Hermanis, Vilmārs

Valmieras teātra kafejnīca aicina uz ģimeniskām pēcpusdienām

Lai vecāki kopā ar bērniem pavadītu piepildītas nedēļas nogales, Valmieras teātra kafejnīca aicina uz ģimeņu pēcpusdienām. Pasākumi piemēroti bērniem dažādos vecumos, tādēļ ikkatrs atradīs sev tīkamāko nodarbi, bet vecāki varēs laiskoties un ne par ko nedomāt.

Valmieras teātra kafejnīcas ģimeņu pēcpusdienas sniedz iespēju bērniem ne tikai atpūsties kultūrtelpā, bet arī gūt jaunas zināšanas par laikmetīgo mākslu, radoši izpausties un nodoties aizrautīgām sarunām par un ap jautriem stāstiem, to varoņiem. Kamēr mazākie pasākumu apmeklētāji darbosies, vecākiem iesakām baudīt mirkli ar Valmieras teātra kafejnīcas aromātisko kafiju un gardajiem meistarstiķiem – kūkām.

16.02. plkst. 16.00
Mr Page Jauno lasītāju klubs ar aktieri Kārli Arnoldu Avotu
, kurā bērni vecumā no 9 līdz 13 gadiem ar aizraujošiem un jautriem stāstiem pavadīs brīvdienu kopā ar atraktīvo Valmieras drāmas teātra aktieri Kārli Arnoldu Avotu. Jaunie lasītāji caur spēlēm un sarunām, attīstīs prasmi paust savu viedokli par izlasīto, kā arī bērnos tiks veicināta kritiskā domāšana, empātija un stiprināts lasītprieks. Pirms sanākšanas kopā, katrs jauno lasītāju kluba biedrs iepazīs aktiera Kārļa izvēlēto lasāmpaciņu, kurā šoreiz atradīsies Žaka Frīnsa grāmatas „Skolotājs Jāps” fragmenti.

Dalība: 8 EUR. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās, rakstot uz [email protected]

23.02. plkst. 15.00
Radoša gaisotne Valmieras teātra kafejnīcā virmos laikmetīgās mākslas izzināšanas ģimeņu pēcpusdienā.
Bērniem būs iespēja radoši izpausties un rosīties gleznotājas Envijas Mednes vadībā. Savukārt mākslas zinātniece un kuratore Auguste Petre sniegs ieskatu Latvijas mūsdienu un 20. gs. otrās puses mākslā. Pasākums piemērots 1.-7. klases skolēniem.

Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās, rakstot uz [email protected]

Valmieras teātra kafejnīca ir jauna kultūrvieta. Tā ir telpa ne vien mūsdienu Latvijas garšu baudīšanai, bet arī dažādām mūsdienu Latvijas laikmetīgās mākslas izpausmēm. Valmieras teātra kafejnīca gaida viesus katru dienu no plkst. 12.00 līdz 21.00, izņemot pirmdienas.

Līdzīgie raksti