Olga, Zita, Zigita, Liega

5 soļi ceļā uz nevainojamu kāzu manikīru

Nav noslēpums, ka ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas izskatīties nevainojami, un, plānojot šo lielo notikumu, tiek iztērēti ne vien līdzekļi, bet arī krietns daudzums laika. Viens no šķietamajiem sīkumiem, kas patiesībā ir ārkārtīgi svarīgs, ir kāzu manikīrs, kura dēļ galvu lauzīt nākas daudzām.

Lūk, 5 padomi, izvēloties kāzu manikīru, kas jāzina ikvienai līgavai ne tikai, lai atvieglotu gatavošanas procesu, bet arī, lai iegūtu tā kāroto lielisko izskatu un pārliecību par sevi.

Gatavojies jau laikus

Bezgala izplatīta kļūda, ko pieļauj līgavas, ir vienreizēja manikīra speciālista apmeklēšana kāzu dienā vai iepriekšējā vakarā. Patiesībā, lai iegūtu kvalitatīvu manikīru, ieteicams par to padomāt jau laikus, proti, apmeklējot manikīru vismaz 2-3 reizes pirms lielā notikuma. Tādējādi nagi iegūst vēlamo formu un līgava pierod pie izvelētā nagu garuma.

Izvēlies pareizo toni

Kā zināms, mūsdienās manikīra salonā pieejamais nagu laku klāsts ir neaptverami plašs, tādēļ jo svarīgāk ir izvēlēties pareizo toni, kas piestāv tieši jums un ir saskaņots ar jūsu tēlu – kleitu, frizūru, grimmu. Lai arī tradicionāli kāzu manikīrs tiek piemeklēts neitrālos toņos vai pasteļtoņos, nepavisam nevajadzētu baidīties no daudz bagātīgākas krāsu gammas. Galu galā manikīrs ir par prieku līgavai un nevienam citam.

Izvēloties nagu lakas krāsu, der ņemt vērā arī savu ādas toni – tiem nevajadzētu vienam otru padarīt to neizteiksmīgu vai bālu, tāpat nebūtu labi, ja tie savstarpēji disharmonētu.

Gēla nagu laka

Kura līgava gan gribētu kāzu dienu pavadīt vienās raizēs un turklāt vēl par tādu sīkumu kā manikīrs? Lai ne mirkli nebūtu jāsatraucas par to, ka nesen uzklātā laka jau sākusi lobīties, lielisks risinājums ir gēla nagu laka, kas savas noturības dēļ ļaus kāzu dienu aizvadīt bez mazākā stresa.

Pietam vērts paturēt prātā, ka gēla laka no parastās atšķiras arī ar maigu, spīdīgu pārklājumu, kas vizuāli liek tiem izskatīties kvalitatīvākiem un greznākiem.

Akcenti un dizains

Tikpat svarīga kā nagu lakas krāsa ir arī dizains, kas piedod papildinājumu jūsu koptēlam. Kaut arī vairums līgavu savu manikīru izvēlas veidot pēc iespējas vienkāršāku un klasiskāku, der padomāt arī par nelieliem, ar tērpu saskaņotiem akcentiem un dekoriem, kuru plašais klāsts ļauj ikkatrai līgavai atrast sev vistīkamāko.

Ļoti skaisti izskatās manikīrs, kurā iestrādāti mazi kristāliņi vai akmentiņi, kā arī mežģīnēm līdzīgas aplikācijas. Tāpat var variēt ar akcentiem, proti, vienu vai divus nagus nokrāsot citā tonī, tādējādi panākot drosmīgu un oriģinālu efektu.

Atrodi sev piemērotāko manikīra speciālistu

Lai kāzu dienā izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, būtiski jau labu laiku pirms tam atrast manikīra speciālistu, kura veikums jūs apmierina un kuram uzticaties. Kā zināms, salonos strādājošie speciālisti ir dažādi un katram no viņiem ir savs darba “stils” un redzējums, kurš vienu klientu apmierina, bet otru ne. Nodrošinot manikīra apmeklējumu pie jau zināma speciālista, iespējams aiztaupīt krietnu daudzumu stresa, uzticot kāzu manikīru profesionāļa rokās, kurš par to parūpēsies pēc vislabākās sirdsapziņas.

Līdzīgie raksti