Evelīna, Aurēlija, Mētra

Darbnīcas „Rakstu zīmes” Rīgas Porcelāna muzejā 18. novembrī

Par godu Latvijas Republikas simtgadei Rīgas Porcelāna muzejs ir sagatavojis darbnīcas īpašo piedāvājumu –  veidošanu no porcelāna masas, izmantojot ģipša formas ar latviešu etnogrāfisko cimdu un zeķu reljefiem, kuri papildināti ar iegravētu uzrakstu “Latvijai 100”.

Darbnīcās varēs piedalīties apmeklētāji bez vecuma ierobežojuma. Šis ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, vienlaikus gatavojot suvenīrus un dāvanas. Saņemot 70 g porcelāna masas dalībniekiem būs iespēja izgatavot suvenīru iespiežot masu ģipša formās. Pēc tam masu izņem no formas, apstrādā un apdedzina.

Uzraksts “Latvijai 100”, kas papildina zeķītes un cimdiņa formas suvenīru dekorus, padarīs šos porcelāna izstrādājumus par patīkamu atmiņu un sajūtu atgādinājumu svinot valsts jubilejas svētkus.

Darbnīca sniegs ieskatu porcelāna mākslinieku radošajā pasaulē. Porcelāna māksla ir daļa no Latvijas kultūras mantojuma un Rīgas Porcelāna muzejs ir vieta, kur aizraujošā, neierastā un radošajā vidē var iepazīties ar latviešu porcelāna meistaru sniegumu.

Darbnīcu vadīs mākslinieces Astra Kaprāne un Ieva Kalniņa. Gatavus darbus varēs saņemt pēc dažām nedēļām.

Darbnīcas norise 18. novembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00. Dalības maksa darbnīcā - EUR 5.65. 18. novembrī ieeja bez maksas.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 67012944, +371 28331971 vai e-pastu [email protected] katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Jaunākie raksti