Agate, Selga, Silga, Sinilga

Starptautisko deju dienu ansamblis “Dancis” atzīmēs ar koncertu

29.aprīlī plkst.19:00 Latvijas Universitātes (LU) Lielajā Aulā par godu Starptautiskajai dejas dienai notiks LU Tautas deju ansambļa “Dancis” koncerts.

Koncertā TDA “Dancis” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dancis” izdejos gan skatuviskās tautas dejas klasiku – U. Žagatas “Es mācēju dancis vest”, “Ai, tēvu zeme”, H. Tangijevas – Birznieces “Gatves deja” un “Rucavietis” u.c., gan arī pavisam nesen tapušas dejas – R.Spalvas deju svītu “Suitu mēlē”, E.Poļa “Pēc tolkas”, J.Ērgļa “Meitu māte”, A. Puriņa „Visi ciema kukainīši”, J.Purviņa “Kā cīrulim” u.c. dejas. Koncertā piedalīsies arī LU vokālais ansamblis “Dancis”.

29.aprīlī UNESCO Starptautiskā deju padome par Starptautisko Dejas dienu pasludināja 1982.gadā. Kopš tā brīža visā pasaulē to svin kā dejas mākslas svētkus. Par godu Starptautiskajai Dejas dienai tiek organizēti deju koncerti, semināri, lekcijas, izstādes un citi pasākumi.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un vienu stundu pirms koncerta pie ieejas LU Lielajā Aulā, to cena Ls 2.

Jaunākie raksti