Zanda, Lāsma, Zandis

Balonu virtene

Balonu virtenes ir viens no vienkāršākajiem un populārākajiem dekoriem, kas iemantojis atzinību vairs ne tikai dārza un bērnu ballītēs, bet arī saviesīgākos pasākumos. Turklāt baloni ir ļoti veiksmīgs risinājums, kad vēlas panākt līksmu un jauneklīgu gaisotni pasākumā. Kāpēc gan nepagatavot pašiem savu balona virteni?

Piedāvājam smelties iedvesmu pašu gatavotai balonu virtenei, kas jebkurus svētkus padarīs īpašākus un piešķirs tiem neaizmirstamu noskaņu, lai arī kāds būtu pasākuma norises laiks, vieta un tematika. Turklāt atceries, ka panākuma atslēga slēpjas balona krāsu izvēlē un saskaņošanā. Esi radošs un izdosies!

Nepieciešams

- izturīga stieple
- aukla vai diegs (vēlams pieskaņot balonu krāsā)
- šķēres
- baloni
- balonu pumpis
- zaļumaugi (pēc izvēles)

Pagatavošana

1. Sagriez auklu vai diegu 15 cm garos posmos.

2. Ņem balonus un piepūt tos (vēlams dažādos izmēros).

3. Ar diega palīdzību sasien 3 balonus kopā. Labi izskatās divi lieli un viens mazs balons, taču ar kombinācijām var variēt.

4. Ņem stiepli un ik pēc 15-20 cm izloki cilpas, kā parādīts attēlā. Svarīgi ievērot pietiekami lielas atstarpes, lai baloni nebūtu pārlieku cieši saspiesti un nepārplīstu.

5. Diegu, kas satur kopā balonus, iesien stieples cilpā, pārliecinoties, ka mezgls ir gana ciešs. Šo procesu atkārto arī ar pārējiem baloniem.

6. Ja ir vēlme, pie stieples vari piesiet arī zaļumaugus, tādējādi dekors iegūs vasarīgāku un svaigāku izskatu.

7. Atliek vien piestirināt virteni pie sienas, virs durvīm vai koku zaros, ja ballīte tiek rīkota ārā. Balonu virteni var izmantot arī kā dekoru foto stūrītim.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgie raksti