Osvalds, Arvils

Vecmīlgrāvī norisināsies sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR”

Svētdien, 19. jūlijā, sportiskākie Vecmīlgrāvja iedzīvotāji piedalījās sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR”, lai noskaidrotu uzvarētājus astoņās individuālajās un četrās komandu, ģimeņu aktivitātēs, kopumā sadalot 80 medaļu komplektus.

Vecmīlgrāvja 5. sporta spēles bija kā apliecinājums, ka Vecmīlgrāvī dzīvo gana daudz iedzīvotāju, kuri labprāt kādu no brīvdienām pavada kopā ar ģimeni aktīvi sportojot. Lai šajā epidemioloģiskajā situācijā nodrošinātu drošu iespēju sportot, sacensību organizatori lielāku akcentu lika uz individuālajiem sporta veidiem, kas nebūt nemazināja sacensību dalībnieku cīņas garu. No individuālajiem sporta veidiem lielākā piekrišana bija tieši spēka trīscīņai (pievilkšanās pie stieņa, atspiešanās balstā guļus un vēdera presīte), savukārt komandas sporta veidu konkurencē vecmīlgrāvieši kārtējo gadu apliecināja, ka mini futbols viennozīmīgi ir viņu favorītsports.

“Tā kā sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR” norit jau piekto gadu, tad milzīgs prieks šajā pasākumā ir vērot, kā izaug jaunā paaudze, kas aktīvi iesaistās dažādās aktivitātēs kopā ar vecākiem.  Jauniešiem sports veidojas kā tradīcija, kā aktīva un veselīga dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa,” atzīst sporta spēļu galvenais tiesnesis Sandris Vaļģis.

Lai gan sportisti, gan līdzjutēji justos droši, nemitīgi visiem svētku dalībniekiem tika atgādināts par nepieciešamās 2 m distances ievērošanu un roku dezinficēšanu. Organizatori paldies saka arī pašvaldības policijai, kas nenogurstoši visu sacensību laiku rūpējās, lai šie nosacījumi tiktu ievēroti.

Sporta spēļu organizatori - Vecmīlgrāvju attīstības biedrība ir gandarīta, ka šajā sarežģītajā epidemioloģiskajā situācijā, ir izdevies noorganizēt sporta spēles, lai ikviens, kas vēlas, var tajās piedalīties, tādējādi apliecinot savas fiziskās sagatavotības prasmes un popularizējot aktīvu dzīvesveidu citiem Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem. Vienlaikus viņi jūtas gandarīti, ka līdzīgi kā citus gadus arī šogad Rīgas Brīvosta aktīvi piedalījās šajās sacensībās un cer, ka kopā ar vecmīlgrāviešiem sportos arī nākamvasar jau sestajās sporta spēlēs.

Līdzīgie raksti