Kora, Kintija

14 padomi, kā izskatīties slaidākai

Nav noslēpums, ka ikvienas sievietes sapnis ir izskatīties slaidai, taču bieži vien ievērot drastisku diētu šķiet pārāk sarežģīti, turklāt ne vienmēr šī mērķa īstenošanai pietiek gribasspēka un laika. Par laimi, šīs problēmas risinājums slēpjas gaužām vienkāršā prasmē – radīt slaidumu ar apģērba palīdzību.

Lūk, 14 vienkārši triki, kas bez mazākajām pūlēm liks vizuāli izskatīties slaidākai.

1. Izcel savu vidukli
Viens no vienkāršākajiem soļiem ceļā uz vizuāli nevainojamu figūru ir vidukļa izcelšana. Kāpēc? Tas radīs iespaidu, ka jūsu ķermenim ir smilšu pulksteņa forma ar apaļumiem tieši tajās vietās, kur tiem ir jābūt. Pēc iespējas vairāk izvairieties no oversize tipa krekliem, izvēlieties bikses un svārkus ar augstu vidukli un, ģērbjot kleitas, aplieciet ap vidukli jostu.

2. Izvēlies apģērbam pareizo izmēru
Diezgan izplatītais viedoklis, ka apģērbs, kas ir vai nu par mazu, vai lielu, liek izskatīties slaidākai, ir gaužām aplams. Kamēr lielāka izmēra drēbes radīs ilūziju, ka esat apjomīgāka, apģērbs, kas ir pārāk apspīlēts, prasmīgi izcels jūsu ķermeņa nepilnības.

3. Izvēlies pareizo apakšveļu
Apakšveļai, taisnību sakot, ir tikpat liela nozīmē kā apģērbam, tāpēc vienmēr pievērsiet uzmanību tās fasonam un izmēram. Kā jau minēts iepriekš, mazāka izmēra apakšveļa piesaistīs uzmanību tām zonām, kuras vēlaties noslēpt, galvenokārt jau tauku krokām uz muguras un celulītam.

4. Izvairies no kurpēm ar apaļu purngalu
Pavisam vienkāršs un ātrs paņēmiens, kas slaidina jo sevišķi kājas, ir kurpes ar šauru purngalu. Starp citu, tās radīs arī ilūziju, ka jūsu kājas ir garākas, nekā tās ir patiesībā.

5. Velc džinsu bikses ar augstpapēžu kurpēm
Kad vien iespējams, izvairieties no zempapēžu apaviem, jo tie, lai arī ir ērti, darbojas pret jūsu mērķi. Lieliska kombinācija, kas slaidina kājas, ir augspapēžu kurpes ar džinsiem, kas sniedzas līdz potītēm vai pat nedaudz zemāk.

6. Iegādājies koriģējošo veļu
Lai arī sākumā varētu šķist, ka tās valkāšana ir neērta, koriģējošā veļa ir lielisks paņēmiens, kā vizuāli izskatīties slaidākai. Tā apslēpj jūsu problēmzonas un darbojas daudz efektīvāk nekā parastā veļa. Kaut arī vairums sieviešu koriģējošo veļu taupa īpašām reizēm, vērā ņemamu rezultātu var panākt, to lietojot arī ikdienā.

7. Ģērbies vienā krāsā
Šis diezgan senais, tomēr efektīvais triks nostrādā vienmēr. Tiklīdz jums mugurā ir apģērbs vairākās krāsās (pietiek arī ar divām), uzmanība tūlīt tiek pievērsta vietai, kur tās satiekas, kas parasti ir vidukļa zona. Ja vien jums nav dabas dota smilšu pulksteņa figūra, no tā daudzkrāsaina apģērba būtu pēc iespējas vairāk jāizvairās.

8. Izvēlies apģērbu ar vertikālām svītrām
Domājams, visiem zināms, ka horizontālas svītras ķermenim liek izskatīties platākam, taču tas nenozīmē, ka no strīpām jāatsakās pavisam. Lielisku rezultātu var panākt, velkot apģērbu, kam ir vertikālas līnijas, tomēr der paturēt prātā, ka nevajadzētu saģērbties viscaur svītraini, bet gan likt uzsvaru tikai uz vienu apģērba gabalu, savukārt pārējiem pietaupīt ko neitrālu.

9. Izvairies no plisētiem svārkiem un kleitām
Ja pastāv saraksts ar apģērbiem, no kā jāizvairās, ja vēlas izskatīties slaidākai, tad tajā noteikti ietilpst plisēti svārki un kleitas. Lai arī šis auduma tehnikas veids ir visnotaļ sievišķīgs, tas jūsu augumam piešķirs nevēlamu apjomu.

10. Izvēlies džinsus ar platiem galiem
Džinsi ar platiem galiem jeb, tā dēvētās, kļošenes ir lielisks paņēmiens, kā vizuāli pagarināt augumu, vienlaikus to slaidinot. Lai arī varētu šķist, ka tie ne visiem piestāv, tie sniegs daudz veiksmīgāku rezultātu nekā apspīlētie skinny tipa džinsi. Izvēlieties kļošenes ar paaugstinātu jostassvietu un nebaidieties izņemt no skapja pāri lielisku augstpapēžu kurpju – un ideālais tērps gatavs!

11. Izvairies no gaišas krāsas biksēm
Gaišas (arīdzan krāsainas) bikses kājām liks izskatīties apaļākām, turklāt pievērsīs tām nevēlamu uzmanību. Lai radītu slaidinošu efektu, vienmēr izvēlieties džinsus un auduma bikses tumšā krāsā, vislabāk melnā.

12. Izvēlies apģērbu ar V veida kakla izgriezumu
Pavisam ātrs un vienkāršs triks, kā vizuāli izskatīties slaidākai, ir vilkt krekliņus un džemperus ar V veida kakla izgriezumu. Tādā veidā tiks novirzīta uzmanība no pleciem, kā arī problēmzonām, tostarp, kājām un gurniem, savukārt veiksmīgi tiks izcelta dekoltē zona.

13. Dod priekšroku garām virsdrēbēm
Mēteļiem un trenčiem jākļūst par jūsu rudens-pavasara garderobes neatņemamu sastāvdaļu. Šis vienkāršais apģērba gabals ne tik vien apslēps auguma nepilnības, bet arī vizuāli pagarinās to.

14. Izvēlies aksesuārus pareizi
Visubeidzot, lai sasniegtu lielisku rezultātu, jāpievērš vērība aksesuāru izvēlei. Centieties izvairīties no izteikti košām rotām, taču nesmādējiet masīvus aksesuārus (tas gan neattiecas uz jostām; tās vēlams izvēlēties šauras), jo tie novērsīs uzmanību no problēmzonām. Garas kakla rotas izcels kakla un dekoltē zonu, tādēļ ir īpaši ieteicamas apjomīgu gurnu īpašniecēm, lieli auskari vērsīs uzmanību sejai, savukārt masīvas rokassprādzes jāizvēlas tām, kas vēlas vizuāli slaidināt augšdelmus.

Līdzīgie raksti