Aelita, Gastons

Kāzu dekorēšanas tendences 2019. gadam

Bez līgavas kleitas, frizūras un viesu saraksta, būtu jāpadomā arī par kāzu vietas noformējumu atbilstoši ceremonijas tematikai, jūsu vēlmēm, kā arī iespējām. Visiem zināms, ka tieši vizuālais noformējums - dekorācijas, izvēlētā krāsu gamma un galda klājums - rada īpašu svētku gaisotni un kalpo par pamatu neaizmirstamiem mirkļiem.

Lūk, ieskats 2019. gada kāzu dekorēšanas tendencēs, kas, iespējams, radīs iedvesmu vai pat atvieglos laikietiplīgo un dažbrīd nogurdinošo kāzu plānošanu. Radīsim burvīgus mirkļus kopā!

Ziedu arkas

Paralēli tam, ka ziedu arkas simbolizē vārtus uz jaunu, veiksmīgu un mīlestības pārbagātu kopdzīvi, tās iederas teju ikvisur un allaž izpilda savu galveno pienākumu - rūpējas par neaizmirstamu un gaišu atmosfēru. Turklāt to klāsts ir tik liels, ka ikkatram izdosies atrast sev vistīkamāko formu un ziedu kompozīcijas.

Metāliski akcenti

Arī metāliskas detaļas, jo sevišķi kāzu galda noformēšanai, izskatīsies gaužām aktuāli un acīm tīkami. Vara, bronzas vai apzeltīti svečturi un ģeometriski terāriji, kas pildīti ar sukulentiem, ziediem vai svecēm, izskatīsies piemēroti jebkurai tematikai un vietai. Tāpat arī jāpiemin, ka metāliski elementi rada zināmu maģiskumu un piešķir telpai vēl lielāku greznumu.

Gaišas ziedu kompozīcijas

Lai veidotu vieglu un maigu gaisotni, lieliski derēs gaiši ziedi visdažādākajās kompozīcijās. Tās var ievietot skaistās vāzēs vai terārijos, vai arī veidot no tām vainagus, ziedu sienas. Lielisku rezultātu sniegs ziedi pasteļtoņos - gaiši rozā, blāvi zils vai dzeltens, kā arī purpurkrāsā. Vienīgais, ko derētu paturēt aiz auss - nebūtu vēlams izvēlēties lilijas, hiacintes vai ceriņus, jo tiem ir diezgan specifiska smarža un, ilgstoši uzturoties tiem tuvumā, tie var radīt galvassāpes.

Velūra audums

Velūra audums pieejams jebkurā tonī un izmērā, tāpēc to ir bezgala viegli iekļaut kāzu norises vietas noformējumā. Velūra aizskari, galdauti vai antīki krēsli ar šī auduma pārklājumu radīs siltu un mājīgu, bet vienlaikus arī greznu gaisotni. Ļoti veiksmīgu efektu var panākt velūra audumu miksējot ar zaļiem telpaugiem, lieliem svečturiem vai senām grāmatām.

Neona gaismas

Gluži neierastu, bet ne mazāk veiksmīgu iespaidu var panākt ar neona gaismām. Tās iegādājamas dažādās krāsās, tāpat iespējams variēt arī ar tekstu vai simbolu, kas ar tām atspoguļots. Neons pats par sevi jau radīs iespaidīgu un gaišu atmosfēru, tādēļ būs jāvelta mazākas pūles pārējam noformējumam.

Baloni

Baloni ir ļoti veiksmīgs risinājums, kad vēlas panākt līksmu un jauneklīgu gaisotni. Lieliski izskatās balonu arkas, savukārt pie krēsliem piesieti baloni ar viesu vārdiem (kas ļauj aizmirst par galda kartēm) piešķirs kāzu svinībām personilizētu pieskaņu un atstāts uz ciemiņiem manāmu iespaidu.

“Foto stūrīši”

Dzīvojot tehnoloģiju gadsimtā, bez fotografēšanās nu nekādi neiztikt. Viens no veiksmīgākajiem risinājumiem ir, tā saucamie, “bilžu stūrīši”, kas ierīkoti pie kādas glīti noformētas sienas, ziedu rāmja vai pat lielas augu kompozīcijas. Tomēr der atcerēties, ka tiem jāsaskan ar kāzu tematiku, lai neradītu vizuālu disonansi un nesaderību.

NĒ kūkām

Lai arī daudzi ir klasikas piekritēji, nav nekā labāka par sekošanu savai sirdij un… garšas kārpiņām. Īstās tortes meklēšana ir kļuvusi tik nogurdinoša, ka metas jau nelabi, vai arī jūs vienkārši vēlaties sarīkot oriģinālas un neaizmirstamas kāzas? Lielisks kūkas aizvietotājs būs makarūni, mafini vai pat vafeles, kas, izkārtotas interesantā veidā, sniegs netradicionālu, bet ne mazāk svinīgu atmosfēru.

Piekārti ziedi

Dažādu krāsu ziedi, kas piekārti pie griestiem, tādējādi it kā nokarājoties uz leju, piešķirs pavisam svaigu vēsmu un nereālu, pat maģisku noskaņu. Ļoti labi tas izskatās virs ēdamgalda, tomēr būtu jāpadomā, vai ziedi nenokarājas tam pārāk tuvu un vai tie neapgrūtinās viesiem ēšanas procesu un kustības. Tāpat arī tie lieliski kalpos par pamatu jau pieminētajiem “bilžu stūrīšiem”.

Personalizēti un dabīgi

Kopumā jāsaka, ka galvenie atspēriena punkti aktuālām kāzu viesībām ir personilizācija un vienkāršība. Arvien atzītākas kļūst laulību ceremonijas un kāzu svinības brīvā dabā, kur apkārt vērojams vienīgi tas, ko pati daba mums sarūpējusi. Pat rīkojot grandiozas kāzas ar lielu viesu skaitu, jāpatur prātā, ka viss dabīgais un nepārspīlētais vienmēr sniedz vislabākos rezultātus.

Foto: Alison Events, The Wedding Scoop, Style Me Pretty, Brit Co, Samantha Heather Photography, Weddingomania, Ruffled Blog, Bash Please, Mindy Weiss

Līdzīgie raksti