Eleonora, Ariadne

Aktuāli manikīra dizaini 2019.gadam

Jaunais gads allaž pārsteidz ar ko pavisam jaunu un oriģinālu, ko gluži neviļus - tīri aiz zinātkāres un intereses - vēlamies izmēģināt uz savas ādas. Ņemot vērā, ka manikīrs dažādā stila, dizaina un pieejas dēļ kļūst arvien iecienītāks, ir vērts iepazīties ar jaunākajām 2019. gada manikīra tendencēm, kas spēs ne vien pārsteigt, bet arī atdzīvināt koptēlu un piešķirt tam svaigu vēsmu un pārliecību.

Pātrauktās līnijas

Turpinot iesākto ģeometrijas un tās elementu slavas gājienu, lielu atzinību iemantojis nagu dizains ar, tā sauktajām, “pārtrauktajām līnijām” - diagonālām līnijām pār katru nagu, kas atstātas nenokrāsotas. Lai arī šis dizains vairs nav nekāds jaunums, tieši 2019. gadā tas kļūst par īstu trendu un universālās krāsas un pieejas dēļ aizņem būtisku vietu manikīra pasaulē.

90. gadu spīdums

Nav noslēpums, ka, gadiem ejot, no “aizvēstures” paņemam pa kādai modes lietai, lai piešķirtu šodienai nedaudz vairāk šika. 2019. gadā atkal topā nokļūst 90. gadu spīdums, liekot ikkatrai sievietei iemirdzēties kā dārgakmenim.

Dzīvnieku raksts

Ja aizgājušajos gados liels akcents tika likts uz apģērbu ar dzīvnieku rakstu, piemēram, modē bija leoparda svārki vai čūskādas zābaki, tad šogad tas ir manikīrs. Daudzās variācijas - dalmācieša vai leoparda raksts, zebras svītrojums un neskaitāmi daudz citu dizainu - ļauj tam iekļauties ikvienas sievietes iespēju un vēlmju robežās.

Nelieli akcenti

Tāpat aizvien iecienītāks kļūst vienkāršs, klasisks krāsojums, kas papildināts ar maziem akcentiem, piemēram, uzlīmēm vai mākslīgiem dārgakmeņiem.

Metālisks tonis

Nagi metāliskā tonī, kas ir kļuvuši par vienu no populārākajiem un iecienītākajiem manikīra trendiem, sniedz bezgala plašas iespējas un variācijas un der jebkurai sievietei. Ne velti tie izpelnījušies tādu atzinību - metāliskais tonis izskatīsies vienlaikus grezni un nepārspīlēti, pasīvi un vieglprātīgi.

Miksēti stili un krāsas

Bieži vien dzirdam, ka ar katru gadu iespēju loks paplašinās; gluži tas pats attiecas uz modes un manikīra pasauli. Izmantojiet to savā labā - nebaidieties jaukt kopā vairākus stilus, rakstus un krāsas, tādējādi kļūstot vēl oriģinālāka. Tomēr neaizmirstiet arī par saskaņotību, proti, krāsas savā starpā nedrīkst radīt disharmoniju, akcentiem jāpapildina vienam otru, nevis jānomāc vai jānonāk pretrunās.

Spilgti dzeltena krāsa

Gaužām lielu popularitāti iemantojis spilgti dzeltens krāsojums. Lai arī pirmajā mirklī varētu šķist, ka tāds der tikai pārdrošām sievietēm, nedrīkst aizmirst, ka dzeltena ir dzīvesprieka krāsa, kam piemīt neaizvietojams spēks piepildīt ar enerģiju un prieku.

3D dizains

Pavisam drosmīgi izskatīsies pie nagiem pielīmētas 3D aplikācijas, kas burtiski “iziet no rāmjiem”. Lai arī šāds dizains prasa vairāk laika un līdzekļu gan tā uzlikšanai un noņemšanai, gan arī kopšanai - turklāt gluži skaidrs, ka ar tādiem mizot burkānus nebūs sevišķi parocīgi -, tas spēs atstāt lielu iespaidu un izskatīsies bezgala mūsdienīgi.

 

Līdzīgie raksti