Līgavas modes nedēļas 2019 skaistuma tendences

Pavisam nesen modes pasauli apbūra Līgavu modes nedēļa 2019, iepriecinot sekotājus ar fantastiskiem tērpiem un jaunām tendencēm. Sniedzam ieskatu modes nedēļas aktualizētājām līgavu skaistuma tendencēm, kuras, neatkarīgi no tā, vai esi nupat kā saderinājusies vai jau krietnu laiciņu nopietni plānojat savu lielo dienu, kalpos kā ceļvedis kāzu pasaulē un palīdzēs jums sevi apģērpt no papēžiem līdz pat matu galiņiem.

Jo drosmīgāk, jo skaistāk

Ja pirms kāda laika līgavu vidū modīgi bija izrotāt matus ar nelieliem pumpuriem, tad 2019. gada aktualitāte ir lielas, ekscentriskas un pat pārdrošas matu rotas. Pietam tā vien šķiet, ka šosezon ir sevišķi populāri iziet ārpus visām robežām un ļauties savai fantāzijai. Jo lielāka cepure, mirdzošāks kronis, neparastāks puķu vainags vai plīvurs, jo labāk.

Spīdīga sejas āda

Šosezon par matētu ādu varam pilnībā aizmirst. Aizvien populārāki kļūst spīdumi un ne tikai vaigu kauliem - šoreiz tas iekļauj teju visu sejas ādu, liekot līgavai mirdzēt gluži kā dārgakmenim.

Sārti rožainie vaigi

Lai arī šosezon ar grimu sevišķi nepārspīlē, jāatzīst, ka vaigu sārtumi ir uzkāpuši topa augšgalā. No burgundijas toņa līdz pat ogas sārtumam - toņu gamma ir gaužām liela un sev tīkamāko tajā var atrast jebkura līgava. Tāpat arī liela uzmanība tiek veltīta vaigu kaulu izcelšanai, kas joprojām grima pasaulē ir ārkārtīgi aktuāli.

“Spārnu” acu līnija

Vēl viena grima tendence ir lainera līnija, kas veido tādus kā spānus. Modes nedēļa sniedz iespēju aplūkot dažādus paņēmienus, kā spēlēties ar šo pārsteidzošo, šarmano un seksīgo acu skatienu. “Spārnu” līnija var būt tieva vai apjomīga, melna vai pelēka, taču, iespējams, jūs dosiet priekšroku kam drosmīgākam, piemēram, zelta krāsai vai izteikti spicai līnijai.

Pievilcīgas skropstas

Liela uzmanība tiek veltīta arī skropstu formai un garumam. Lai arī biežāk tiek izceltas biezas un kuplas skropstas, Līgavu modes nedēļa neaizmirst arī tās, kam dabīgi skropstas ir taisnas un plānas. Svarīgi paturēt prātā, ka visbūtiskākais ir jūsu dabīgais skaistums un, par spīti visiem jaunākajiem (starp citu, arī pārejošajiem) trendiem, tas ir visīpašākais.

Bronzīgas acu ēnas

Viena no 2019. gada līgavu tendencēm ir acu ēnas bronzas tonī. Un neatkarīgi, vai tās tiek izvēlētas krāsot vairāk metāliskā vai matētā tonī, svarīgi ēnas uzklāt nepārspīlējot un ievērojot sava veida vienkāršību un vieglumu.

Ponija griezums

Jā, jā, tieši tā - “čolkas” uzvaras gājiens ir atkal atsācies. Radot pārdrošu un neticami šiku izskatu, daudzas Līgavu modes nedēļas modeles aktualizē ponija griezumu visdažādākajos izpildījumos - īss, garš, plāns un taisns, biezs, vijīgs vai pat šķietami nerūpīgs.

Bohēmisks matu sakārtojums

Tie laiki, kad līgavai bez ierunām bija jāieveido pārmērīgi pedantiska frizūra, ir palikuši pagātnē. Aizvien populārāki kļūst brīvi un pat nerūpīgi matu sakārtojumi, kā, piemēram, nekārtīga cope un astīte, brīvi izlaisti mati vai priekšējās šķipsnas.

Matu stīpas un diadēmas

Pirmā asociācija, protams, ir - atkal kaut kas karalisks. Līgavu vidū bezgala izplatītas ir matu stīpas un “princešu” diadēmas - vienkāršas vai noklātas ar pērlēm, greznojumiem vai pat dārgakmeņiem.

 

Līdzīgie raksti