Indriķis, Ints, Namejs

Izjādes ar zirgiem - lieliska dāvana kāzās vai kāzu jubilejā

Šajā rakstā aplūkosim vairākus piemērus dāvanām no FromMe dāvanu kategorijas izjādes ar zirgiem, kas būs oriģinālas idejas dāvanām, ko uzdāvināt kāzās vai kāzu jubilejā.

Būsim atklāti – laulātie pāri no zirgiem var daudz ko mācīties, jo zirgiem piemīt tādas īpašības un komunikācijas prasmes, kādas jāpiekopj katram laulātajam draugam. Zirgi ir pacietīgi, laipni, vēlas mierīgi sadzīvot ar līdzās esošajiem un vienmēr uzklausa, neizsakot nekādus komentārus. Ir cilvēki, kas tā raksturotu savu ideālo partneri un, patiešām – pasaulē ir vairāki vīrieši un sievietes, kas ir likumīgi salaulājušies ar saviem zirgiem. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Atgriezīsimies pie tēmas par dāvanu idejām kāzām un kāzu jubilejām.  Dāvanu kartes izjādei ar zirgiem ir eleganta un oriģināla dāvana aktīvai atpūtai, kas sagādās daudz skaistu atmiņu un emociju. Plašās iespējas, ko piedāvā zirgu audzētāji visā Latvijā, devuši iespēju atpūtai ar zirgiem kļūt par vienu no sajūtām bagātākajām dāvanām, ko pasniegt kā dāvanu karti. Saņemtā dāvanu karte dod iespēju dāvanas saņēmējam tieši svētku dienā sajūsmināties par saņemto dāvanu, kā arī dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko laiku, lai dotos izjādē ar zirgiem.

Esam apkopojuši 5 idejas, kas noteikti kalpos kā interesantas dāvanas pārim kāzu jubilejā vai kāzās. Lieki piebilst, ka zirgu izjādes ir arī oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā gan sievietei, gan vīrietim!

 

1. Romantiska izjāde ar zirgiem un fotosesija divām personām – šī ir lieliska dāvana, lai pāris dotos kopīgā, romantiskā  piedzīvojumā un tiktu iemūžināti skaisti kadri ģimenes fotoalbumam. Jaunais pāris novērtēs iespēju kopīgi atpūsties, savukārt tie, kas laulībā pavadījuši jau ilgāku laiku, varēs nedaudz atsvaidzināt romantisko noskaņu, kas gadu laikā var ikdienas darbos nedaudz piemirsties.

2. Lieliska dāvana kāzu jubilejā noteikti ir izjāde ar zirgiem apvidū divām personām. Tā ir aizraujoša dāvana, lai iemācītos ko jaunu un lieliski pavadītu laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Par gadiem nevajag baidīties – kopīgā izjādē ar zirgiem pāris var doties, arī ja kopā svin kaut 50 gadu kāzu jubileju. Kā lielisku piemēru var minēt, Anglijas karalieni Elizabeti II, kas zirgu izjādēs dodas joprojām, kaut gan ir līdz šim ir nodzīvojusi jau 92 gadus ilgu mūžu – internetā atrodamas bildes, kurās redzams, kā karaliene bauda izjādi dienu pirms viņas un prinča Filipa 70 gadu kāzu jubilejas.

3. Ja nu tomēr senioriem vai jaunajam pārim dažādu apsvērumu dēļ ir bail sēsties zirga mugurā, laba alternatīva ir brauciens zirga kamanās vai ratos. Tā kā braucienā var doties līdz pat 4 personām, viņi varēs baudīt izbraucienu zirga vilktā pajūgā kopā ar jaunākajām ģimenes atvasītēm!

4. Ģimenes izjāde ar zirgu un kafijas pauze Jumpravmuižas parkā 4 personām būs lieliska dāvana tiem pāriem, kuriem jau ģimenē ir atvasītes, kuras pavizināt zirga mugurā. Protams, ja pāris svin kāzu jubileju, un ir jau sagaidījuši pasaulē mazbērnus, izjādi var veikt arī ar mazbērniem. Atgriežoties pie karaliskās ģimenes piemēra – Karalienes Elizabete seglos sēdās 4 gadu vecumā, bet jaunākās karaliskās ģimenes atvases seglos sēdušās jau 17 mēnešu vecumā!

5. Visbeidzot, ja vēlies pārim sniegt krietnu motivācijas devu, tad tāda dāvana kā zirgu izjādes nodarbība aplokā būs pareizā izvēle, kas dos katram no dāvanas saņēmējiem spēcīgu stimulu paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta, izkāpt no komforta robežas un gūt iedvesmu kopā ar laulāto draugu mesties vēl citos piedzīvojumos. Kas zina, varbūt pēc šī piedzīvojuma viņu plānos parādīsies arī laivu braucieni un  pirmais 5D kino seansa apmeklējums. Varbūt izjādes ar zirgiem būs viņu jaunais, kopīgais hobijs? 

Vai arī Tu zini kādu, kam izjādes ar zirgiem būru oriģināla kāzu dāvana vai kāzu jubilejas dāvana? Uzdāvini iespēju izjust īpašo auru, ko izstaro zirgi, un gūt lielisku pieredzi, atpūšoties pie dabas!

Līdzīgie raksti