Sarmīte, Tabita

10 apģērba gabali, kas vienmēr ir modē

Mode ir tik pārejoša, ka bieži vien tai ir grūti izsekot līdzi, nemaz nerunājot par visu jaunāko tendenču ieviešanu savā garderobē. Kas vienu dienu stilīgs, nākamajā jau jāliek skapja aizmugurē, jo nekam vairs neder – tāda pieredze, domājams, nav retums. Tomēr jāatzīst, ka to nevar apgalvot par visu, jo ir vesels saraksts ar apģērbiem, kas no modes neiziet nekad un tādēļ ir sevišķi vērtīga garderobes sastāvdaļa.

Lūk, top 10 apģērba gabali, kas allaž būs aktuāli un izskatīsies lieliski jebkurai sievietei.

KLASISKI DŽINSI

Kā pirmie noteikti jāmin džinsi – klasiska piegriezuma, bez liekiem dekoriem un pašlaik aktuālajiem caurumiem. Džinsi ir jo sevišķi pateicīgi tāpēc, ka piestāv jebkuram stilam, sākot no elegantā un beidzot ar sportisko, turklāt tos ir pavisam viegli sakomplektēt ar citiem apģērbiem un aksesuāriem, tādējādi radot modernu un veiksmīgu tēlu.

BALTS T KREKLS

Tūdaļ aiz džinsiem seko balts T krekls, kam, taisnību sakot, būtu jāatrod vieta ikvienas sievietes skapī. Šis vienkāršais apģērba gabals izskatās lieliski gan ar dažāda stila un garuma svārkiem, gan šortiem, jebkādas krāsas un faktūras džinsiem, kā arī elegantām auduma biksēm un tādēļ ir lielisks variants tajās dienās, kad pamostoties šķiet, ka mugurā nav ko vilkt.

KAŠMIRA DŽEMPERIS

Arī kašmira džemperis, kas, lai arī izmaksā nedaudz dārgāk par T kreklu, ir must have ikvienas modernas sievietes garderobē. Elegants, klasisks un praktisks – trīs šī apģērba labākās īpašības, kas to padara viegli sakomplektējamu ar jebkurām biksēm vai svārkiem un atbilstošu ikvienā situācijā. Turklāt kašmira džemperis izskatīsies nevainojami ikkatrai sievietei, svarīgi tikai piemeklēt pareizo toni un izmēru.

KAMIEĻKRĀSAS MĒTELIS

Apģērba gabals, kas ikvienai sievietei liks izskatīties gaumīgi un dārgi, ir kvalitatīvs kamieļkrāsas mētelis. Kāpēc tieši kamieļkrāsas? Jo tas nevainojami sader kopā gan ar tumšām, gan gaišām drēbēm, turklāt tam pavisam viegli var pieskaņot visdažādākās krāsas un stila apavus, piemēram, augstpapēžu kurpes, kedas, zābakus un pat sporta apavus.

SVĪTRAINS KREKLS

Savu aktualitāti allaž saglabās arī svītrains (balts ar melnu) krekls, kurš jo sevišķi veiksmīgi izskatās gada siltajā periodā. Šo universālo apģērba gabalu var komplektēt kā ar šortiem, tā arī ar džinsiem un auduma biksēm. Atkarībā no tā, uz kurieni paredzēts doties – uz biroju, saviesīgu pasākumu vai bezrūpīgā atpūtā –, šis krekls izskatīsies labi gan ar elegantu žaketi, gan džinsu vai auduma jaku.

KLASISKA ŽAKETE

Nupat pieminētā žakete ir neatņemama garderobes sastāvdaļa, kas palīdzēs, lieki nenopūloties, izskatīties moderni un vienlaikus klasiski ikvienā dzīves situācijā. Kā vienu no visaktuālākajām žaketēm modes speciālisti min melnu un baltu žaketi, kas atšķiras vienīgi ar to, ka viena no tām, proti, baltā, labāk izskatās vasaras periodā. Būtiskākais, ko der iegaumēt, izvēloties sev žaketi, ir pareizs izmērs, lai tā atbilstu jūsu auguma proporcijām jeb, tā sakot, labi “sēdētu”.

KLASISKS, BALTS KREKLS

Balts vīriešu stila krekls ir vēl viena neatņemama ilgtermiņa garderobes sastāvdaļa, jo tas rada ne vien lietišķu un klasisku iespaidu, bet arīdzan mūsdienīgas sievietes tēlu. Izvēloties šādu apģērba gabalu, der paturēt prātā, ka visnotaļ moderni izskatās oversize krekli, tāpat lielisku rezultātu var panākt, atpogājot divas augšējās pogas. Kreklam jābūt pēc iespējas vienkāršākam, bez dekoriem, iestrādātām svītrām vai kabatām.

MELNA ĀDAS JAKA

Allaž aktuāla būs arīdzan melna ādas jaka, kura noderēs gan pavasarī, gan vēsā vasaras dienā, gan agrā rudenī. Šo jaku iespējams komplektēt ne tikai ar casual stila jeb ikdienas apģērbu, piemēram, džinsiem vai auduma biksēm, bet arī neikdienišķiem tērpiem, tostarp, svinīgu kleitu, gariem svārkiem, elegantiem bikškostīmiem u.c.

DŽINSU JAKA

Kas attiecas uz džinsu jaku, nekādu īpašu noteikumu tās izvēlē nav; atkarībā no jūsu vēlmēm, tā var būt vai nu oversize, vai pieguloša augumam, tumšāk vai gaišāk zila. Vienīgais, kas jāņem vērā, ir, lai tā saskanētu ar jūsu pārējo garderobi un to būtu iespējams sakomplektēt. Džinsu jaka vislabāk der pavasara-vasaras periodam, jo tā lieliski izskatās gan ar biksēm, gan romantisku kleitu.

ZAMŠA AUGSTPAPĒŽU KURPES

Kā pēdējā allaž aktuālas garderobes sastāvdaļa jāmin zamšādas augstpapēžu kurpes. Tās lieliski papildina ikvienu apģērbu neatkarīgi no tā, vai tas ir lietišķā, elegantā vai brīvā stilā, turklāt izskatās atbilstoši vienmēr. Šīs kurpes koptēlam piedod šikumu un tam, kas jums mugurā, liek izskatīties dārgākam. Ja neesat augstu papēžu cienītāja vai jūsu dzīvesstils to gluži vienkārši nepieļauj, ne mazāk veiksmīgi izskatīsies kurpes uz vidēji augsta vai zema papēža.

Līdzīgie raksti