Indriķis, Ints, Namejs

Labākā dāvana kāzu jubilejā vai kāzās - romantiska atpūta divatā ar nakšņošanu

Šis ir stāsts ir par to, kā kādam, ko patiesi mīli, un kura priekšā esi gatavs visus pasaules dārgumus nolikt, vari uzdāvināt pasaulē vislabāko dāvanu – patiesi skaistu laiku kopā ar Tevi! Šajā rakstā esam apkopojuši dažus ieteikumus, uz kurieni doties, lai izbaudītu romantisku atpūtu divatā ar nakšņošanu. Šie atpūtas piedāvājumi ir lieliska izvēle kāzu jubilejas dāvanām. Uzdāvini atpūtu, kas ļauj izrauties no ikdienas, pilnībā atslēgties no visa cita un baudīt laiku divatā – tā, lai vēl ilgi ir ko atcerēties!

Visi zemāk aprakstītie piedāvājumi ir no FromMe.lv dāvanu kataloga. Pie katra piedāvājuma pievienots pasaulē plaši atzītā naktsmītņu portāla Booking.com novērtējums, kā arī pieminēta aptuvenā piedāvājuma cena.

Piedāvājumi ir izvēlēti no FromMe dāvanu kataloga, jo:

• Uz FromMe dāvanu kartes varat pievienot savu sveicienu, kopā ar emoji zīmēm – sirsniņām, zaķīšiem un vēl...

• Dāvanu karte ir taustāma dāvana, ko vari pasniegt svētku brīdī, bet pašu dāvanu izbaudīt vēlāk – jums abiem ērtā laikā.

• Dāvanas saņēmējs varēs dāvanu aplūkot, pārlasīt un izsapņot kopīgo piedzīvojumu, līdz pat vakaram vai nedēļas nogalei, kad dosieties apsolītajā atpūtā.

 

Romantiska atpūta diviem Rīgā – Bellevue Park Hotel Riga

Nesteidzīgs vakars, kam seko šampanietis un augļu grozs Deluxe Double viesnīcas numuriņā skaistā Rīgas viesnīcā. Vakaru var iesākt viesnīcas SPA un pirts zonā, lai, baudot masāžu džakuzi, nomierinātu prātu un ķermeni. Šī varētu būt labākā iespēja kā izbaudīt darba dienas vakaru, skaistu nakti, un no rīta paspēt ierasties uz darbu. Piedāvājumā ir iekļautas brokastis, bet vakariņas, kuras varat baudīt viesnīcas izslavētajā restorānā, piedāvājumā nav iekļautas.

Booking.com vērtējums šai viesnīcai ir 8,7, un īpaši atsaucīgi tiek novērtēts laipnais personāls ar vērtējumu 8,8.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 125 EUR.

 

Izbaudiet brīvdienu noskaņojumu Hotel Jūrmala SPA

Mazais ceļojums tepat Latvijā jums varētu būt uz Hotel Jūrmala SPA. Varēsiet izbaudīt labāko, ko iekļauj uzlabotās klases numuriņa piedāvājums. Vakaru varat sākt ar sportiskām aktivitātēm labi aprīkotajā trenažieru zālē, relaksēties tikko atjaunotajā Wellness Oasis saunu un baseinu kompleksā vai doties pastaigā gar jūru. Vakaru varēsiet turpināt skaistā un labi iekārtotā uzlabotās klases viesnīcas numuriņā. Brokastis, protams, iekļautas cenā.

Booking.com novērtējums ir 8,4, augsti novērtēta ir arī skaistā atrašanās vieta: 9,2.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 120 EUR.

 

Piedāvājums ar SPA un vakariņām Baltvillā

Rīgas pievārtē Baltezera krastā ir lieliska iespēja baudīt patiesi skaistus mirkļus kopā. Šajā piedāvājumā ir iekļauta stundu ilga masāža katram, pēc kuras varēsiet baudīt glāzi vīna. Tas ļaus atbrīvoties un pārslēgties atpūtas režīmā. Pēc tam jūs gaidīs romantiskas vakariņas, kuru laikā varēsiet ļauties sarunām un gardai maltītei. Pēc skaistās nakts jūs sagaidīs brokastis un skaists rīts mierīgā noskaņā, baudot dabas skatus.

Booking.com vērtējums ir 9,1, un gādīgais personāls arī vērtēts ar cienījamu atzīmi: 9,3.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 170 EUR.

 

Relaksējoša un baudpilna atpūta Hotel Ezeri SPA

Hotel Ezeri SPA ir iecienīta atpūtas vieta Siguldā, laipnā personāla un kvalitatīvā SPA procedūru piedāvājuma klāsta dēļ. Piedāvājumā ir iekļauta relaksācija viesnīcas baseinu un pirts kompleksā, un pēc izvēles katram tiek arī viena SPA procedūra. Pēc SPA atpūtas varēsiet baudīt vietējos laukos ievāktu zāļu tēju, vakariņas izslavētajā viesnīcas restorānā "Gadalaiki" 25 EUR vērtībā un brokastis nākošajā rītā. Piedāvājumā ir iekļauta nakšņošana standarta divvietīgajā viesnīcas numurā.

Booking.com novērtējums ir 8,3, augsti novērtēta ir arī skaistā atrašanās vieta: 8,8.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 140 EUR.

 

Romantisks viduslaiku sapnis Jaunpils pilī

Piedāvājums īpašiem mirkļiem īpašā vietā. Pāri sagaida viesošanās pilī, iejušanās barona un baroneses tēlos pils ekskursijas laikā, svētku maltīte pils viduslaiku krogā, un nakšņošana īpašā istabā ar kamīnu. Virs gultas esošais baldahīns radīs īpašu nakts noskaņu. Nākošajā rītā pāri sagaida brokastis pils krodziņā un pastaiga pils apkārtnē. Šī ir iespēja pārvērst sapni par īstenību un izbaudīt to dzīvē. Piedāvājums būs piemērotāks brīvdienām, lai varat laicīgi ierasties un visu nesteidzīgi izbaudīt.

Booking.com novērtējums ir 9.0, šo vietu īpaši augsti novērtējuši pāri, ar vērtējumu 9,4.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 170 EUR.

 

Šokolādes SPA atpūta diviem Piena muižā

Kurzemes SPA pērle Piena Muiža ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu pāriem. Šī ir dāvana, kas iekļauj peldi piena vannā, šokolādes skrubi un šokolādes masāžu, un pilna ķermeņa ietīšanu siltā melnās šokolādes un saldā krējuma maskā. Kādam tas būs kaut kas jauns, kādam sen gaidīts, bet noteikti, ka kaut kas īpašs un novērtēts. Turpinājumā vakariņas "Rožu krodziņā" un nakts divvietīgajā numuriņā. Rītu varēsiet baudīt brokastīs, baudot peldi muižas baseinā un dodoties pastaigās muižas skaistajā apkārtnē. Lai visu pilnībā izbaudītu nesteidzīgā gaisotnē, labāk atpūtu būtu ieplānot brīvdienās.

Booking.com novērtējums ir 9,0 īpaši augsti tiek novērtēts laipnais personāls ar 9,4.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 260 EUR.

 

Ja Jūs vēlaties uzdāvināt jauku randiņu, bet ne tik vērienīgu, tad meklējiet idejas FromMe dāvanu kataloga sadaļā Izbaudīt laiku kopā.
 

Līdzīgie raksti