Biruta, Mairita, Bernedīna

Urbānās kultūras festivāls

28. aprīlī plkst. 11.00-18.00 Āgenskalna tirgū notiks unikāls un vēl nebijis pasākums – pirmo reizi Daugavas kreisajā krastā norisināsies Urbānās kultūras festivāls, kas tirgus pagalmā pulcēs BMX, skeitborda un kendamas entuziastus un atbalstītājus. Ar šo festivālu atklāsim ekstrēmā sporta vasaras sezonu Latvijā. Urbānās kultūras festivālu noslēgs hip-hopa koncerts kopā ar Latvijas uzlecošo repa zvaigzni March.

Dienas garumā notiks sacensības, kurās piedalīsies vairāk nekā 50 dalībnieku, kuru starpā būs arī Latvijas izcilākie skeitbordisti un BMX braucēji ar starptautisku sacensību pieredzi. Gaidīti piedalīties arī tie, kuri tikai apgūst braukšanu uz dēļa vai BMX savā pagalmā. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta kendamām, tāpēc notiks arī triku džems, kuru vadīs kendamas kultūras aizsācēji Latvijā “KEKE Kendama”. Piedalīties gaidīti visi, kas kendamas trikos sacenšas ar klasesbiedriem skolas starpbrīžos un turnīros!

Papildus sacensībām būs arī dažādi street food – “Vīnkalni” ar itāļu picām un terasi uz savas ceļojošās picērijas jumta, burgeri no “Steiku haoss” un “Čarlstona”, veselīgi bagešburgeri no “Cafe Hugo”, meksikāņu virtuve no “Burrito brothers”, vrapi no “Metro”, kā arī “Terras” snikeri, dabīgās citronu limonādes un dārzeņu box. Īpaši iesakām pievērst uzmanību iespaidīgām “TATTI burbuļvafelēm”. Kafijas bārā darbosies “Andrito Coffee Roastery” un par dzērieniem gādās viena no pilsētas populārākajām vietām – “Vest”.

Dienas garumā mūzikas ritmus izvēlēsies DJ LeeRoy un DJ Slīmests Slaists. Vakara izskaņā viņiem pievienosies viens no daudzsološākajiem reperiem Latvijā – 18 gadīgais March jeb Inguss Bērziņš no Ventspils, kurš izceļas ar to, ka meistarīgi raksta lirikas angļu valodā un ienes vecās skolas hip-hopa vēsmas mūsdienu izpildījumā.

Paralēli norisināsies arī pārtikas tirgus.

Sacensībās būs divas grupas: amatieru un profesionāļu. Katrs sacensību dalībnieks pats nosaka, pie kuras grupas pieder. Interesenti var pieteikties sacensībām, rakstot Kārlim Leitim uz [email protected] Pieteikumā nepieciešams norādīt sporta veidu un grupu, kurā vēlas sacensties. Varēs pieteikties arī uz vietas. Gaidīti visi interesenti bez vecuma ierobežojuma!

Līdzīgie raksti