Modris, Matīss, Mariss

6 lietas, kas jāzina par kāzu frizūru

Atbilstoša matu sakārtojuma izveide kāzu dienā nebūt nav tik grūts, cik atbildīgs uzdevums. Gatavojoties laikus, iesaistot profesionālus speciālistus un zinot vēl pāris knifiņus, šis uzdevums var izvērsties par īstu pirmssvētku baudījumu.

1. Rīkojies savlaicīgi!

Lai arī kādas būtu šā gada frizūru aktualitātes un tendences, atceries, ka matu sakārtojumam jāpiestāv Tavai sejai, jāatbilst iespējām, ko var izveidot no Taviem matiem, kā arī frizūra jāsaskaņo ar līgavas kleitu un aksesuāriem. Tāpēc sāc rīkoties jau laikus! Savlaicīgas rīcības rezultātā, iespējams paveikt brīnumus – kļūt par garu matu īpašnieci, mainīt matu krāsu, uzlabot krāsotu un bojātu matu struktūru… Tev atliks laiks arī dažādu frizūru, matu aksesuāru un plīvuru izmēģināšanai. 

2. Meklē idejas un iedvesmu!

Nebaidies idejas un iedvesmu kāzu frizūrai smelies internetā, kāzu un modes žurnālos, katalogos un konsultējies ar frizieri – stilistu. Tu pat nespēj iedomāties, cik daudz un dažādi var būt risinājumi līgavu matu sakārtojumam!

3. Veic matu sakārtojuma izmēģinājumu!

Nav pašai sava friziera ? Laiks atrast to! Apmeklē frizieri 2-3 nedēļas pirms kāzām un veic kāzu frizūras izmēģinājumu. Turklāt, dodoties pie viņa, ņem līdzi ne tikai fotogrāfijas, kur redzamas Tavas frizūras vēlmes, bet fotogrāfiju, kur redzama Tava kāzu kleita un citi aksesuāri, piemēram, cimdi, plīvurs, rotaslietas. Lai iegūtu 100% pārliecību, nofotografējies ar šādu matu sakārtojumu un pārliecinies, vai šī frizūra atbilst Tavām vēlmēm. Bez tam, izmēģinājuma frizūra palīdz noskaidrot, cik laika vajadzēs frizūras izveidei kāzu dienā.

4. Izvēlies frizūras akcentus un papildinājumus savam tēlam!

Kāzu frizūru akcentēšanai un sava vēlamā tēla papildināšanai var izmantot diadēmas, mākslīgos vai dabīgos ziedus, smalkas un masīvākas, piespraudēm līdzīgas matu sprādzes, atlasa lentītes, kā arī matu šinjonus vai dažāda veida plīvurus. Izvēli visticamāk ietekmēs tā gada modes tendences, kas katru gadu no gada mainās. Galvenais stilists esi Tu pati. Šai dienā Tev nav jājūtas kā tēlam no žurnāla fotoattēla.

5. Ieklausies, ko teikuši profesionāli frizieri – stilisti!

Pat tad, ja esi pārliecināta, ka pati tiksi galā ar matu sakārtojumu kāzu dienā – iegaumē, ja iegādāts krāšņs tērps vai kleita ar fantastiskiem akcentiem, piemēram, pērlēm, volāniem, ziediem, matu sakārtojumu vajadzētu veidot vienkāršu, akcentu saglabājot uz tērpa karaliskumu. Un pretēji, ja kleita ir vienkārša – lieliski izskatās akcents, kas vērsts uz matu sakārtojumu.

6. Sadarbojies ar citiem speciālistiem!

Lieliski, ja dodoties pie friziera, vari apmeklēt vizāžistu. Profesionālam frizūru speciālistam un vizāžistam, darbojoties roku – rokā, var paveikt īstas pārvērtības. Izvēloties matu sakārtojumu akcentēt ar dabīgiem ziediem, būs nepieciešama arī florista iesaistīšana. Profesionāls florists konsultēs, kādus ziedus labāk izmantot un kā saglabāt tos svaigus līdz pat vakaram.

Ir pārbaudītas vērtības, ko labāk nedarīt... Lai neradītu sev lieku stresu, ir sen zināmas patiesības, ko pirms kāzām labāk nedarīt. Piemēram, krasas matu krāsas vai griezuma maiņa īsi pirms kāzām. Kā arī jaunu matu kopšanas un fiksācijas līdzekļu izmēģināšana kāzu dienā.

Līdzīgie raksti