Ignats, Virgīnija

Krāsojam stilīgus nadziņus!

Bieži vien pavadām vairākas stundas, domājot, kā izrotāt savus nadziņus, turklāt vairumam grūtības sagādā arī pats process, lai gala rezultātā tie izskatītos rūpīgi, pietiekami gari, gludi un acīm tīkami - vārdu sakot, ideāli. Arvien izplatītāki kļūst visdažādākie nagu dizaini, kas sevī ietver ģeometriskas figūras, radot citādāku, bet manāmi mūsdienīgāku un īpašāku izskatu. Tāpēc arī mēs piedāvājam izmēģināt ko pavisam neierastu un, iespējams, smelties jaunas idejas nagu dizainiem.

Nepieciešams:

- bāze (caurspīdīga nagu laka)

- miesaskrāsas vai gaiši rozā nagu laka

- melna nagu laka

- pušeris

- manikīra šķērītes

Krāsojam nadziņus!

1. Vispirms uzklāj bāzi. Kā jau vēsta tās nosaukums, caurspīdīgās nagu lakas nozīme ir gaužām liela, jo tā pilda pamata funkciju un padara izveidoto dizainu noturīgāku. Gaida, līdz nožūst.

2. Pēc tam tikpat rūpīgi uzklāj otro kārtu, kas pēc jūsu izvēles var būt vai nu miesaskrāsā, vai arī maigi rozā. Lai veiktu nākamo soli, nagu lakai jābūt jau pilnībā nožuvušai.

3. Ņem pušeri (instrumentu, kuram vienā galā ir speciāls punktiņš nagu zīmējumiem) un iemērc melnajā nagu lakā. Uzmanīgi uzkrāso divus punktiņus - vienu virs otra -, iecentrējot, bet ievērojot proporciju, proti, uz visiem nagiem apakšējajam punktiņam jābūt nedaudz lielākam par augšējo.

4. Vajadzības gadījumā ar manikīra šķērītēm nolīdzina nagus, lai tie būtu vienāda garuma un izskatītos vēl rūpīgāk un elegantāk.

 

Līdzīgie raksti