Eleonora, Ariadne

Šovakar pasniegs Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas

Šovakar Latvijas Nacionālajā operā notiks Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonija. Konkurence par uzstāšanos šovā šogad bijusi ļoti liela, tāpēc teju vai katrs no māksliniekiem, ko sastapsim uz Latvijas Nacionālās operas skatuves, parūpējies par kādu īpašu akcentu savam priekšnesumam.

Jau tradicionāli, neizpaliks nebijušas sadarbības un īpaši Gada balvai izveidoti salikumi – piemēram, populārās dziesmas Abrakadabra izpildītāji Musiqq šoreiz uz skatuves kāps ar puišiem no beatbox apvienības PER. Raimonds Ozols sola pavisam īpašu priekšnesumu Maikla Džeksona piemiņai, kurā piedalīties speciāli atbrauks Šveicē dzīvojošais latviešu čellists, vairāku starptautisku konkursu laureāts Maksims Beitāns. Savukārt šlāgermūzikas apvienība Patrioti LG pasākumam sagatavojuši priekšnesumu kopā ar Eriņu ģimeni.

Arī šogad neiztiks bez īpašu mūzikas instrumentu klātbūtnes - vērienīgu priekšnesumu speciāli gada balvai sagatavojuši latviešu smagā roka pārstāvji grupa Skyforger, kuri sadarbībā ar folkloras grupu Auļi sola pilnībā ieņemt skatuvi – ar 4 dūdām, 6 celmu bungām (vienas no tām – lielākās Baltijā!), kokli, ģīgu, ģitārām u.c. instrumentiem. Mazākos un ne tik mazos skatītājus priecēs Ufo, kurš ar dažiem palīgiem uz skatuves izspēlēs fragmentu no simfoniskās pasakas “Pēterītis un Vilks”.

Šī gada šovs būs īpašs arī ar to, ka tajā pieredzēsim arī vairākas atkalredzēšanās - ar leģendāro hitu “Aizvējā ” piekritis uzstāties blūz-roka meistars Alis P, ar pavisam jaunu dziesmu – Eolika. Jaunu Harija Baša dziesmu izpildīs jaunā zvaigzne Kristīna Zaharova. Pie operas Steinway koncertflīgeļa, protams, pats autors. Ar pirmatskaņojumu uzstāsies arī Intars Busulis.

Vēl bez pieminētajiem māksliniekiem koncertā – ceremonijā uzstāsies Aisha, Instrumenti, Gacho&Jānis Stībelis, Kazha, Otra puse, Klaidonis, Very cool people u.c.

Pēc koncerta, kā ierasts – afterparty. Banketa viesus šogad laipni uzņems restorāns KID, kas atrodas turpat Vecrīgā. Atmosfēru nodrošinās DJ Artūrs Mednis, un viesiem tiks piedāvāts nobaudīt arī īpašos Gada balvas kokteiļus.

Pasākumu varēs vērot arī televīzijas ekrānos TV3 plkst. 21:00.

Jaunākie raksti