Pāvula Jurjāna mūzikas skolas koncerts un citas aktualitātes 27. janvāra tirgū Kalnciema kvartālā

27. janvārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla tirgus nesīs siltas un pozitīvas sajūtas gan lieliem, gan maziem apmeklētājam, jo šajā dienā uzstāsies Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņi. Savukārt reakcijas ātrumu un roku veiklību pārbaudīs Fliiper spēles izgudrotāji.

Jaunākie raksti

Ziemas atnākšana nosaka tirgus tendences – medus ir pirktākais produkts! Bez tā arī jādomā par neizsīkstošiem vitamīnu krājumiem, tāpēc zemnieki parūpējušies par svaigām zivīm, augļiem, dārzeņiem un visdažādākajiem ievārījumiem jebkura gardēža gaumei. Amatnieku iztēlei nav robežu, tāpēc varēs atrast siltu ziemas jaku, biezu šalli vai kādu citu adījumu siltākai ikdienai.

Programma:

Plkst. 12.00 visi apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē. Pasākumā tiks atskaņoti Baha, Pērsela, Hendeļa un citu izcilo komponistu skaņdarbi. Koncertā dzirdēsim arī iemīļotas latviešu tautasdziesmas jauno mūziķu izpildījumā.

Plkst. 13.00-15.00 lieliem un maziem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties aizraujošā galda spēlē Fliiper, kur galvenais uzdevums – visus savus kauliņus ātrā tempā nogādāt pretinieka laukumā. Aktivitātē ikviens interesents varēs pārbaudīt prasmi koncentrēties, roku veiklību, precizitāti un reakcijas ātrumu. Lieliska iespēja apgūt jaunu spēli kopā ar pašiem izgudrotājiem, lai jau februārī piedalītos Fliiper čempionātā!

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.
Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Piektdiena, 16.novembris
vārda dienas:
Banga, Glorija