Ilvija, Marlēna, Ziedone

Valentīndienas deserti saldai noskaņai

Pavisam drīz klāt būs 14. februāris jeb Valentīndiena, kas pasaulē pazīstama arī kā mīlestības diena. Un jāteic, tikpat būtiska loma, kā pašiem mīlniekiem, ir arī saldumiem, jo bez tiem nu nekādi nevar. Kā izrādās, ikgadu Valentīndienā tiek pārdoti apmēram 27 miljardi kg šokolādes. Iespaidīgi, ne? Lai katrs savu Valentīndienu padarītu vēl īpašāku un saldāku, aicinām ielūkoties receptēs, kas ļaus jums izbaudīt šīs dienas noskaņu visā tās pilnībā.

Zemenes šokolādē

Mūžam klasiskā vērtība - zemenes šokolādē - tiks notiesāta, pirms vēl viss būs glīti salikts uz galda. Tas ir izcils risinājums steidzīgajiem, kam trūkst laika, lai pagatavotu kārtīgu saldēdienu, un tās visnotaļ prasmīgi palutinās jūsu garšas kārpiņas.
Zemenes šokolādē RECEPTE.

Šokolāde ar riekstiem

Šokolāde ir viens no pasaulē pieprasītākajiem saldumiem un ne velti - dažādais izvēles klāsts ļauj ikkatram nobaudīt sev visiecienītāko. Bet kāpēc gan tādu nepagatavot pašiem? Mājās gatavota šokolāde ar riekstiem būs nevainojams našķis lieliem saldummīļiem.
Šokolāde ar riekstiem RECEPTE.

Šokolādes lavas kūka

Kas gan var pārspēt pašu rokām gatavotu šokolādes lavas kūkas, kas ar savu maigo tekstūru un plūstošo šokolādi iekšpusē pievelk ikvienu, kas tai nonāk tuvumā? Šis debešķīgās deserts ir īsta šokolādes mīļotāju paradīze un lieliski derēs saldam Valentīndienas mielastam.
Šokolādes lavas kūkas RECEPTE.

Valentīndienas trifeles

Pasaules mērogā pieprasītās un atzītās konfektes - trifeles ir ideāls našķis, kad sakārojas ko izsmalcinātu un saldu. Kā izrādās, nav nekā vienkāršāka, kā pagatavot tādas pašiem - nedaudzās sastāvdaļas un neilgais gatavošanas laiks ļaus ikvienam iejusties šefpavāra lomā un radīt īpašu Valentīndienas noskaņu sev un saviem mīļajiem.
Valentīndienas trifeles RECEPTE.

Veselīgais un svaigais Valentīndienas deserts

Kurš gan nav piedzīvojis brīžus, kad kārojas kas salds, tomēr apziņa nu nekādi neļauj pasniegties pēc kāda neveselīga našķa. Lai Valentīndienas vakaru padarītu īpaši saldu, nepārkāpjot slaidās līnijas noteikumus, piedāvājam aizlienēties izcilu, svaiguma un vitamīniem bagātu recepti.
Valentīndienas deserta RECEPTE.

Līdzīgie raksti