5 aktuālākās kāzu manikīra tendences

Plānojot kāzas, bieži vien piemirstam par sīkām, bet tai pat laikā nozīmīgām detaļām, par ko lieti derētu aizdomāties jau laikus. Kā, piemēram, kāzu manikīrs - nevienai līgavai nav noslēpums, ka tas ir teju tikpat  būtisks kā kāzu kleita. Tā kā pirkstu nagi atrodas gluži vai uzmanības centrā, vajadzētu uzsākt to kopšanu savlaicīgi un sevišķi piedomāt pie nagu garuma, dizaina un krāsas.

Pasteļtoņi

Pasteļtoņi nekad nezaudēs savu vērtību un aktualitāti, tāpēc tie ļoti veiksmīgi pieskaņojas jebkuram tēlam, kādu līgava vēlas radīt. Īpaši jāuzsver, ka tie liks nagiem izskatīties koptiem un elegantiem un neradīs tādu kā “izlēcienu” līgavas kopskatā. Daži no iecienītākajiem pasteļtoņiem ir purpurlilllā, persiku dzeltens, maigi pelēks, debesszils, piparmētru zaļš un gaiši rozā.

Kristāliņi un akmentiņi

Arvien biežāk līgavas izvēlas nagu dizainā iekļaut dažādus kristālus un akmentiņus. Tie ir gaumīgi un liek līgavai izskatīties sievišķīgākai un graciozākai. Jāatceras, ka dekoru klāsts un iespējamo noformējumu daudzums ir gana liels, tāpēc būtu noderīgi atrast sev tīkamāko jau laikus un pirms kāzām to izmēģināt.

Obmre tehnika

Arī ombre tehnika nagu dizainā ir izpelnījusies sava veida atzinību. Tā ir piemērota ikvienai līgavai, kā arī izskatās saskaņoti ar jebkuru kleitu un grimu. Tāpat arī šī tehnika sniedz iespēju eksperimentēt ar dažādām krāsām un toņiem, lai radītu kaut ko pavisam jaunu un oriģinālu.

Franču manikīrs

Tāpat kā pasteļtoņi, arī franču manikīrs savu eleganci un popularitāti nezaudēs nekad. Tas liek nagiem izskatīties sakoptiem, bet ne pārāk izcakotiem, tādējādi veidojot klasisku koptēlu. Jāpiemin, ka franču manikīrs nav kā akmenī kalts - tam ir simtiem variāciju, kas ļauj līgavai izvēlēties sev vistīkamāko. Viens no veidiem kā labi zināmo dizainu padarīt interesantāku ir papildināt to ar mežģīņu raksta aplikācijām, kas jo sevišķi piestāv kāzu tematikai.

Spilgtie un tumšie toņi

Tas, ka biežāk ar kāzu manikīru tiek sasaistīti gaiši un nepārāk uzkrītoši toņi, neliedz izpausties un atteikties no spilgtiem vai pat tumšiem toņiem. Arī tie ir kļuvuši par neatņemamu kāzu manikīra sastāvdaļu un iegūst aizvien lielāku popularitāti sieviešu vidū. Galu galā visskaistāk līgava izskatās tad, kad tā jūt mīlestību pret savu izskatu.

 

Līdzīgie raksti