Agate, Selga, Silga, Sinilga

Izlaiduma frizūras modernām meitenēm

Gatavojoties izlaidumam, matu sakārtojumam ir tik pat liela nozīme, cik tērpa izvēlei. Izlaiduma frizūra ir ne tikai atkarīga no matu tipa, sejas formas, bet tai jābūt pieskaņotai pie tērpa un izvēlētā tēla stila. Tieši tādā veidā iespējams izskatīties gan skaisti, gan justies patīkami un pārliecinoši! Lūk, idejas matu sakārtojumam.

Variācijas ar lokām un cirtām – meitenīgi

Sākot no vaļīgas franču bizes (gariem matiem), beidzot ar smalkām, vaļējām cirtām. Lokaini mati skaisti un klasiski izskatīsies, ja būs daļēji pacelti uz augšu. Viļņaini mati piestāvēs dažādiem romantiskiem tērpiem un klasiskām izlaiduma kleitām maigās krāsās, tāpat arī dabiskajam tēlam.

Īpaši ieveidoti un pīti mati – noslīpēts tēls

Sākot no franču bizes, beidzot ar dažādām sarežģītām matu veidošanas tehnikām. Šādos matu veidojumos var ievīt mirdzošas pērlītes un citus rotājumus.

 

Astē saņemti mati – askētiski, stilīgi un eleganti

Mati, saņemti astē, nedaudz izdomas un efekts sasniegts! “Odziņai” var piešķirt matiem ekstra spīdumu vai matu priekšējo daļu veidot paceltu. Akcentēt frizūru papildus var ar interesantu matu rotu, un vairs ne vēsts no ikdienišķuma!

 

Vienkārši izlaisti mati – ja tie ir lepnums

Vienkārši izlaisti tie izskatīsies brīnišķīgi, ja no dabas ir doti  veselīgi un biezi mati. Matus, kas ir kā dabas dāvana, var arī nevīt dažādās frizūrās, it īpaši, ja pats tērps kā mākslas darbs!

Īsi mati – interesants griezums jau ir frizūra!

Viss, kas ir vajadzīgs – ieveidošanas līdzekļi, lai izceltu tikko grieztu frizūru. Tas var būt bobs, karē, asimetriski griezumi… Galvenais to visu nofiksēt, bet svinīgākam izskatam iespraust sānā ziedu vai  ielikt mirdzošu stīpiņu. Piestāvēs īsiem un raibiem tērpiem, pie šāda tēla var droši vilkt spilgtas kurpes vai izcelt tēlu ar redzamākiem aksesuāriem.

Līdzīgie raksti