Agate, Selga, Silga, Sinilga

Izstāde “Bērnu pasaule 2010” no 7. līdz 9. maijam

No 7. līdz 9.maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā atkal skanēs bērnu čalas un smiekli, valdīs kņada un rosība, jo topošie vecāki, jaunās ģimenes un viņu atvases, kā arī vecvecāki un auklītes pulcēsies ceturtajā bērnu preču un pakalpojumu izstādē "Bērnu pasaule 2010".

Bērnu preču un pakalpojumu izstādē “Bērnu pasaule 2010” jaunie un topošie vecāki varēs uzzināt visu par grūtniecību, bērnu kopšanas, audzināšanas, drošības un veselības jautājumiem, kā arī par bērnu izglītošanas un atpūtas iespējām. Izstādē varēs aplūkot un iegādāties preces zīdaiņiem, bērniem un arī topošajiem vecākiem. Savukārt paši bērni izstādē varēs baudītu plašu kultūras programmu un izklaidēties, piedaloties aizraujošos pasākumos, atrakcijās un konkursos, kā arī apgūt daudz saistoša un interesanta.

Topošie un jaunie vecāki izstādi “Bērnu pasaule” uztver ne tikai kā lielisku pasākumu, kur nolūkot un iegādāties visu nepieciešamo un labāko bērniem, iegūtu jaunu informāciju un būtu kopā ar citiem, kurus vieno līdzīgas rūpes, bet arī kā atbalsta punktu, kur kopīgi risināt un pārrunāt aktuālas problēmas.

Šogad izstādē “Bērnu pasaule 2010” pirmo reizi tiks veidots grāmatu maiņas punkts. "Jauno māmiņu vidū ir ierasta lieta mainīties un atdāvināt dažādas bērnu drēbītes un citas noderīgas lietas, kas ir labi saglabājušās vai pat ne reizi nav lietotas. Tādēļ ticu, ka arī grāmatu maiņa gūs lielu atsaucību, jo katrai māmiņai mājās glabājas grāmatas, kuras bērns vairs nelasa, bet kādam citam var noderēt,” norāda izstādes “Bērnu pasaule” projekta vadītāja Aiva Borska.

Grāmatu maiņas punkts speciāli ierīkotā stendā Ķīpsalā darbosies visas izstādes dienas no plkst. 10.00 līdz 19.00, pēdējā izstādes dienā – līdz plkst. 18.00. Atnesot savas grāmatas, būs iespējas tās iemainīt pret Grāmatu maiņas punktā esošām. Grāmatas vērtība ir saturā – tas nekas, ja grāmatai nodilis vāks vai lapas sastapušas jau vairāku lasītāju rokas. Grāmatu maiņas punktam savu ieguldījumu solījusi Rīgas Centrālā bibliotēka.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darba laiks:
7. un 8. maijs 10.00–19.00
9. maijs 10.00–18.00

Jaunākie raksti