Emīlija

Kapsulas garderobe vasarai

Aizvien biežāk tiek dzirdēts par tādu jēdzienu kā kapsulas garderobe, tomēr, domājams, daudziem līdz galam nav skaidrs, ar ko tad tā ir tik īpaša, ka izpelnījusies atzinību visā plašajā modes pasaulē. Kapsulas garderobe, proti, tādu apģērbu kopums, kurus viegli kombinēt savā starpā. Turklāt kapslas garderobe ļauj pavisam viegli izvairīties no situācijas, kad, atverot skapi, šķiet, ka mugurā nav ko vilkt.

Lai arī vasaras dienās nebūtu stundām ilgi jāstāv pie atvērta skapja vai jālauza galva par to, vai izvēlētais apģērbs ir saderīgs, piedāvājam iepazīties ar apģērbu sarakstu, kas palīdzēs ātri un vienkārši izveidot kapsulas garderobi vasarai.

Balts un pelēks kokvilnas T-krekls

Domājams, viena no svarīgākajām kapsulas garderobes sastāvdaļām ir kvalitatīvs kokvilnas T-krekls, kuru var pievilkt pie jebkuriem džinsiem, šortiem vai svārkiem. Lai iespēja to sakombinēt ar citiem apģērba gabaliem būtu vēl lielāka, prātīgi būtu iegādāties vienu vai vairākus T-kreklus neitrālās krāsās, proti, baltā un pelēkā. Tāpat jāpiebilst, ka, investējot naudu kvalitatīvā kokvilnas kreklā, jūs būsiet tikai un vienīgi iegūvēji, jo iegūsiet ne tikai klasisku, allaž sakoptu tēlu, bet arī rūpēsieties par savu ādu vasaras karstumā.

Zīda topiņš

Lai atrisinātu problēmu, kad karstā vasaras dienā nav ko ģērbt mugurā, dodoties uz kādu pasākumu, svinīgāku ballīti vai biroju, vērts iekļaut savā kapsulas garderobē zīda topiņu, kas lieliski der jūsu augumam un arī krāsas ziņā ir viegli kombinējams ar citiem apģērbiem un aksesuāriem. Izsmalcinātais augums vienkāršajam vasaras apģērbam liks izskatīties eleganti un klasiski.

Apspīlēti džinsi

Tā vien šķiet, ka džinsi ir lielisks glābiņš, kad nav nedz laika, nedz garastāvokļa, lai diži pucētos, tādēļ arī tie ir neaizvietojama garderobes sastāvdaļa. Visuniversālākie un vieglāk kombinējamie ir tieši apspīlēti džinsi neuzkrītošā tonī – melni vai tumši zili.

Džinsu šorti

Arī džinsu šorti ir must-have saraksta augšgalā, jo tie ir ne tikai lielisks un ērts risinājums karstā dienā, bet arī apbrīnojami viegli komplektējami ar jebkādu apģērba augšdaļu, proti, T-krekliem, blūzēm, krekliem, topiem un džemperiem visdažādākajās krāsās un faktūrās.

Midi garuma svārki

Midi svārki, kas garumā sniedzas nedaudz zem ceļgala, ir piemēroti visdažādākajām situācijām, turklāt pavisam viegli kombinējami gan ar svinīgām blūzēm, gan T-krekliem un pat oversize džemperiem. Tie var būt gan brīvi krītoši, gan zīmuļtipa – atkarībā no jūsu gaumes –, tomēr, kas attiecas uz krāsu, tiem vēlams būt vienkrāsainiem.

Lina kleita

Vasara nav iedomājama bez kleitām, bet kapsulas garderobe – bez klasiska piegriezuma lina kleitas. Kā zināms, lina audums ir ļoti piemērots vasarai, jo ļauj ādai elpot un labi uzsūc sviedrus, turklāt tas ir praktisks un izskatās lieliski teju jebkurā situācijā. Lai arī lina kleitas pieejamas visdažādākajās krāsās, universālākās ir bēša, gaiši pelēka un zila, kā arī naturāli oranža un zaļa.

Žakete

Dodoties uz biroju, oficiālām sanāksmēm un pasākumiem, bez klasiska piegriezuma žaketes neiztikt. Un tomēr darbā noteiktā etiķete nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts iegādāties žaketi; tā noderēs arī ikdienišķās tikšanās reizēs, draugu vai ģimenes rīkotās ballītēs, izrādēs un koncertos, liekot jums allaž izskatīties eleganti un modīgi.

Pelēks džemperis

Zināms, ka arī vasarā mēdz būt vēsāks laiks, tādēļ noteikti vērts padomāt par džemperi, ko viegli sakomplektēt ar jebkuriem svārkiem un džinsiem. Jāpiebilst, ka viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties šo apģērba gabalu, ir kvalitāte, jo džemperus ikdienā valkājam salīdzinoši bieži un nebūtu diez ko patīkami, ka jau pēc pāris nedēļām tas sāktu acīm manāmi nolietoties un vairs neizskatītos ne eleganti, ne arī saskaņoti ar pārējo koptēlu. Kā vienu no klasiskākajām krāsām var minēt pelēku, jo tā piestāv ikvienam un izskatās saderīgi ar jebkādas krāsas apģērbu.

Melnas sandales vai laiviņas

Lai arī bieži vien tiek skandināts, ka sieviete nav pati pilnība bez augstpapēžu kurpēm, vasarā nav nekā labāka par ērtām sandalēm vai zempapēžu laiviņām, jo tās pasargā no iespējas iedzīvoties pamatīgās tulznās un nopietnās kāju problēmās, kā, piemēram, plakanajā pēdā, ļauj bez problēmām pārdzīvot dienas, kas jāpavada aktīvā vai tieši pretēji – pārāk sēdošā – grafikā, kā arī izskatās nevainojami gan ar kleitām un svārkiem, gan džinsiem. Un turklāt ikvienā situācijā.

Līdzīgie raksti