Haralds, Almants

Tikšanās ar "Origo Zelta dziesma 2018" nominantiem – grupu "Instrumenti" un Intaru Busuli. FOTO

Piektdien, 1. februārī, tirdzniecības centrā "Origo" norisinājās tikšanās ar "Origo Zelta dziesmas 2018" nominantiem – grupu "Instrumenti" un Intaru Busuli.

Iepriekšējās tikšanās reizēs, ko organizē T/C "Origo", pieredzēts, ka jauniešus ļoti interesē stāsts, kā notiek radošais process, kā top dziesmu teksti, mūzika.

Atbildot uz šo jautājumu no klātesošajiem, tēlaini izteicās Jānis Šipkēvics: “Dziesmas tiešām rodas mokās, bet dažkārt ļoti viegli lokās. Reizēm tie ir vārdi, kuri piedod kādu virzienu, un mūzika pēc tam to pārveido, līdzīgi kā ledus sasalstot, “izmīca” to par kaut ko citu. Citreiz vārdi rodas jau gatavam muzikālajam daiļdarbam, un tad mēs šujam vārdu apģērbu uz šīs mūzikas miesas.”

Atgādinām, ka nominācijai “Origo Zelta dziesma 2018” izvirzīta gan grupas “Instrumenti” dziesma “HES un tu”, gan Reiņa Sējāna un Intara Busuļa izpildītā “Tu esi labākais”. Šajā mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā uzvarētāju nosaka tautas balsojums.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Apbalvošanas ceremonija notiks 12. februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Līdzīgie raksti