Aleksis, Aleksejs

Staro Rīga 2018 skrējiens

Lai nodrošinātu pasākuma veiksmīgu norisi un rūpētos par dalībnieku ērtību, pasākuma centrs ir mainīts, un tas atradīsies galvaspilsētas iecienītajā atpūtas zonā - Lucavsalā. Šī būs gada spožākā nakts, kad galvaspilsēta mirdzēs jo īpaši spoži un jau ceturto reizi norisināsies aktīva dzīvesveida piedzīvojums - Staro Rīga skrējiens.

Lai Staro Rīga festivāls un Staro Rīga skrējiens norisinātos šo abu pasākumu vislabākajā un optimālākajā kvalitātē, ir mainīta skrējiena norises vieta. Šogad skriesim Lucavsalā!

Visiem reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta informācija par skrējiena norises vietas maiņu. Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz sapratni, ka lēmums pieņemts veiksmīgākai pasākuma norisei. Tuvākajā laikā tiks publicēta arī skrējiena trase.

Piedzīvojuma galvenā lokācija būs Lucavsalā, kur 16. novembrī no plkst. 17:30 būs iespējams saņemt starta numurus, reģistrēties visām distancēm, iesaistīties radošajās darbnīcās, kā arī baudīt kultūras programmu, kā arī siltas uzkodas un dzērienus. Numuru izsniegšana notiks reģistrācijas teltī, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Vakars tiks atklāts plkst. 19:30 ar startu komandu foto orientēšanās sacensībām, īsi pēc tam, plkst. 20:00 pusotru kilometru garajā trasē dosies Ģimeņu skrējiena dalībnieki, bet kulminācijas starta šāviens paredzēts plkst. 20:30 piecu kilometru skriešanas, iešanas un nūjošanas distanču dalībniekiem. Sasniedzot finišu ikviens dalībnieks saņems īpaša dizaina piemiņas medaļu.

Savukārt pasākuma gaidītākais mirklis - NOMINĀCIJU APBALVOŠANA notiks pulksten 21:30, kad tiks paziņoti skrējiena krāšņākie un unikālāk tērptie dalībnieki. Kategorijas tiks izziņotas pasākuma lapā sociālajā tīklā Facebook.

Līdzīgi kā iepriekš, skrējiena ietvaros tiek piedāvātas 3 atšķirīgas distances, kuras notiks bez laika kontroles un vecuma ierobežojuma - FOTO ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS, ĢIMEŅU SKRĒJIENI UN 5KM SKRĒJIENS. Trases maršrutā, kurš tiks atklāts nedaudz vēlāk, paredzēti vairāki uzmundrinājuma punkti. Tajos varēs piestāt un izklaidēties latviskas, spožas un pozitīvi uzlādējošas kultūras programmas ietvaros. Lai arī skrējiena pamatdistance ir 5 km, organizatori iedrošina - ja tas šķiet par daudz, varēs veikt arī pusi no tās.

Pasākums vienmēr bijis kā svētki aktīvam dzīvesveidam un jautrībai, tādējādi pretēji skriešanas sacensībām, kur tiek apbalvoti ātrākie, Staro Rīga skrējiena uzvarētāji ir košāk, radošāk un oriģinālāk tērptie rīdzinieki un pilsētas viesi. Laikā, kad galvaspilsēta rotājas festivāla Staro Rīga gaismās ir visīstākais un piemērotākais laiks, kad arī pašam uzspīdēt un iemirdzēties.

REĢISTRĀCIJA


Pasākums un ikviena no distancēm ir bez vecuma ierobežojuma, taču jāņem vērā, ka bērni līdz 10 gadu vecumam drīkst startēt TIKAI vecāku vai aizbildņu pavadībā. Staro Rīga skrējienam iespējams reģistrēties: elektroniski mājas lapā www.starorigaskrejiens.lv līdz 15. novembra plkst.17.00, Sportland veikalos visā Latvijā - līdz 15.novembra plkst. 17.00, bet sacensību dienā 16. novembrī - reģistrācijas teltī. Pieteikšanās un numuru izsniegšana tiks slēgta 30 minūtes pirms starta.

Jaunākie raksti