Daila, Veronika, Dominiks

TURBO fashion tirgus Āgenskalna tirgus paviljonā

17. jūlijā plkst. 11.00-16.00 atjaunotajā Āgenskalna tirgus paviljonā norisināsies iemīļotais dizaina un vintāžas tirgus TURBO fashion! Aicināti piedalīties visi, kas vēlas piešķirt otru dzīvi savam apģērbam un aksesuāriem un nodot tos tālāk citiem, kā arī dizaineri un senlietu kolekcionāri.

Tirgus paviljona 2. stāvā varēs sastapt neparastus aksesuārus un kolekcionāru senlietas, dizaineri tirgos jaunākās kolekcijas, bet modes entuziasti būs atveduši dažādas drēbes, ar ko ikviens varēs papildināt savu garderobi. Varēs atrast arī senus fotoaparātus no pagājušā gadsimta un saņemt pieredzējuša fotogrāfa padomu, kuru kameru labāk izvēlēties. Interesantus aksesuārus būs sarūpējis brazīļu rotu zīmols “Raja Style”, kā arī ar rokām darinātas sudraba rotas ar dabīgiem akmeņiem varēs atrast pie “MUN design”.

Turpat darbosies arī kafejnīcas un bāri, kur varēs baudīt maltīti un vasarīgus dzērienus – kokteiļus un limonādes lieliem un maziem. Savukārt 1. stāvā norisināsies ikdienas tirgus, kur atrodama pirmā Latvijas ogu un sēņu raža.

Ieeja bez maksas.

Pieteikties dalībai TURBO fashion tirgū var, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 26255148! 

Līdzīgie raksti