Kā iegūt nevainojamu sejas ādu?

Veselīga sejas āda ir viens no būtiskākajiem laba izskata priekšnoteikumiem, un sievietes tās dēļ ir gatavas ne vien ieguldīt milzum daudz naudas dārgos sejas kopšanas līdzekļos, bet pat gulties uz operāciju galda. Par spīti tam, ka aizvien populārākas kļūst botoksa injekcijas un plastiskā ķirurģija, visa pamatā tomēr ir pareiza kopšana un ilgstošas rūpes pa savu ādu. Piedāvājam iepazīties ar uztura ieteikumiem, lai iegūtu dabiski skaistu un veselīgu ādu, kā arī ar vingrinājumiem, kas ļaus jums izskatītes krietni vien jaunākai.

Uztura ieteikumi, kas palīdzēs uzturēt svaigu un jauneklīgu ādu

* Izvairieties no rafinētiem produktiem un cukura.

* Iekļaujiet uzturā vairāk proteīna (treknās zivis, vistas gaļu, olas u.c.) - pierādīts, ka 2 porcijas proteīna dienā uzlabo šūnu un ādas stāvokli.

* Ierobežojiet sāls apmēru uzturā - dienā nav ieteicams lietot vairāk par 6 gramiem sāls.

* Dzeriet ūdeni - 8 glāzes dienā patiešām uzlabo ādas izskatu un stāvokli, kā arī piešķir tam dabisku mirdzumu.

* Iekļaujiet uzturā daudz augļus un dārzeņus - bagāti ar vitamīniem un antioksidantiem, tie uzlabo vispārējo ādas stāvokli un kvalitāti. 

Izmēģini face fitness pārbaudītos rezultāts!

Šie face fitness vingrinājumi aizņem vien 5 minūtes dienā, tomēr jāpiebilst, ka labākus rezultātus var sagaidīt, izpildot tos divreiz dienā.

Ādas nostiepšana ap acīm (1.attēls)

Kā palīdz?
Vingrinājums tonizē augšējos un apakšējos plakstiņus, samazina pietūkumu zem acīm, ļaujot jūsu acīm izskatīties lielākām un jaunākām.

Vingrinājums
Novietojiet abus rādītājpirkstus kopā starp uzacīm, bet īkšķus pie abu acu ārējiem stūriem. Cieši aizspiediet acis un turiet tās ciet, kamēr abus rādītājpirkstus velciet uz augšu, savukārt īkšķus - tuvāk ausīm. Turpiniet acis turēt aizvērtas, lai muskuļi ap acīm strādātu pret nepārtraukto pirkstu spiedienu. Vingrinājums jāizpilda 40 sekundes.

Pieres nostiepšana (2.attēls)

Kā palīdz?
Paaugstina uzacu līniju, kā arī samazina augšējos plakstiņus. Izlīdzina vertikālo līniju starp uzacīm un rievas pierē.

Vingrinājums
Novietojiet pirkstus ap pieres centru. Velciet pirkstus uz leju pret uzacīm, kuras savukārt celiet uz augšu. Tas radīs sasprindzinājumu pieres muskuļos. Turiet uzacis paceltas un turpiniet ar pirkstiem vilkt uz leju 30 sekundes. Vingrinājums jāizpilda divreiz dienā.

Vaigu ādas pacelšana (3.attēls)

Kā palīdz?
Nostiprina vaigu muskuļus, piešķirot tiem jauneklīgu formu.

Vingrinājums
Pielieciet abus rādītājpirkstus pie katra vaiga (kur jūtams vaigu kauls). Pasmaidiet, kā redzams attēlā, velkot augšlūpu uz augšu, un pēc mirkļā atslābiniet. Atkārtojiet 20 reizes.

Lūpu līnijas izlīdzināšana (4.attēls)

Kā palīdz?
Izlīdzina dziļās līnijas, kas stiepjas lejup no nāsīm uz lūpu kaktiņiem.

Vingrinājums
Turiet augšējo lūpu piespiestu pie zobiem un ar muti izveidojiet 0 formu. Novietojiet rādītājpirkstus lūpu kaktiņos un ļoti lēnām virziet tos pa naso-labial līnijām no mutes kaktiņiem līdz nāsu stūrīšiem. Tiklīdz tiekat līdz degunam, lēnām virziet atpakaļ. Galvenais, kustībām jābūt lēnām un maigām. Izpildiet vingrinājumu 30 sekundes.

Zoda ādas nostiepšana (5.attēls)

Kā palīdz?
Nostiprina žokļa līniju, sniedzot lielāku tonusu un pacēlumu. Palīdz mazināt dubultzodu.

Vingrinājums
Nedaudz atveriet muti un it kā pārrullējiet apakšlūpu pāri apakšējiem zobiem. Turiet augšlūpu cieši pie augšējiem zobiem. Saglabājot šādu pozīciju, lēnām atveriet un aizveriet muti 5 reizes. Visbeidzot dažas sekundes turiet muti tikai aizvērtu, tad, nedaudz piepaceļot zodu, tajā pašā pozīcijā paturiet vēl pāris sekundes.

 

Līdzīgie raksti