Aleksis, Aleksejs

LNSO izziņo izmaiņas decembra koncertos

Latvijā pagarinātā ārkārtas stāvokļa dēļ Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) ir viesis izmaiņas ieplānotājā decembra koncertprogrammā:

1) 11. decembra koncerts “LNSO, Mocarts, Šūberts un Perts” tiek atcelts. LNSO paredz šo programmu īstenot nākamajā sezonā, jauno koncerta datumu pavēstot līdz ar 2021./2022. gada sezonas plāna izziņošanu.

2) 17. decembra koncerts “Simfoniskais hits ar Goran Gora. Sibēliusa Sestā un Dārziņa “Melanholiskais valsis”” tiek pārcelts uz pavasari. Koncerta datums tiks izziņots drīzumā, un biļešu īpašnieki aicināti sekot līdzi jaunumiem LNSO mājaslapā www.lnso.lv un sociālā tīkla Facebook kontā. Koncerta biļešu īpašniekiem biļetes būs derīgas jaunajā koncerta datumā.

3) Klātienes koncerti “LNSO Vecgada koncerti” 29. un 30. decembrī tiek atcelti. Tomēr aicinām sekot līdz jaunumiem, jo LNSO saviem klausītājiem gada nogalē ir sagādājis īpašu digitālu pārsteigumu.

Par nenotikušajiem koncertiem “LNSO, Mocarts, Šūberts un Perts”, kā arī “LNSO Vecgada koncertiem” klausītājiem tiks atdota nauda. Visiem, kas biļetes iegādājušies “Biļešu paradīzes” mājaslapā, nauda tiks atdota automātiski, naudu pārskaitot uz kontu, no kura veikts maksājums. Ja koncerta biļete iegādāta klātienē “Biļešu paradīzes” vai Lielās ģildes kasē, naudu iespējams saņemt, vēršoties “Biļešu paradīzes” kasēs. Informāciju par kases atrašanās vietām un darba laikiem var atrast šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops.

Līdzīgie raksti