Indriķis, Ints, Namejs

Labākais kāzu salons Baltijā atrodas Rīgā

Saskaņā ar starptautisko projektu Baltic Wedding Experts, par pērn labāko kāzu salonu Baltijā atzīts kāzu un vakartērpu modes salons “6. Septembris”, kas strodas Rīgā.

Šī balva tiek piešķirta, pamatojoties uz vairākiem kritērijiem, tostarp sniegto produktu vai pakalpojumu aktualitāti, sociālās aktivitātes līmeni informāciju tehnoloģiju vidē, apkalpošanas līmeni un saziņu ar klientiem, atbilstību cenai un kvalitātei, kā arī citus rādītājus.

Salons  “6. Septembris” sācis savu darbību 2016. gadā un jau ir pārliecinoši ieņēmis līderpozīciju kāzu industrijas profesionāļu vidū Baltijas valstīs, kas apvieno vienuviet visu labāko un aktuālāko no kāzu modes pasaules. Salona piedāvājumā ir ekskluzīva kāzu un vakartērpu izvēle no latviešu zīmola Katya Katya London un holandiešu zīmola Modeca, kā arī plašs izsmalcinātu aksesuāru klāsts.

Labāko titulus saņēma arī citi kāzu industrijas dalībnieki dažādās kategorijās, piemēram, “Labākais kāzu fotogrāfs 2018” tika atzīts Lietuviešu fotogrāfe Linas Dambrauskas, “Labākais kāzu plānotājs 2018” – Dega Rūto (Lietuva), “Labākais kāzu florists 2018” –  Mantas Petruskevicius (Lietuva), “Labākais kāzu uzvalks 2018” – Andrius Sergejenko (Lietuva).

Līdzīgie raksti