Māra, Mārīte, Marita

Līgavu matu rotu tendences 2019. gadam

Vairums līgavu savā kāzu dienā vēlas izskatīties nevainojami. Vien izvēloties īpašu matu rotu, ko savā lielajā dienā likt galvā, jūs jau būsiet soli tuvāk savam ideālajam izskatam. Lieki piebilst, ka pieejamo matu aksesuāru klāsts ir bezgala liels un ļauj fantāzijām kļūt par realitāti; dažādās diadēmas, virtenes un plīvuri sniedz neaizstājamu iespēju ne tikai viesu un līgavaiņa, bet arī jūsu pašas acīs izskatīties īpaši skaisti un pārdomāti.

Esam apkopojuši 5 aktuālas un elegantas kāzu matu aksesuāru tendences, kuru starpā atradīsiet gan klasiskas rotas, kas joprojām nav nokāpušas no slavas pedestrjāla, gan arī kaut ko jaunu, iespējams, pat nebijušu un oriģinālu.

Kristāla un pērļu diadēmas

Bagātīgi kristāliskās un pērļu matu rotas būs ideāli piemērotas tām līgavām, kuras kāzu dienā vēlas justies tik īpašas kā princeses. Jāpiemin, ka arvien aktuālākas kļūst diadēmas, kas ietver dabas akcentus, piemēram sudrabotas lapas vai nelielus kristāla ziediņus.

Kristāla ķemmes un matu sprādzes

Ja vēlas panākt trauslas un maagas līgavas tēlu, lietlisks kāzu matu aksesuārs ir kristāliskas matu sprādzes un ķemmes, kas iekļauj ziedu fragmentus, vai mazas puķītes.

Bantes

Garo matu īpašniecēm nevainojami izskatīsies vienkāšas lente, kas ap zirgasti vai bizi sasietas lielā bantē. Šis matu aksesuārs radīs bohēmisku un vienkāršas līgavas tēlu.

Ziedi

Joprojām savu aktualitāti nav zaudējuši ziedi. Bezgala skaisti un drosmīgi kāzu frizūrā izskatās dabīgi vai mākslīgi ziedi, kas atdzīvinās līgavas tēlu un piešķirs tam bohēmisku vēsmu.

Platmales

Gaužām aktuālas ir kļuvušas platmales, kas būs lielisks, mūsdienīgs līgavas tēla papildinājums tām, kas nebaidās riskēt. Balta cepure sevišķi labi iederēsies kāzu svinībās, kas noritēs brīvā dabā - pie jūras, pļavā vai mežā.

 

Līdzīgie raksti