Ilvija, Marlēna, Ziedone

Kā rūpēties par savu skaistumu

Neskatoties uz mainīgajām modes tendencēm, kas aiziet tikpat ātri, cik atnākušas, skaistuma noteicējas allaž būs vienas un tās pašas nezūdošās vērtības – dabiskums, kopta āda un mati, kvalitatīva kosmētika, kā arī laba pašsajūta. Lai arī cik sarežģītas vai laikietilpīgas reizēm varētu likties rūpes par savu skaistumu, patiesībā pietiek ar pāris ikdienas rituāliem, kas ļaus iegūt nevainojamu izskatu jebkurā situācijā, vietā un laikā. Kā reiz teikusi slavenā modes māksliniece Koko Šanele: “Nemēdz būt neglītu sieviešu, ir tikai slinkas.”

Neaizmirsti par ādas kopšanu ikdienā

Lai āda izskatītos pēc iespējas labāk, ir ļoti svarīgi turpināt ievērot savu ikdienas kopšanas kompleksu: pirms gulētiešanas noņemt grimu, attīrīt ādu no netīrumiem, liekajām taukvielām un rūpēties par to, lai āda būtu mitrināta un pabarota.

Kvalitatīvs miegs

Kur nu bez tā! Miegs, par kura labvēlīgo ietekmi stāsta jau kopš bērnu dienām, nekad nezaudēs savu aktualitāti un vērtību. Optimālais miega ilgums, kas veicina organisma atjaunošanos, svārstās no 6 līdz 8 stundām. Tāpat jāņem vērā, ka miega vērtību nosaka ne tikai tā daudzums, bet arī kvalitāte; guļamistabā jānodrošina pilnīga tumsa, svaigs gaiss, kā arī optimāla temperatūra – 16-20 grādi pēc Celsija skalas.

2-2,5 litri ūdens dienā

Ūdens nozīme, domājams, visiem ir labi zināma, tomēr, par spīti tam, ka tā tiek skandināta it visur un vienmēr, daudzi ar šķidruma patēriņu pamatīgi noslinko. Lai veicinātu paradumu izdzert dienā vismaz 2 litrus ūdens, vēlams savā somā vienmēr atvēlēt vietu pudelei ar svaigu ūdeni, savukārt strādājot to novietot acu priekšā, tādējādi atgādinot, ka šad un tad pa malkam jāiedzer.

Veselīgs uzturs

Pārliecinies, ka tavs organisms saņem visu nepieciešamo ādas, matu un nagu veselībai. Pagatavo dažādu krāsu dārzeņu salātus, kas lieliski papildinās sātīgos ēdienus un saldumus. Krāsainie dārzeņi satur daudz antioksidantu, kas palīdz cīnīties ar oksidatīvo stresu un pabaro ādu.

Mazāk stresa

Mēs visi zinām, ka stress ļoti ātri kļūst redzams mūsu izskatā. Tāpēc atrodi laiku, lai atslābinātos, pagatavo tasi tējas, palutini savu seju ar masku – dari to, kas ļaus tev relaksēties un justies labi!

Veselīgi mati

Daudzām sievietēm mati ir vājā vieta, kas ne mirkli neatsāj mierā, – vai nu tie ir pārāk plāni, taukaini vai sausi. Ja arī Jūs nomoka šī problēma, vērts apsvērt, vai vaina neslēpjas matu kopšanas produktos vai paradumos. Iespējams, matus bojā šampūns, kura ķīmiskais sastāvs neatstāj labvēlīgu ietekmi uz matiem un galvas ādu, varbūt pārāk bieža mazgāšana, kas padara tos ātrāk taukainus, vai varbūt nesaudzīga un bieža ķemmēšana, kas liek tiem kļūt plānākiem.

Ilgnoturīga nagu laka

Cik gan daudzas sievietes vismaz reizi piedzīvojušas brīdi, kad jāsteidzas uz kādu pasākumu, darba tikšanos vai – pasarg Dievs! – randiņu, bet nagu laka pāris stundu laikā paguvusi jau nolupt. Lai aiztaupītu sev neērtus brīžus un nepatīkamas sajūtas, ieteicams lietot ilgnoturīgu un tiešām kvalitatīvu nagu laku, kuras iegādei nevajadzētu skopoties ar līdzekļiem, jo kvalitatīvs manikīrs (nevis dārgs vai modīgs) ir viens no būtiskākajiem rādītājiem, kas liecina par labu gaumi. Turklāt atceries, ka manikīrs un pedikīrs ir kā papildinājums vai akcents tavam imidžam!

Kvalitatīva un pareiza dekoratīvās kosmētikas izvēle

Dekoratīvā kosmētika ir labākais līdzeklis, lai sieviete izceltu savu dabisko skaistumu un nomaskētus trūkumus. Atrodi savu īsto tonālā krēma krāsu, pūdera, vaigu sārtuma toni, acu ēnas un skropstu tušu. Pārliecinies, ka tavas lūpas izskatās apjomīgas un kārdinošas. Tikai nepārspīlē!

Līdzīgie raksti