Mirta, Ziedīte

Oriģināla dāvana vīrietim

Svētki iepriecina un padara ikdienu patīkamāku. Īpaši tādēļ, ka lielākoties svētki asociējas ar dāvanām. Taču nevienam nepatīk garlaicīgas dāvanas. Šajā rakstā lasi par to, kāda ir oriģināla dāvana vīrietim svētkos.

Svētki iepriecina un padara ikdienu patīkamāku. Īpaši tādēļ, ka lielākoties svētki asociējas ar dāvanām – gan dāvināšanu, gan saņemšanu. Līdz ar to arī dāvanu pirkšana spēj sagādāt prieku. Vienīgais nosacījums ir sākt dāvanas meklēšanu laicīgi, lai izdodas atrast rūpīgi piemeklētu un dāvanas saņēmējam atbilstošu dāvanu. Galu galā nevienam nepatīk garlaicīgas un paredzamas dāvanas.

Taču reizēm, īpaši meklējot dāvanas vīriešiem, mēdzam nedaudz samulst. Izvēles lielveikalos ir tik daudz, taču ne vienmēr ir skaidrs par to, ko vīrietis patiešām vēlētos saņemt dāvanā. Mēdzam vīriešiem dāvināt ko praktisku un noderīgu, taču bieži vien arī bezpersonisku. Ir pienācis laiks to mainīt un iepriecināt tēti, brāli, draugu, mīļoto vīrieti, vectēvu vai kolēģi ar patiešām aizraujošu un negaidītu dāvanu.

Šajā rakstā lasi par to, kādas ir Oriģinālas dāvanas vīrietim, kas noteikti neliks vilties.

Dāvanu karte restorānā

Restorāna apmeklējums ir lieliska dāvanas ideja, par kuru ne visi aizdomājas. Pašsaprotami, ka mums katram restorānā ir noritējusi kāda darba tikšanās, randiņš vai vienkārši patīkams vakars, kad rodas vēlme atpūsties no gatavošanas. Katrs restorāns atšķiras ar savu īpašo atmosfēru – interjera iekārtojumu, apgaismojumu, muzikālo pavadījumu un, protams, ar savu pārstāvēto garšu.

Došanās uz restorāniem un jaunuvietu atklāšana ir patīkams process un kāpēc gan neuzdāvināt kādam to, ko vēlētos saņemt pats? Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvana vīrietim, kas garantēs jauki pavadītu vakaru. Turklāt nekad nevar zināt, iespējams vakariņās tiksi uzaicināts tieši tu.

Peintbola spēle

Pēdējā laikā ar vien populārāka paliek sajūtu dāvināšana. Katru gadu domāt par dāvanu idejām paliek sarežģīti, jo, kā jau iepriekš minēts, nevienam nepatīk atkārtotas un garlaicīgas dāvanas. Ir jāatrod kas jauns un interesants. Tad dāvanu kartes uz dažādām aktivitatēm, izbraucieniem, spēlēm un piedzīvojumiem ir labākā dāvana.

Viena no tām ir Peintbola spēle. Šo aktivitāti iespējams baudīt ar pieciem draugiem vai ģimenes locekļiem, vai pat kolēģiem, lai satuvinātos un nostiprinātu spēju sadarboties komandā. Tā ir iespēja sajust adrenalīnu un pārbaudīt savas spējas taktikas veidošanā un precizitātē. Jautrība bez šaubām ir garantēta.

Dāvanu karte sporta pulkstenim

Aktīvs dzīvesveids ir nozīmīgs dzīves kvalitātes uzlabošanas rādītājs. Ja meklē dāvanu aktīvam vīrietim, kurš uzskata tāpat, tad noteikti lielisku dāvanu atradīsi Pulsometrs.lv veikalā.  Dāvanu karte sporta pulkstenim ir noderīga jebkuram no sporta veidiem. Sporta pulksteņi pilda dažādas funkcijas, kas palīdz gūt motivāciju būt aktīvam un sekot līdzi savu aktivitāšu daudzumam un līmenim, uzraudzīt stresu, miegu un patērētās kalorijas.

Sporta viedpulkstenis ar parastu sporta pulksteni atšķiras ar to, ka viedpulksteni iespējams savienot ar savu telefonu. Tas uzreiz pulksteni padara daudz advancētāku un papildus ierastajām funkcijām piedāvā vairums citu tik pat noderīgu funkciju. Tajā iespējams apskatīt sava miega kvalitāti, kas balstīta sirds ritma mērījumos. Tas lauj noskaidrot, cik laika pavadīts miegā, nomodā, dziļajā miegā un REM miega fāzē. Viedpulksteņi pieejami arī ūdensizturīgi līdz 50 metru dziļumam, kas nozīmē, ka to droši var valkāt baseinā, dušā, pludmalē un citviet.

Dāvana Knockout Barber Shop

Iemesls tam, kāpēc tieši vīriešiem ir grūtāk atrast dāvanu, slēpjas nepareizā uzskatā, ka vīriešiem nevar dāvināt to pašu, ko sievietēm. Par piemēru jāpiemin relaksējoša atpūta vai skaistuma produkti. Skaidrs, ka sievietes labprāt izbauda masāžas, SPA apmeklējumus, skaistuma procedūras. Taču, kāpēc lai citādāk būtu ar vīriešiem? Arī viņiem patīk par sevi parupēties un labi izskatīties.

Rīgas centrā esošais Knockout Barber Shop ir īstena vīriešu kultūras kopiena, kas piedāvā friziera, bārddziņa un kosmetologa pakalpojumus. Tur strādā īsti profesionāļi, kas ne vien parūpēsies par vīrieša izskatu un labsajūtu, bet arī piedāvās tasi kafijas vai alus glāzi. Dāvana Barber Shop iepriecinās ikvienu vīrieti.

Golfa apmācības

Saņemt dāvanu, kas saistīta ar vīrieša hobiju, vienmēr ir patīkami. Tas apliecina atbalstu pret vīrieša laika pavadīšanas veidu, kas viņam pašam nozīmē daudz. Taču, iespējams, vīrietis būt tik pat priecīgs par iespēju iegūt jaunas iemaņas kādā vēl neapgūtā un neizmēginātā aktivitātē. Golfs ir ne vien spēle, bet arī sporta veids – tas trenē stāju, kustības precizitāti un pareizās tehnikas pielietojumu.

Turklāt šī aktivitāte ir zināma ar to, ka tā mēdz radīt mieru. Golfa laukums tomēr visbiežak atrodas tālu prom no pilsētas trokšņa, jo laukums pats par sevi ir ļoti liels – lielpilsētā tam gluži vienkārši nepietiktu vietas. Dāvana Golfa apmācības piedāvā iespēju izmēģināt golfa spēli un apgūt svarīgākās tehnikas, kas var būt par sākumu aizraujošam hobijam.

Lidojums ar deltaplānu

Lai dzīvi padarītu interesantāku un izvairītos no vienmuļas ikdienas, mēdzam apņemties dzīves laikā paveikt dažādas trakas lietas – izlēkt ar gumiju vai izpletni, apceļot visu pasauli ar stopiem vai, piemēram, izpeldēties ar haizivīm. Pavisam trakas, taču mūsdienu piesātināto sajūtu pasaulē pavisam reālas iespējas.

Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, vienmēr runā par to, ka vēlas izdarīt ko ievērības cienīgu un adrenalīnu raisošu, Lidojums ar deltaplānu ir lielisks sākums. Tā ir iespēja pacelties augstu gaisā un no putna lidojuma apskatīt Rīgu. Saskatīt, kā pilsēta izskatās no augšas, sajust vēju matos un brīvību. Turklāt tas ir veids, kā pārvarēt bailes no augstuma un sagatavoties kam vēl trakākam un izteiksmīgākam. Iespējams, pēc šī lidojuma vīrietis piedzīvos kādu atklāsmi un vēlmi doties vēl trakākos piedzīvojumos, jo tieši tie padara mūsu dzīvi dzīvot vērtu.

JBL mūzikas produkti

Mūzika mūs pavada ikdienas gaitās visur, tāpēc ir svarīgi parūpēties par mūzikas kvalitāti. 707.lv interneta veikals piedāvā plašu audio risinājumu sortimentu no kā izvēlēties patiešām lieliskas un noderīgas ierīces. Lai nodrošinātu mājās labu skaņu un mīļākajai pleilistei pievienotu jaunu vērtību, iesakām vīrietim uzdāvināt JBL bezvadu tumbiņas. Tās ne vien iepazīstinās vīrieti ar kvalitatīvu mūzikas skaņu, bet tas noteikti radīs vēlmi vīrietim saaicināt mājās ciemiņus un parādīt savu dāvanu un to, cik fantastisku atmosfēru spēj izveidot jauniegūtā ierīce.

Ja dāvanas saņēmējs ir sportists, kurš savu treniņu nevar iedomāties bez mūzikas, JBL austiņas sportam ir lieliska dāvanas izvēle. Sportam paredzētas austiņas ir veidotas tā, lai fizisku aktivitāšu laikā mūzikas klausīšanos padarītu ērtu un vienkāršu. Sporta austiņas iespējams nēsāt divos veidos – gan ievietojot ausī, gan stiprinot tās ap ausi, kas garantē lielāku noturību, piemēram, skrienot. Austiņas ir mitrumizturīgas, kas padara tās par piemērotu sporta treniņu komponentu jebkurā intensitātē, jebkuros laikapstākļos. Tāpat JBL austiņas nodrošina ērtu atbildēšanu uz ienākošajiem zvaniem pat aktīvas slodzes laikā.

Baseina abonements

Peldēšana ir lielisks sporta veids, kas ļauj atslābināties un vienlaikus trenēt teju visas ķermeņa muskuļu grupas. Īpaši novērtējam iespēdu peldēt rudens un ziemas drēgnajos mēnešos, kad dabā tas nav iespējams. Baseina apmeklējums aukstajos gadalaikos šķiet gandrīz kā mazs atvaļinājums, kad uz brīdi atslēgties no ikdienas un attapties siltā ūdenī, baudot relaksāciju un rūpējoties par savu ķermeni.

Ja vīrietis apmeklē sporta zāli, tad visticamāk viņš pats sev neiegādātos arī baseina apmeklējumu abonementu – tas tomēr ir visai dārgs prieks. Taču šādas dāvanas saņemšana noteikti sagādātu daudz prieka. Baseina abonements garantē lielisku pašsajūtu un brīdi atpūtas, ko izbaudīt vienlaicīgi peldot un lūkojoties ārā pa milzu logu un blakus esošajām modernajām Skanstes ēkām.

Lai izdodas atrast lielisku dāvanu vīrietim un patiesi iepriecināt!

Līdzīgie raksti