, kas piedod mūsu izskatam šikumu, tāpēc par tiem nedrīkst aizmirst. Nebaidieties no pārdrošām aksesuāru saspēlēm, taču nekad neaizejiet par tālu, lai jūsu izskats kļūtu nesimpātisks un pārspīlēti mākslīgs.

14. Piedomājiet pie īstās matu krāsas
Ne visas sievietes ar prieku gaida, kad mati kļūs sirmi, tāpēc padomājiet arī par iespēju tos nokrāsot. Ļoti veiksmīgi uz sirmošanu tendētām sievietēm izskatās mati, kas nokrāsoti dabīgajā tonī, kāds bija jaunībā. Ādai kļūstot blāvākai, labu rezultātu var iegūt arī, nokrāsojot matus vēl par toni gaišākus.

15. Atceries - nepārspīlē!
Stilīga sieviete nekad neizskatīsies tā, it kā būtu vaigi sviedros nopūlējusies, strādājot pie sava stila un apģērba. Neaizmirstiet, ka laba gaume un lielisks izskats nāk ar laiku un pacietību un pats galvenais - vienkāršību. 

Līdzīgie raksti