Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Sapucējies svētkiem ar Nela Gems rotām

Svētki mūsu dzīvi padara krāsaināku. Iespējams, tieši centieni izkrāsot ikdienu košāku ir iemesls tam, kāpēc mūsu kalendāri ir svētku pilni. Nav svarīgi, vai tu krāso Lieldienu olas, pušķo Ziemassvētku eglīti vai tikko esi aizvedis savus bērnus uz skolu pirmajā septembrī, svinot Zinību dienu. Visus svētkus vieno sajūta, ka šodiena ir īpašāka par citām dienām. Šādās reizēs galvenā ir noskaņa, ko tu veido pats.

Bieži vien svētku gaisotne tiek uzburta dekorējot mājvietu, parūpējoties par svētku vakariņām vai meklējot piemērotas dāvanas. Taču vislabākā dāvana, ko vari sniegt sev, ir brīvs brīdis, lai sapucētos. No tā arī sākas laba pašsajūta. Un kas gan šajā gadījumā var būt piemērotāks palīgs par sieviešu labākajiem draugiem - spožiem un mirdzošiem dārgakmeņiem.

Nela Gems dabīgo akmeņu rotas ir pašmāju rotaslietu zīmols, kas iekārojis daudzu klientu sirdis ar vizuļojošiem akmeņiem, pārliecinošo kvalitāti un individuālo pieeju.

Nela Gems dabīgo akmeņu rotas

Nela Gems zīmols ražo izsmalcinātas rotaslietas, kuras atstāj neaizmirstamu iespaidu. Iespējams, tieši tas ir iemesls, kāpēc uzņēmuma produkcijai nespēj pretoties tik liels klientu pulks. Sociālajos tīklos un mājaslapā, ko zīmols izmanto par galveno pārdošanas kanālu, Nela Gems pulcē tūkstošiem atbalstītāju.

Taču plašais klientu skaits neattur zīmolu no individuālas pieejas, kas tiek veltīta katras rotas izstrādei. Nela Gems ņem vērā klientu vēlmes un labprāt sadarbojas, lai izveidotu oriģinālu rotaslietu. To ir iespējams papildināt ar personiskām detaļām - vārdu, iedvesmojošu teicienu vai īsu novēlējumu. Rotu izstrādāšanā tiek izmantots sudrabs, apzeltīts sudrabs un nerūsējošs tērauds. Šie izejmateriāli kalpo par zīmola kvalitātes garantija.

Zīmola atpazīšanas galvenā pazīme noteikti ir rotaslietu mirdzošie akmeņi. Rotu izstrādē tiek izmantoti Swarovski kristāli, kas neļauj palikt nepamanītai nevienai sievietei. Katrs saules stars, kas atduras pret šiem kristāliem, ir kā elegances apliecinājums. Turklāt izvēle ir gana plaša un tie pieejami visdažādākajos toņos. Nela Gems dabīgo akmeņu rokassprādzes ir zīmola klientu iemīļotākie produkti. Rokassprādzes pieejamas dažādos stilos - gan ar smalku, apzeltītu ķēdīti, gan ar lieliem, pamanāmiem akmeņiem. Papildus Swarovski kristāliem, rokassprādzes tiek rotātas arī ar pērlēm un medaljoniem.

Nela Gems klientiem tiek piedāvāts iegādāties tādas rotas kā auskari, rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni un brošas. Neskatoties uz to, ka rotaslietu klāsts ir plašs, zīmola produkcija turpina attīstīties un izveidot jaunas kolekcijas. Īpaši populāra šobrīd ir zīmola Neredzamā kaklarota. Tā ir veidota no neredzamas, caurspīdīgas aukliņas. Kaklarotas centrā ir mirdzošs Swarovski akmens, kas var tikt papildināts ar personalizētu medaljonu. Neredzamā kaklarota lieliski izceļ spožo akmeni un izskatam piešķir juteklisku noskaņu. Nela Gems kaklarotas ir skaists papildinājums sievietes tēlam, jebkuros svētkos. Nesens Nela Gems kolekciju jaunums ir kalarota ar kristāla burtiņu. Tās apzeltīto ķēdīti rotā no kristāliem veidots burts pēc izvēles. Šī varētu būt sirsnīga dāvana dažādos svētkos.

Nela Gems zīmols piedāvā ko vairāk par spožiem un mirdzošiem akmeņiem pildītām rotaslietām. Seni ticējumi vēsta par to, ka dārgakmeņos slēpjas maģisks spēks. Katrs no kristāliem apzīmē kādu enerģijas veidu - dzīvesprieku, harmoniju, mieru, iedvesmu, patvērumu no ļaunās enerģijas u.c. Arī Nela Gems zīmols aicina izpētīt piedāvājumā esošu dārgakmeņu skaidrojumus un, iespējams, atrast sev piemēroto rotaslietu tieši šādā veidā. Dabīgo akmeņu skaidrojumi.

Dāvana sievietei svētkos

Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašam, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Šī dāvana ir ļoti piemērota vārda dienām, kad nav pieņemts dāvināt pārāk dārgas un lielas dāvanas. Nela Gems gredzeni ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti.

Taču rotaslietu klāsts ir pietiekami plašs, lai spētu atrast arī piemērotu dāvanu sievietei dzimšanas dienā, Valentīndienā vai kāzu gadadienā. Nela Gems Swarovski auskari ir eleganta un skaista dāvana. Turklāt zīmola auskaru piedāvājumā ir izvēle katrai gaumei - gan mazi nagliņauskari, gan auskari ar bārkstīm un lieliem kristāliem. Īpašu svētku gadījumā dāvanas saņēmējai iespējams pasniegt saskaņotu auskaru un gredzena komplektu.

Kristālu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc sievietei varētu būt arī vairāki vienādi auskari ar dažādiem kristāliem. Tādā veidā tos iespējams pieskaņot pie dažādiem apģērbu komplektiem un izstarot vienlīdz elegantu mirdzumu. Jebkura dieviete būtu priecīga par dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko rotu un arī kristālu. Tieši tāpēc lieliska dāvanas ideja ir Nela Gems dāvanu karte.

Citas līdzīgas dāvanas meklē FromMe.lv dāvanu karšu platformas kategorijā Dāvanas sievietei. Lai izdodas sapucēties uz svētkiem un sajusties īpašai!

Līdzīgie raksti