Alīda, Jūsma

Kāzu kleitu tendences 2019.gadam

Lai arī tendences ātri mainās, der ielāgot pāris detaļas, kas jūsu izskatu kāzu dienā padarīs daudz mūsdienīgāku un, iespējams, liks justies īpašāk. Lūk, 10 kāzu kleitu aktualitātes 2019.gadam, kuru plašais sortiments un izklāsts ļaus katrai līgavai piemeklēt sev vistīkamāko.

1. Noņemami svārki

Sevišķu ievērību izpelnījušies, tā saucamie, “noņemamie svārki”, kas vienkāršu, brīvi krītošu kleitu padara daudz kuplāku un graciozāku. Visbiežāk tie stiprinās pie vidukļa līnijas, taču drošākas līgavas tos var piespraust pat pie plecu joslas, tādējādi pārvēršot tos nevis par papildus svārkiem, bet gan apmetni. Tāpat arī der atcerēties, ka tiem nav jābūt no tā paša auduma, no kāda šūta kleita; te iespējams varietēt.

2. Garās piedurknes

Arvien populārākas kļūst kāzu kleitas ar garām piedurknēm. Papildus maigumu līgavas tēlam var piešķirt mežģīņotas piedurknes, savukārt caurspīdīgas augumu padarīs vizuāli vieglāku, bet pilnībā aizklātas liks izskatīties eleganti un veidos tīru siluetu.

3. Apmetņi

Jau pieminētie apmetņi kļuvuši par būtisku līgavu modes tendenci, kas lieliski der gan pie kuplām balles vai A līnijas, gan nāriņtipa kleitām. Ļoti izsmalcināti izskatīsies mežģīņoti vai ar audumu aplikācijām papildināti apmetņi, turpretī gludi apmetņi piešķirs neaizvietojamu vienkāršību un derēs jebkurai līgavai.

4. Augstas apkakles

Lielu atzinību guvušas arī kleitas ar paaugstinātu apkakli. Šeit gan vajadzētu ielāgot, ka tās, iespējams, nederēs visām līgavām, jo vizuāli saīsinās kaklu, līdz ar to arī ietekmēs arī vizuālo auguma garumu un slaidumu. Turpretī sievietēm ar salīdzinoši garu kaklu vai izteikti labu figūru augstās apkakles derēs kā uzlietas.

5. Ziedu aplikācijas

Lai arī ziema mūs nelutina ar ziedu krāšņumu, puķu aplikācijas tik un tā ir izpelnījiušās slavu un pieprasījumu. Īpašām dabas mīļotājām vai līgavām, kas vēlas sevišķi rotaļīgu vai maigu izskatu, kleitas ar ziedu aplikācijām - visdažādākajās krāsās un formās - būs tieši laikā.

6. Vienkāršība un minimālisms

Mūžīgi aktuālā un cildinātā vērtība - vienkāršība - godam izslavēta arī jaunākajās kāzu kleitu tendencēs. Lieti iegaumēt, ka tā rada tīrību izskatā, glaimo jebkurai sievietei, turklāt novērš iespēju nošaut greizi. Vienkāršība attiecas ne tikai uz kleitu, bet gan arī aksesuāriem - nevajadzētu pārsniegt divus līdz trīs, tāpat arī tiem jābūt piemērotiem vietai un laikam, kā arī savā starpā saskaņotiem.

7. Balles kleitas

Savu slavas gājienu šosezon izpelnījušās balles tipa kleitas. Tās padara līgavas izskatu elegantāku, pilnīgāku un lepnāku, savukārt atmosfēru - svinīgāku.

8. Divdaļīgas kāzu kleitas

Lai arī cik nu kuram dīvaini tas varētu šķist, ārkārtīgi lielu popularitāti ir iemantojuši divdaļīgi tērpi - topiņš, kas beidzas zem krūtīm vai vidukļa līnijā, kopā ar gariem svārkiem. Šī kombinācija gan derēs drosmīgākām līgavām, tāpat arī neatbildīs visām situācijām, piemēram, laulībām ziemā brīvā dabā vai baznīcā.

9. Kostīmi

Ne vienmēr jāaprobežojas ar tradicionālām vērtībām, bieži vien daudz veiksmīgāku rezultātu panākam, sekojot pēkšņiem impulsiem un idejām. Tāpat arī, runājot par kāzu tērpa izvēli - iespējams, tiešī šī neierastā aktualitāte - bikškostīms kāzu kleitas vietā - vislabāk izcels jūsu dotumus un atbildīs raksturam.

10. Dziļš dekoltē

Turpinot par neierasto un pārdrošo, jāmin arī izteikti dziļš dekoltē vai tā vietā kas miermīlīgāks- V veida kakla izgriezums. Arī tas izskatīsies labi teju jebkurai līgavai, vienīgi dekoltē izvēle prasīs no sievietes krietnu daudzumu drosmes, pārliecības un, protams, seksapīla.

 

Līdzīgie raksti