7.aprīlī Kalnciema kvartāls aicina ziedot mantas Spodrības tirgū

Turpinot veiksmīgu tradīciju, 7. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā notiks ikgadējais Spodrības tirgus. Sagaidot pavasari, aicinām atbrīvot vietu savās telpās un nodot sev nevajadzīgas mantas biedrības «Otrā elpa» ziedojumu pieņemšanas punktā. Līdztekus Spodrības tirgum notiks izglītojoša meistarklase par veselīgiem našķiem kopā ar “Sēklu muss”.

Jaunākie raksti

Ja skapī ir paslēpušās nevajadzīgas mantas, ierosinām tās nekrāt vai nemest ārā, bet gan ziedot tiem, kuri tās ļoti novērtēs. Rotaļlietas, grāmatas, apģērbs, apavi, interjera un dizaina priekšmeti, sadzīves preces vai sporta piederumi – visam atkal atradīsies pielietojums. Pasākuma dienā „Otrā Elpa” ziedojumu pieņemšanas punkts būs Kalnciema kvartāla stāvvietā Melnsila ielā 10B.

No plkst. 12.00 līdz 14.00 galerija pārtaps par pop-up veselīgo našķu ražotni kopā ar “Sēklu muss”. Bērni aicināti paši pagatavot dažādu formu batoniņus no ogām, augļiem un sēkliņām. Meistarklasē varēs iepazīt veselīgo našķu pasauli kopā ar “Sēklu muss” vadītāju Agnesi Nazarecu, lai arī ikdienā padomātu par savu ēdienkarti.

Tikmēr iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgū būs pieejami svaigi un veselīgi pārtikas produkti, koši amatniecības izstrādājumi un apģērbi.

Pasākumu norises vieta - Rīga, Kalnciema iela 35.
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Ceturtdiena, 18.oktobris
vārda dienas:
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends