Agate, Selga, Silga, Sinilga

Ko nagu lakas izvēle stāsta par tevi?

Bieži vien nepadomājam par to, ka nagu lakas, tāpat kā apģērba, izvēle par mums pasaka priekšā bezgala daudz. Patiesībā tā atspoguļo mūsu personību, atklājot rakstura galvenās iezīmes un pat iespējamās intereses.

Šoreiz tad uzzināsim, ko par sievieti un viņas trumpjiem saskarsmē ar citiem cilvēkiem stāsta izvēlētā nagu lakas krāsa.

Spilgti sarkana krāsa

Sarkana neapšaubāmi ir dominējošā krāsa. Jūs esat pārliecināta un komunikabla, dzimusi līdere. Jums patīk atrasties cilvēku priekšā un tos diktēt pēc sava prāta. Parasti sarkanas krāsas mīļotājas ir pievilinājušas lielu draugu vai sekotāju pulku, kuram ir gaužām viegli komunicēt un atrasties viņai līdzās.

Maigi rozā

Šī krāsa liecina, ka esat maigas dabas, silta pret apkārtējiem un turat godā klasiskas vērtības. Ļoti bieži maigi rozā krāsu ir iecienījušas ambiciozas sievietes un karjeristes. Jūs protat sevi pasniegt un radāt citu acīs ļoti majestātisku, graciozu un reizē patīkamu iespaidu.

Spilgti rozā

Jūs esat dīva, īsta “sassy” modes dāma, kas izbauda jūsu virzienā raidītos skatienus. Šīs krāsas iemīļotājām bieži piemīt lieliska humora izjūta, viņas vienmēr ir gatavas uzmirdzēt apkārtējo priekšā un kļūt par galveno sarunu tematu.

Balta krāsa

Jūs esat loģiski domājoša un protat savā dzīvē ieviest kārtību un tīrību - gluži tāpat kā manikīrā. Šī krāsa atspoguļo ne vien jūsu vienkāršību, bet arī attieksmi, ar kuru virzāties cauri ikdienas situācijām un grūtībām. Jums ir gaišs, brīvs gars, kas lieliski izgaismo un iepriecina arī citu dzīves.

Melna krāsa

Kā izrādās, melns nepavisam nenozīmē, ka esat dumpīga vai depresīva; tieši pretēji - tā liecina par radošumu. Visbiežāk melnu krāsu izvēlas mākslinieces un radošo profesiju pārstāves. Tā atspoguļo jūsu kreatīvo skatījumu uz pasauli, kā arī emocionalitāti.

Spilgti zaļa un dzeltena krāsa

Šāda nagu lakas izvēle nepārprotami liecina, ka esat enerģiska un pozitīva. Tā parāda jūsu vislabāko īpašību - prasmi iepriecināt kā sevi, tā arī citus. Lai arī esat gatava vienmēr iesaistīties piedzīvojumos un izaicinājumos, jūs protat rast mieru un būt piezemēta brīžos, kad tas nepieciešams.

Lillā un violeta krāsa

Kā zināms, violetu dēvē par karalisku krāsu, kas arī sasaucas ar jūsu raksturu - esat nosvērta, pārliecināta par sevi un savām spējām, kā arī zinoša daudzos jautājumos. Bieži vien cilvēkiem esat kā balsts grūtos brīžos, un jūs vienmēr esat atvērta jaunām idejām un ierosinājumiem.

Oranža krāsa

Jums piemīt nesatricināma drosme un enerģija. Kaut arī oranžas nagu laku cienītājas mēdz būt impulsīvas, bieži vien tieši viņas ir līderes, kas nebaidās no citu viedokļiem un izbauda iespēju būt uzmanības centrā. Citiem vārdiem, esat brīvais gars un jums allaž pietiks drosmes un spēka, lai turpinātu iet augsti paceltu galvu.

Burgundijas tonis

Jūs sevi protat pasniegt nevainojami, un tas citu acīs jūs dara īpašu un seksīgu. Jūs esat nobriedusi, izsmalcināta un pašpārliecināta. Gana bieži cilvēki nāk pie jums pēc padoma, zinot, ka ar jums varēs rēķināties.

Līdzīgie raksti