Amālija, Amēlija

6 triki, kā vienmēr izskatīties nevainojami

Bieži vien ikdienā gadās pieredzēt negaidītas situācijas, kad jāizskatās labi, tomēr laika, lai sevi uzpostu, ir pārāk maz. Tieši tad jāņem talkā mazas, bet efektīvas viltības, lai savu ārējo koptēlu padarītu nevainojamu. Lūk, 6 pārbaudīti stila padomi, kas bez liekiem pūliņiem jūsu izskatam piedos eleganci un gaumi.

1. Uzlocīti bikšu gali

Viens no vieglākajiem un vienlaikus svarīgākajiem stila trikiem, kas ne tikai slaidinās kājas, bet arī piedos jūsu izskatam nelielu devu šikuma, ir uzlocīti bikšu gali. Džinsi, kas uzlocīti nedaudz virs tievākās potītes daļas, kājām liks izskatīties slaidākām, kā arī vērsīs uzmanību uz apaviem, kas ir vienlīdz noderīgi, velkot gan augstpapēžu kurpes, gan arī zempapēžu apavus.

2. Uzlocītas krekla piedurknes

Kā zināms, kreklblūze ir viens no tiem apģērba gabaliem, kas gandrīz vienmēr izskatīsies situācijai atbilstoši un eleganti. Tomēr, lai panāktu veiksmīgāku iespaidu, noder piedurkņu uzlocīšana par apmēram trešdaļu no piedurknes kopējā garuma. Šis vienkāršais triks, kas sniegs acumirklīgus rezultātus, arīdzan radīs iespaidu, ka krekls ir vairāk atbilstošs jūsu auguma izmēram un roku garumam.

3. Krekla ielikšana biksēs

Lai arī daudziem labi zināms, tomēr ārkārtīgi būtisks stila noteikums, kas koptēlam liks izskatīties “savāktam” un modernākam, ir krekla ielikšana biksēs. Jāpiebilst, ka tas ir arī efektīvs veids, kā vizuāli uzlabot figūru un likt tai izskatīties slaidākai, saīsinot ķermeņa augšdaļu.

Ja, ieliekot kreklu biksēs pilnībā, jūtaties nekomfortabli un nebrīvi, varat izmantot, tā saukto, franču metodi, proti, ielikt biksēs tikai krekla vai džempera priekšējo daļu.

4. Pareiza aksesuāru izvēle

Mēdz teikt, ka aksesuāri ir atslēga uz veiksmīgu koptēlu. Lai arī kurp jūs dotos, neizejiet no mājas bez aksesuāriem. Tomēr paturiet prātā, ka mazāk ir vairāk. Labāk izvēlieties divus līdz trīs kvalitatīvus, bet askētiskus aksesuārus, nekā pusduci ar košām un lētām rotām, kas jūs pat vislabākajā apģērbā padarīs bezgaumīgu.

Tāpat jāvērš uzmanība somas izvēlei. Uzskats, ka somai vienmēr jābūt korekti saskaņotai ar apaviem, ir novecojis, taču svarīgi ir neiekrist pārmērībās un saglabāt harmoniju koptēlā, ko visveiksmīgāk var paveikt, ievērojot vienotu stilu un savam vecumam noteiktās normas. Somas izmērs būtu jāpielāgo situācijai – pasākuma mērķim, norises vietai, kā arī laikam.

5. Lūpu krāsa

Vienkāršs veids, kā nepilnas minūtes laikā savu izskatu papildināt ar kietnu devu šikuma un elegances, ir izmantot lūpu krāsu. Pareiza toņa izvēle spēj darīt brīnumus, kad lielā steigā jāuzpošas uz kādu pasākumu vai tikšanos, un tā ir it sevišķi noderīga, kad mugurā ir ikdienišķs apģērbs. Izvēloties toni, jāņem vērā ne tikai tērps, bet arī ādas tonis, proti, lūpu krāsa nedrīkst nomākt jūsu seju, tai ir jābūt kā aksesuāram, kas papildina tērpu un izceļ jūsu dabisko ādas toni. Svarīgi ir lūpu krāsu pieskaņot arī situācijai, tādēļ, lai panāktu veiksmīgāko rezultātu, vērts sev līdzi nēsāt vismaz divu toņu lūpu krāsas.

6. Kopti nagi

Labi kopti nagi ir viens no priekšnosacījumiem veiksmīgam koptēlam. Nagu kopšana, saprotams, aizņem vairāk laika nekā lūpu krāsas uzklāšana, tomēr tas ir ārkārtīgi svarīgs rādītājs, kas daudz pasaka priekšā par jūsu personību un ieradumiem.

Nagiem nebūt nav obligāti jābūt lakotiem, taču galvenais, lai tie būtu tīri, veselīgi un glīti apvīlēti. Kas attiecas uz nagu lakošanu, būtiski ir nepieļaut situāciju, kad jādodas uz kādu pasākumu ar nolupušu nagu laku, tādēļ, tiklīdz manāt pirmās nolupšanas pazīmes, labāk atbrīvojieties no lakas pavisam.

Krāsas izvēle lielā mērā ir atkarīga no apģērba un pasākuma veida, tomēr, izvēloties neitrālu toņu vai pat caurspīdīgu laku, nekad nenošausiet greizi. 

Līdzīgie raksti