Ģimenes diena „Svētki Latvijai – svētki man” Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā

Svētdien, 19. novembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas programmu “Svētki Latvijai – svētki man”. Ģimenes dienas programmā – plkst. 12.00 un 15.00 ekskursija mazajiem kopā ar lielajiem “Uzzini par Latvijas valsts sākumu un iepazīsti Latvijas dabas skaistumu!”, no 11.00 – 16.30 radošā darbnīcā “Darinām apsveikumus Latvijai!”, spēle “Saliec lielo puzli – Latvijas apceļošanas karti!”, uzdevumi Darba lapās “Meklējam atbildes!”, iespēja apskatīt visu muzeju, kā arī Ģimenes dienas īpaši draudzīgā ieejas maksa.

Jaunākie raksti

Plkst. 12.00 un 15.00 uz tematisku ekskursiju “Uzzini par Latvijas valsts sākumu un iepazīsti Latvijas dabas skaistumu!” tiks gaidīti bērni kopā ar pieaugušajiem. Ekskursijas gaitā, iepazīstot vērtīgas muzeja liecības un priekšmetus, kas stāsta par Latvijas valsts sākotni, apskatot unikālo Latvijas valsts dibināšanas notikuma vienīgo vizuālo liecību - Viļa Rīdzenieka leģendāro lielformāta kolorēto fotogrāfiju „Latvijas valsts pasludināšana 1918. gada 18. novembrī”, paraugoties uz Latviju pāri laika priekškaram un uzzinot, kā 1920. un 1930. gados, ceļoja pa Latviju, ko varēja redzēt, pieredzēt, izbaudīt, iepazīstot nozīmīgus Latvijas kultūrvēsturiskos objektus un vietas, iepazīstot muzeja stāstus - vēl un vēlreiz varēs pārliecināties, ka Latvija ir bijusi un ir īpaša, lieliska vieta uz planētas - Zeme. Arī Raiņa vārdi ietiecas šodienā: “Mēs maza cilts, mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba”.

No plkst. 11.00 – 16.30, visas dienas garumā, ikviens būs aicināts piedalīties dažādās aktivitātēs. Radošajā darbnīcā „Darinām apsveikumus Latvijai!”, varēs zīmēt un veidot savus apsveikumus Latvijai. Iesaistīšanās spēlē “Saliec lielo puzli – Latvijas apceļošanas karti!” sniegs jautrību un azartu dāvājošus brīžus katram atsevišķi vai visai ģimenei kopā. Tā rada kopā būšanas un izziņas prieku. “Pamodināt” meklētāja maņu būs iespēja, ņemot savās rokās Darba lapas “Meklējam atbildes!” ar apņēmību veikt tur iekļautos uzdevumus – meklēt un atrast.

Ģimenes dienas aktivitāšu apmeklētājiem muzejs dāvā īpaši draudzīgo Ģimenes dienas ieejas maksu: EUR 2,50; pensionāriem un studentiem – EUR 1,50, skolēniem EUR 0,50, pirmsskolas vecuma bērniem – brīva ieeja, programmas piedāvājums – bez atsevišķas maksas.

Latvijas valsts svētku periodā muzejs piedāvā tematiskas ekskursijas „Latvijas valsts sākotne” (iepriekš piesakoties muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tālr. 67356676).

Svetkulaiks.lv , Foto: Publicitātes foto
Iesaki:
Komentāri 0

Piektdiena, 16.novembris
vārda dienas:
Banga, Glorija