Evelīna, Aurēlija, Mētra

17. novembrī Neatkarīgais tirgus Kalnciema kvartālā

Sestdien, 17. novembrī plkst. 10.00-16.00, Kalnciema kvartālu patriotiskās noskaņās piepildīs Neatkarīgais tirgus, kurā varēs apbruņoties ar tautiskiem aksesuāriem, atrast daudzveidīgas uzkodas valsts karoga krāsās un sagādāt visu nepieciešamo svētku maltītei.

Tirgus rotāsies sarkanbaltsarkanajās krāsās – dzērveņu sīrupi, balti rāceņi, sarkani āboli, latviskos rakstos adītas šalles, cepures, rotas un sveces. Īpaši šajā dienā varēs iegādāties „BeFolk” spilvenus ar tautas tērpu fragmentiem un Jura Karusēviča senlatviešu darba instrumentus, savukārt baltu zīmes varēs atrast koka darinājumos, auskaros, kaklarotās, piespraudēs, piekariņos un citos latviskos aksesuāros.

Plkst. 10.00-16.00 Latvijas Bērnu un Jauniešu diabēta biedrība runās par veselīgu dzīvesveidu un iepazīstinās ar dabiskiem cukura aizvietotājiem, ko var lietot, nepaaugstinot cukura līmeni. Kalnciema kvartāla galerijā varēs uzzināt, kā atpazīt diabētu un kā Jūsu zināšanas var kādam izglābt dzīvību, nodegustēt, iepazīties un iegādāties bezglutēna un dabīgo saldinātāju produkciju no SIA “Sanvic”, kā arī izveidot savu atstarotāju, kas kalpos par atgādinājumu, ka cilvēkiem ar diabētu ir tādas pašas vajadzības, kā citiem.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Jaunākie raksti