Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Lidojums ar gaisa balonu - lieta, ko izbaudīt

Ikvienam ir nepieciešams kāds mērķis uz ko tiekties. Tas ir pavisam pašsaprotams dzīves ritms, kas liek doties uz priekšu. Mēs nospraužam dažādus mērķus ar vēlamajiem rezultātiem skolā, darbā un savstarpējās attiecībās. Mērķu uzstādīšana ir lielisks veids, kā sevi izaicināt un parūpēties par to, lai dzīve kļūst krāsaināka.

Tāpēc pieņemts veidot sarakstus ar neparastām lietām, kas jāizmēģina dzīves laikā. To starpā mēdz būt pasaules apceļošana, izlēkšana ar gumiju vai izpletni,  un citas līdzīgas aktivitātes. Tās sniedz neaizmirstamas un bieži vien ekstrēmas sajūtas. Viens no šādiem izaicinājumiem, kas noteikti katram ir jāiekļauj savā mērķu sarakstā, ir lidojums ar gaisa balonu.

Šobrīd lidojums ar gaisa balonu Latvijā ir kļuvis vēl pieejamāks. Tā cena ir būtiski samazinājusies un pacelšanās vietu skaits paplašinājies.

Kāpēc lidot ar gaisa balonu?

Nenoliedzami, ka lidošana augstu debesīs ir varens piedzīvojums. Izvēle lidot ar gaisa balonu var tikt saistīta ar personīgo izaicinājumu pašam pret sevi, jaunu sajūtu iegūšanu vai vienkārši dzīves baudīšanu. Iemesli tam ir ļoti dažādi. Taču skaidrs ir viens - tas ir jāizmēģina katram.

Apkopojām četrus iemeslus, kāpēc ir vērts izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu. Tie varētu būt arī kā novēlējums izvēloties kādam uzdāvināt šādu dāvanu īpašos svētkos.

Neaizmirstami skati

Galvenais iemesls kaut reizi dzīvē izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu ir skaistie skati, kas paverās lidojuma laikā. Lidojumi tiek organizēti labvēlīgos laikapstākļos, kas nodrošina lielisku redzamību un iespēju lūkoties apkārtnē kilometriem tālu. Šis piedzīvojums ir īpaši skaists, ja lidojums tiek veikts sagaidot saulrietu vai saullēktu.

Šādu skaistumu noteikti nav iespējams redzēt nekur citur, kā vien lidojot ar gaisa balonu un sniedzoties pretim saules stariem. Lieki piebilst, ka šī ir neatkārtojama pieredze - katrs lidojums ir unikāls. Tāpēc Tava pieredze noteikti būs īpaša. Turklāt to iespējams izbaudīt kā ziemā un rudenī, tā pavasarī un vasarā. Izmanto iespēju atrasties augstāk par koku galotnēm un ieraudzīt pasauli no cita skatu punkta.

 

Sapnis lidot gaisa balonā

Vai esi kādreiz sapņojis par iespēju kaut uz dienu kļūt par putnu? Tu spētu lidot, kur vien acis rāda. Saņemties drosmi pacelties gaisā un sajust tūlītēju mieru. Šķiet, ka šāds sapnis bērnībā ir bijis daudziem.

Lidot - tā, droši vien, ir neaprakstāma sajūta. Atrasties gaisā pāri visaugstākajām celtnēm un debesskrāpjiem. Sajust atklātu telpu, kas stiepjas visos virzienos. Palūkoties uz leju un sajust to, ka esi brīvs. Neticami, taču tas viss ir iespējams lidojumā ar gaisa balonu. Tā ir iespēja pacelties augstu debesīs un lidot - pāri mežiem un pļavām, upēm un ezeriem. Pārvērst sapni par mērķi un izbaudīt lidojumu.

Pilnīga atpūta no ikdienas

Lidošana ar gaisa balonu šķiet kā sapņaina aina no romantiskas filmas ar laimīgām beigām. Galvenie filmas varoņi līksmi iekāpj gaisa balona grozā, sakarsētais gaiss paceļ milzu balonu gaisā un tas nesteidzīgi aizlido pretim saulrietam.

Vairums cilvēku savā ikdienas steigā nemaz neiedomājas par to, ka šī filmas aina spēj pārtapt pašu realitātē. Lidojums ar gaisa balonu ir veids, kā izrauties no ikdienas gaitām un uz mirkli aizmirsties. Vislabākais veids, kā izbaudīt atpūtu ir dalīt to ar sev svarīgiem cilvēkiem un pieredzēt jaunas sajūtas kopā. Izmantot šo iespēju ar tuvākajiem draugiem, ģimeni vai savu otro pusīti. Šī ir lieliska iespēja atvilkt elpu un izbaudīt neparastu, taču  mierpilnu atpūtu.

Baiļu pārvarēšana

Gaisa balons lidojuma laikā paceļas vairāku simtu metru augstumā. Taču pacelšanās notiek pakāpeniski un nesteidzīgi. Šis lidojums sniedz neatkārtojamu miera un brīvības sajūtu. Tāpēc šī ir lieliska iespēja ikvienam pārvarēt bailes no augstuma. Atrodoties uzticamu profesionāļu sabiedrībā, Tev nebūs pamata satraukumam, jo situācija tiks uzraudzīta.

Papildus drošības sajūtu sniegs līdzi paņemtie tuvinieki, kas kalpos par atbalsta sistēmu. Tas būs atbalsts no zemes, kas ar augšup vērstām acīm pavadīs lidojošo gaisa balonu. Viņi noteikti leposies ar to, ka esi stājies pretī savām bailēm. Tāpēc ļaujies nesteidzīgam lidojumam, vieglam vējam matos un izbaudi brīnišķīgus skatus no putna redzējuma. Lepojies ar sevi par baiļu pārvarēšanu, kas nu izvērtusies par skaistu un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Lidojums ar gaisa balonu kā dāvana

Lidošana augstu debesīs ir neaizmirstams sapņu piepildījums. Tieši tāpēc šī ir lieliska dāvanas ideja īpašam cilvēkam svētkos. Kā dāvana lidojums ar gaisa balonu ir iespēja uzdāvināt jaunas sajūtas. Ja lidošana augstu gaisā ir arī Tavs sapnis, tad uzdāvini šo pieredzi arī sev. Dodieties šajā piedzīvojumā kopā un aizmirstiet visas pasaules rūpes. Šī ir labākā dāvana dzīves baudītājam.

Lidojums ar gaisa balonu būs lieliska dāvana kādos īpašos svētkos, piemēram, apaļā kāzu gadadienā vai 50 gadu jubilejā.

Līdzīgie raksti